סקירה ושקיפות

ד ו ל י 11

New member
../images/Emo4.gifסקירה ושקיפות

אני בשבוע ה 11 והתחלתי לברר על הבדיקות הבנתי ששקיפות חינם דרך הקופה לאומית וזה נעשה באיכלוב ,על פרטי אין החזר ,השאלה אם זה חשוב לעשות פרטי לגבי סקירה המוקדמת זה עולה 200 דרך הקופ"ח דרך פרטי זה בערך 2500 שוב השאלה אם עדיף פרטי ? העניין שהרופא דר'כץ שלי עושה פרטי את כל הבדיקות אצלו ולכן אם אני עושה פרטי אז לא נעים לעשות אצל מישהו אחר לא ?

תלוי מי הסוקר

גם שקיפות עורפית וגם סקירה חשוב שיעשו אצל רופא מומחה בתחום (במיוחד אצל תאומים). יש רופאים מצויינים בבתי החולים ובמכוני הקופה, אבל לא כולם כאלו. לכן, אם יש לך שליטה על בחירת הבודק (כלומר, את יודעת מראש למי תגיעי) קבעי תור למישהו טוב (אם יש לך רשימת שמות, אשמח לנסות לייעץ). לגבי הרופא המטפל, אינני מכירה אותו (מאיזה איזור?) אבל אם הוא לא מומחה באולטרהסאונד, הייתי הולכת לרופא אחר. נכון, הוא עלול להעלב, אבל מדובר בבריאות ילדיך ואת צריכה לקבל החלטה שתהיי שקטה עימה.

דולי 11

New member
../images/Emo22.gifשמות של רופאים לסקירה

דר' ליבוביץ אמיר עושה בכמה מקומות במרכז הארץ , דר'יובל יפת בבזל בתא' דר' סלומון מושב בבית הרופאים

לגבי סקירה ושקיפות באיכילוב

אני במכבי ובכל זאת עשיתי שקיפות ואני עושה סקירה שבוע הבא באיכילוב כי קיבלתי המלצה מחברה רופאה על ד"ר אחיטוב שעושה אולטרסאונד. שקיפות עולה שם 375 ש"ח (חצי ממה שרצו במכון של מכבי) וסקירה לתאומים בסביבות 1200. אז בכל מקרה זה יצא גם יותר זול וגם אצל מי שרציתי. צריך רק לוודא שאת קובעת לאותו יום שהרופא שאת רוצה יהיה כי אחרת תקבלי מישהו אחר (גם כך יש סיכוי שתקבלי מישהו אחר אבל אני מניחה שאם תעמדי על זה אולי תקבלי אותו).

למעלה