פינת "למה השבוע הזה טוב?"

2קשת

New member
../images/Emo39.gif פינת "למה השבוע הזה טוב?"

כי נפלתי קצת, אבל קמתי בחזרה! כי מהיום אני רשמית בחודש שישי
כי העבירו את החצי למילואים ביחידה הרבה יותר סימפטית

happy

New member
כי עברנו גם סקירה מאוחרת

למרות שהבדיקה לא היתה מושלמת אבל.. אנחנו אחרי והכל תקין (טפו טפו)

Tנקר בל

New member
הדבר הראשון שעולה לי תמיד לשאלה הזו

כי התחלתי שבוע חדש ומתקדם יותר בבהריון, היום - כי התחלתי שבוע 31. זה די מגוחך, שאני אעשה פה את הספירה של השבועות שלי, בכל שבוע מחדש, אבל כך באמת אני מרגישה בכל שבוע שמתקדם. חוץ מזה - כי אמרתי לבעלי שאני רוצה מנורות קריאה חדשות לחדר שינה, ומייד באותו יום הוא קנה לי בהפתעה והתקין אותן בלי שידעתי, ואז הבן שלי הגיע לבשר לי שאבא קנה לי מתנה... כי הזדמנה לי עבודה זמנית, שאוכל להרוויח בה כמה אלפי ש"ח יחסית בקלות (ובמקום לעשות אותה - אני כאן...).

טאניוש

New member
גם אני ../images/Emo6.gif

עושה כאן ספירת השבועות שלי. מה אעשה אם כל שבוע הופך לטוב כשהוא עובר, ורק בגלל שהוא עבר?

שבוע חגיגי במיוחד../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo23.gif

יום הולדת 11 לילדה
יום נישואין משותף לזה שעומד לצידי כבר 14 שנה ברשמיות
וקצת מעבר לזה בפחות רשמיות.

עד חצות

New member
השבוע טוב

כי התחלתי שבוע 21 בשבוע הקרוב מקווה להקפיד על תזונה נכונה כיוון שהמשקל והסנטר הכפול צועקים הצילו

7נתי7

New member
כי התחלתי להרגיש אותו בועט סוף סוף

שבוע 20 והוא לא מפסיק וזה כל כך נעים...... לילה אחד אפילו התעוררתי מזה ולא הצלחתי לישון שוב.

דוררה

New member
כי העמסת סוכר...

זה כמו לימונדה טעימה רק בלי נענע!!!! (הבדיקה ממש נחמדה לכל החוששות)

קליניק35

New member
כי חגגנו לבתי, הנס והאור של חיי יומ

ולדת... וכי עברתי את התל"מ....וכמו שכתבתי השמיים לא נפלו...רק קצת. התחלתי שלב נוסף, אחר, בראייתי של ההתמודדות. ואני מסוגלת להוציא מהפה את צירוף המילים "שתהיה שנה טובה" בלי לבכות... נשמע מעט.....מרגיש הרבה. אוהבת אתכן. תודה.

נוריה

New member
כי השבוע התחלתי להרגיש אותו זז

כבר שבועיים שאני יושבת עם היד על הבטן ומחכה. עושה דמיון מודרך, נושמת עמוקות עמוקות ו-מ-ח-כ-ה... והנה השבוע, 16, הוא סופסוף החליט לתת לי מתנה. לרוב בערב, כשאני יושבת ורוכנת קדימה אני מרגישה את ה
מדגדג לו בפנים. איזה כיף...

לינדט

New member
בגלל כמה דברים

כי עוד שבוע עבר ואני בשבוע 21 (וחולמת להתעורר בבוקר ולגלות שזה שבוע 40) כי עברתי דירה כי האיש שלי היה בבית ולא עבד כל סוף השבוע (בגלל המעבר, אבל לפחות היינו ביחד)

למעלה