אז זהו שבנושא ההשפלה....

../images/Emo4.gif אז זהו שבנושא ההשפלה....

שמרגישים העובדים ה"פרא רפואיים" ועוד מגזרים שונים במשק. אני אחות עם וותק של 15 שנה?! אוווא לא מאמינה איך הזמן טס. עזבתי עבודה בק"פח אחרי כמעט 7 שנים ופניתי לתחום אחר בסיעוד. מכיוון שהמקום פרטי, אין כלל חשיבות לשנות הוותק והניסיון שלך. יתרה מזאת, באו הרבה אחים ואחיות, מחבר העמים 0 לא רוצה לפגוע...) ומוכנים לעבוד בזול, בכל מחיר ותנאי. ואנחנו הוותיקות אוכלות אותה אין לנו אפשרות לדבר על העלעת שכר למרות שאני בחוזה אישי. מבחינת הבוס תהיי זמינה למקום 24 שעות, ללא תנאים זה הכי טוב לו. למרות שהם כולם אומרים לי שהם מחכים לי שאחזור מחופשת- לידה, אני יודעת בסתר- ליבי שהאחראית שלי תהיה מבסוטית שאתפטר, היות ועם תינוקי, היא חוששת שאציב תנאים ובקשות מיוחדות. אבל אני לא מתכוונת לוותר על המקום כרגע, ( כלכלית9 ד"א מתי אני אמורה להודיע רשמית על חזרתי לעבודה? היום אני 8 שבועות אחרי לידה. אני מעונינת לקחת עוד שבועיים - שלשה חופשה על חשבוני, איך זה מבחינה חוקית? כי אני עובדת שם בדיוק שנה, עד הלידה. שלא יעשו לי תרגיל ויזרקו אותי אם אחליט להאריך ת"חופש. קשה לי לחשוב ע"כ שהחופשה אוטטו... מסתיימת. איך???

משוש30

New member
הי! אין שום בעיה להאריך בשבועיים

שלושה והם לא יכולים לפטר אותך. אני לא זוכרת את החוקים אבל ניתן להאריך עד חצי שנה אחרי לידה על חשבונך בלי בעיה. אני בטוחה שמישהי פה מכירה קישורים לחוק. החופשה שלי מסתיימת עו 3 שבועות ואני כבר בדיכאון...

הנה לשון החוק

חופשה ללא תשלום בתום חופשת הלידה זכאית עובדת שעבדה אצל אותו - מעביד או באותו מקום עבודה לפחות 24 חודשים רצופים לצאת לחופשה ללא תשלום, עד למשך של רבע .מתקופת עבודתה, אך לא יותר משנה מצאתי את זה באתר BABYWORLD אבל אני לא יודעת איך מצרפים קישור אז תיכנסי לשם כדי לעבות את זה. חוץ מזה אני בטוחה שאם תציגי את זה נכון לא יוכלו לסרב לך, ובכל מקרה אם המדובר בשבועות ספורים אז טכנית הם לא יספיקו לחפש מישהו אחר...אז שחקי אותה ותהני. בהצלחה צביה

למעלה