פינת "למה השבוע הזה טוב?"

2קשת

New member
../images/Emo39.gif פינת "למה השבוע הזה טוב?"

כי היו הרבה הודעות משמחות ומרגיעות בקומונה, והלוואי שיהיו עוד! כי נפתח הפורום... כי אתמול "הפכתי תקליט", וגם קיבלתי סוף סוף את הבעיטה ה"אמיתית" הראשונה!

סינטה1

New member
כי יש לנו יום נישואין בשבת

שלוש שנים ואני רק עוד יותר מאוהבת בבעלי. כי אני מתחילה שבוע 39
כי זה יכול להיות השבוע האחרון שלנו בתור זוג והראשון בתור משפחה

2קשת

New member
מזל טוב ליום הנישואין!

ומעכשיו אני כל כך מתרגשת בשבילך... המון המון בהצלחה ובבריאות!

טאניוש

New member
השבוע הזה מעולה!

כי סיימתי את הבדיקות-כוווווולן! כי התחלתי שבוע 24-חודש שישי לפי כל הספרים

נוריה

New member
הממ.... האוטו שלי שבק ../images/Emo73.gif

ולא הפסקתי לבכות לבעלי בטלפון שנמאס לי ממנו (מהאוטו, לא מהבעל...) וקיטרתי שאין לי כסף להחליף למשהו אחר. ואז חשבתי שטוב שזה מה שיש לי לבכות עליו... השבוע הזה לא היה בעקרון מדהים כי חזרתי לעבוד אחרי חופש של שבועיים מטריפים אבל בעצם היה בו טוב כי המון אנשים במקום העבודה שלי חיכו לי שאחזור וממש הרגישו בחסרוני. וזה נותן טפיחה טובה על השכם. מקווה שבשבוע הבא תהיה לי תגובה שווה בדיון "השבוע הטוב" - כי בשבוע הבא יש לי סקירה מוקדמת וכבר בא לי לצעוק לכולם שלא סתם השמנתי!

2קשת

New member
בהצלחה ../images/Emo57.gif בסקירה

וזה דבר שאיחלתי לעצמי אחרי האובדן: שלפחות הפרופורציות לגבי מה באמת חשוב בחיים, מה נורא ומה פחות נורא, יישארו איתי להרבה זמן ויאירו לי את הדרך הנכונה להסתכל על הדברים.

תולו

New member
כי ירדתי קילו !!!!!!!../images/Emo180.gif

הקילו האחרון שנשאר לי מ"אז". ועכשיו נפתח התאבון - רוצה לרדת עוד שניים

2קשת

New member
כל הכבוד!

מכירה את השאלה המעצבנת והמדהימה בחוצפתה "כמה עוד נשאר לך לרדת?" הייתי עונה - "לרדת עוד שניים או לעלות עוד עשרה, מה שיבוא קודם!"

תולו

New member
../images/Emo3.gifגדולה !!! אה, ויש לי עוד אחד...

הגיע המחזור. כמו שעון, 6 שבועות אחרי הגרידה. עכשיו אפשר לחזור לחיות.

happy

New member
כי השבוע הגיעו התוצאות התקינות של

מי השפיר. ואני יכולה לומר שהנסיכה שלי התחילה השבוע את ההריון שלה לא בצל ההריון הזוועתי של אחיה.

רונה 4

New member
שבוע מדהים! לא יודעת איפה להתחיל../images/Emo13.gif

קודם כל כי הסתיימו להם 7 שבועות של חרדה בתוצאות תקינות לחלוטין של בדיקת מי שפיר!!! כי התחלתי חודש חמישי. ואם אצליח לקבל את הזירוז שאני מקווה לו, נשארו רק עוד ארבעה חודשים. כי שמתי סוף-סוף חולצת הריון בלי נקיפות מצפון וחשש להקדים את המאוחר ויצאתי לריקודי-עם איתה "להשוויץ". מה יש גם לי מותר...

דוררה

New member
כי התבכיינתי בעבודה על הבונוסים...

ושינו לנו אותם הגדילו את המחיר לתיק............. ונכנסתי לשבוע 25

למעלה