תשלום שכ"ל

k a t e r

New member
../images/Emo39.gifתשלום שכ"ל

באתי היום לבנק,רציתי לקחת את הפיקדון ולשלם שכ"ל. הפקידה אמרה לי שאני צריכה להביא לה מהאוניברסיטה אישור מוסד לימוד מוכר...אני צריכה לשלם עד 15 לחודש, והאוניברסיטה סגורה.אני יכולה פשוט להויד את הטופס מהאתר? אם אני אשלם ב-15 או 16 לחודש זו תהיה בעייה?

amnonab

New member
תשלום באמצעות הפיקדון

מה שאת צריכה לעשות זה לקחת לפקידה את פנקס התשלומים. שם כמובן כתוב שזו האוניברסיטה העברית וכו' (ואם היא לא מכירה את האוניברסיטה העברית...) בכל מקרה את צריכה להחתים בבנק את טופס ההרשאה לחיוב, שגם הוא מופיע בפנקס. מול הפנקס הפקידה תכין לך צ'ק בנקאי שהיא תמשוך מהפקדון שלך (שימי לב שאחרי שמשכת את הפקדון בבנק אחד, תוכלי להמשיך למשוך ממנו רק באותו הבנק). הצ'ק הבנקאי יהיה בגובה שכ"ל מלא שמופיע בדף המתאים בפנקס (פחות הנחה על תשלום כולו מראש, מחושבת כבר בפנקס) או בגובה סף הפקדון שזקוף לזכותך - הנמוך מבין השניים כמובן. אחרי שסיימת עם זה, את לוקחת את הצ'ק הבנקאי לדואר (אגב, אין לי מושג, אולי אפשר למשוך מהפקדון בבנק הדואר ולעשות הכל בדואר? אבל גם אם כן, לא יודע אם כדאי שהפקדון ישב אח"כ רק בבנק הדואר ולא בסניף הבנק שלך) ושוב עם פנקס התשלומים ואותו העמוד המתאים משלמת באמצעות הצ'ק מהבנק. תקבלי כמובן קבלה על תשלום שכ"ל מהדואר. את ההרשאה לחיוב חשבון את צריכה גם לשלוח לאוניברסיטה, לפקס של מנהל תלמידים כשהם יחזור מחופשה (אני מציע גם להתקשר ולודא שהוא מגיע וכו'). בהצלחה וחג שמח, אמנון.

למעלה