חייבת להוציא קיטור

שירי80

New member
../images/Emo4.gif חייבת להוציא קיטור

וזה תמיד באותו נושא... אז בהתחלה כעסתי כי הוא מבלה יותר זמן בצבא מאשר בבית ולפעמים הוא יותר אבא של החיילים שלו מאשר של הבן שלו שגדל בבטן... והתנחמתי.. נישאר חודש וחצי.. לפחות לחודש וחצי האחרונים של ההריון יהיה לי אותו בבית 24 שעות ביממה.. ואני יודעת שאין לו ברירה...וברור לי שאם הוא היה יכול הוא היה בבית ואני יודעת שהוא הופך עולמות כדי להגיע ולהיות אפילו לכמה שעות בבית בשמך השבוע.. והכל טוב ויפה ואני תמיד מבינה, ואני תמיד נחמדה, כי כשאני הכרתי אותו הוא כבר היה בקבע, וכי אני זו שלחצה על זה שלא יחתום קבע נוסף והוא מייד הסכים וסתם אני מציירת אותו כ"איש הרע" והוא ממש לא כזה. אבל אין לי כבר כוח לזה.. הערב (שוב) הוא היה אמור להגיע הבייתה ובמקום זה הוא מתקשר להתנצל שהוא לא יוכל כי הוא תקוע שם.. ואני יודעת שהוא מתנצל באמת אבל עדיין אני כועסת עליו כאילו זה אשמתו והשיחה נגמרת ממש רע.. אז ניסיתי 5 דק' אחרי זה להתקשר שוב והוא לא זמין! אז עכשיו אני מסתובבת לי עם יסורי מצפון כי הוא מסתובב לו אי שם בעזה בידעה שאני כועסת עליו ואני לא מצליחה לדבר איתו וזה משגעעעעע אותי מצטערת, פשוט הייתי חייבת להוציא קיטור כי אחרת אני אתפוצץ שיהיה לילה טוב ושקט לכולנו

בילבול

New member
שירי.. ../images/Emo108.gif חתול נראה לי מנחם..

איזה בעסה.. אני כל כך מבינה אותך.. בעלה של אחותי בצבא קבע מהיום שהכירו ולעוד ברבה שנים.. וזה לא קל.. והרבה פעמים היא חד הורית לגמרי.. אבל הבנתי נכון והוא מסיים - כלומר- משתחרר עוד חודש וחצי או שהלילה כבר גמר על הבנת הנקרא שלי ? אני מקווה שתוכלי למצוא את הכוח להחזיק מעמד - עם הפחדים והגעגוע וחוסר השקט - בתקווה שזה באמת תכף נגמר.. וחוץ מזה שהכי מגניב להוציא קיטור בפורום.. אז תהני..

שירי80

New member
הבנת נכון

הוא משתחרר (לפחות גופנית - כי פעם קצין.... תמיד...) בסוף נובמבר

רוני471

New member
שיר יקרה מבינה אותך...

גם אחי בצבא קבע ואני תמיד אומרת לגיסתי שאני מעריצה נשים כמותכן ,שיכולות לישון לבד בלילה ולחיות כמעט לבד .אני לא הייתי מסוגלת. אני מציעה שתמשכי להתקשר עד שתשיגי אותו ,ותגידי לו כמה את אוהבת אותו וכמו שכתבת שהתחתנת הוא היה בקבע והוא חתם בגלל החלטה של שניכם לטוב ולרע. ולפעמים ברגע של כעס ועצב אנחנו אומרות או עושות דברים שאחר כך מתחרטים עליהם ,אבל תמיד אפשר לתקן במילה טובה ובהרבה אהבה. מאחלת לך המשך הריון קל ונעים ועוד מעט יבוא לעולם מישהוא מדהים שימלא את חייך. רוני

שירי80

New member
../images/Emo39.gif תודה לכן

על ניסיונות העידוד.. סתם, זאת אני.. חייבת להוציא קיטור מד פעם כדי לחזור להיות נחמדה ואופטימית אחרי.. בכל אופן, השעה מאחרת אז אני הולכת לנסות לישון (ולהמשיך לנסות לצלצל אליו כל 5 דק') שיהיה יום נהדר לכולנו מחר ושוב- תודה..

שירי80

New member
../images/Emo99.gifאם אתמול קיטרתי..היום אני

אהיה נחמדה וחיובית יותר... וכמו שחלקתי איתכם את הרע בסיפור.. נחלוק גם את הטוב: אי שם ב 2 וחצי ויתרתי על הניסיונות לתפוס את האיש והשארתי לו הודעה במזכירה (חח כמה רומנטי)... ב5:00 הוא התקשר אליי, לטענתו כי רק אז הוא פתח את הפלאפון (אבל הוא חמוד אז נאמין לו)אז התנצלתי על זה שהייתי מגעילה מקודם והמשכנו לדבר עוד כמו כשהיינו צעירים ויפים,עד שנרדמנו (לא זוכרת כל כך מי קודם אבל התעוררתי אי שם ב 7 עם פלאפון על הכרית). בכלאופן. ב10 מגיע לי לבית שליח עם זר של 49
עם פתקית חמודה : "אחד לכל יום" (נכון.. הוא משתחרר עוד 49 ימים). אז זהו, חברים... כל מה שאומרים על נשים נכון : קל לקנות אותנו עם פרחים! עובדה

Miss פטל

New member
וואו! איזה מקסים הוא!

זה כל כך יפה מצידו!! הוא לא מאשמתו לא נמצא איתך ועוד מפנק אותך ככה, פשוט מקסים!!!
שמחה בשבילך!

דבר אלי בפרחים ../images/Emo142.gif../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif

אין מחווה יותר רומנטית מזו.... אז סוף טוב, הכל טוב

כל כך מבינה יכולה רק לשלוח ../images/Emo24.gif

בעלי היה בצבא 20 שנה מתוכם היינו ביחד 14. הוא משוחרר כבר שלוש שנים, קשה להגיד שהמצב יותר טוב. אני מקטרת מקטרת אבל למדתי לקבל בגלל תכונות אחרות שלו עליהן אני לא מוותרת. איש צבא מנסיוני זה גם אופי.

למעלה