עמותות

../images/Emo39.gifעמותות

שלום לכולם ברצוני לתקן את הרושם שנוצר כאן כאילו יש יריבות אישית לא כך הדבר זוהי התרשמותם של אנשים מסוימים ואשר מפיצים מידע שגוי. אכן יש הבדלים מהותיים בין העמותות והבדלים בדרך הפעולה הן רעיונית והן ביצועית. לכל המעונינים להצטרף כחברים בעמותה הנכם מוזמנים. חברות בעמותה אינה עולה כלל ללא דמי חבר חודשי /שנתי ועוד בקרוב נפרסם פעילויות נוספות בברכת בריאות טובה.המעונינים לקבל מידע עלינו יכולים לפנות לעו"ס ביחידות העובדות איתנו בשיתוף פעולה הדוק. |

תבורכו על פעילותכם.

מעשיו של סלבו שכנעו אותי להתנתק סופית מהעמותה ההיא והיום אני גוזר את "הכספומט"[כרטיס חבר] שקיבלתי במפגש האחרון. לפורום שמוחק 4 מכל 5 הודעות אין זכות קיום.

Avraham F

New member
4 הודעות "עדינות" שלא נמחקו בפורום זה

דוגמאות לאדם "תרבותי" שמפריעות לו מחיקות בפורום: 1. אתה מתחיל להגזים מאת: סופר מיסטר 22/09/07 | 21:10 2. לך חפש לך חיים קרצייה מאת: סופר מיסטר 22/09/07 | 23:33 3. כדאי שתפנה לעזרת העמותה למושתלי כליה.... ותלמד מהם איך לא מנהלים מאבק. מאת: סופר מיסטר 29/06/08 | 10:58 4. אתה זקוק לטיפול ודחוף !!! מאת: סופר מיסטר 29/06/08 | 13:46 כחבר העמותה לחולי כליה ומושתלים לשעבר, אני שמח שגזרת את כרטיס החבר, שכנראה לא היה בשבילך "כספומט" בעל ערך. ולכן אתה בוכה. אם תתן שם וכתובת, אני כלא חבר, מוכן לתרום לך את 50 השקלים ששילמת דמי חבר, בצירוף ברכה לעזיבתך.

אני משאיר את הטיפול בך למנהלת הפורום.

כמו כן אני מבקש משאר החברים "להתחשב" באברהם ולא לענות לו,אולי הזמן יעשה את שלו..

Avraham F

New member
לא מסתדר עם אנשים יותר מידי חכמים

בלי מרכאות, לפחות בזה אתה צודק.

Avraham F

New member
לאורלי מיכה

ידידתי, לפחות תפרסמי את שם העמותה, או את כתובת האתר, או את יחידות הדיאליזה שאיתן אתם עובדים בש"פ הדוק. כדי ש"סופר מיסטר" לא יתבלבל ויטעה כאשר ירשם. אין ספק, שעל זה שאין דמי הרשמה הוא ודאי יקפוץ.

a v i c o

New member
האם תוכלי להבהיר את תפקידך בעמותה ... ?

מזכירה ?, גזברית ?, יחצנית ?, חולת כליות ?, את לפני או אחרי דיאליזה ? תודה

למעלה