אתם שאלתם וגיא בוקאטי ענה

אושRתי

New member
../images/Emo40.gifאתם שאלתם וגיא בוקאטי ענה ../images/Emo20.gif

שאלות מאת[Locutus] דבר ראשון, כל הכבוד על האלבום המשובח! 1) השאלה הראשונה שלי היא מאוד ספציפית: מי מכם חשב על השורה הגאונית "עולם כמנהגו דואג על הלחם ועל המים" ומאיזה הקשר צץ הרעיון לשורה הזו? תשובה: אין לי הסבר מאין באה לי שורה, משפט, או שיר. התוכן בשורה הזו ברור ופשוט רק לא ממש מדויק לצערי, ה"עולם" לא דואג על כלום, אנחנו הדואגים... 2) בסופם של חלק מהשירים שומעים את אריק מתנשף אחרי השירה. אני מניח שזה הושאר שם בכוונה... מה עומד מאחורי ההחלטה הזו? תשובה: ההתנשפות הזו עוררה בי תחושה טובה, זה חשוף וטבעי. היה ברור בהתחלה שזה לא יישאר, בחלוף הזמן התאהבתי בזה. 3) אריק אמר בראיונות שבמהלך העבודה על האלבום הזה הוא כבר התחיל לחשוב על האלבום הבא שהוא יעשה איתך. האם העניין כבר קורם עור וגידים? תשובה: כן 4) מהו השיר האהוב עליך מהאלבום? תשובה: זה משתנה. 5) מהו השיר האהוב עליך של אריק מכל הזמנים? תשובה: גם זה משתנה, יש הרבה, השירים של אריק מלווים אותי כל החיים, מילדות, אוהב את שיריו שירתו ואותו באופן שאין לו מקבילה בעולם...
שאלות מאת[בובספוג8] 1) בשיר פה אצלנו כתבת- אני זוכר ימים יפים בחוף שנעלם אמרתי לחבר ,נשנה את העולם הוא מצא את אלוהים ,אני נשארתי כאן אני נישארתי כאן... זה מתייחס לשיר אני ואתה של אריק איינשטיין ולאורי זוהר?אתה כותב את השירים על אריק איינשטיין? תשובה: זה לא על אריק זה לאריק במקרה הזה וב"תן חיוך". 2) איך הכרת את אריק איינשטיין? תשובה: סופר ודובר כבר בכל הכתבות, חלקן גם באינטרנט. 3) האם היו גם שירים שאריק כתב ואולי יכנסו לאלבום הבא אם יהיה שלכם ביחד? תשובה: בינתיים לא, מקווה שכן...
שאלות[ דנ120 ] 1) מה יחסך לביקורת/ולמבקרים בעקבות הוצאת האלבום "כל הטוב שבעולם" ? תשובה: המבקרים חרסונסקי, שי להב, אבי אפרתי, ועוד שניים שלא זוכר את שמם, כתבו שזה האלבום לו המתינו בעשור האחרון ועוד שלל סופרלאטיבים. גם דעתם לא משנה דבר. את לבטח מתעניינת ב"רעים", מהם אני אפילו לא מתעלם...אני מאד אוהב את השירים ואת השירה המופלאה של אריק... מה אתה חושב על הביקורת שנוגעת לאריק איינשטיין בשנים האחרונות ? תשובה: הביקורת האישית על אריק לגמרי לא רלוואנטית, הבנאדם שר שירים, אם אין רצון להופיע או לספק ראיונות לעיתונות זו בחירה שלו. ה"רעים" רוצים לנקום ולומר אתה לא מופיע או מתראיין, אז אנחנו נשליך את זה על העשייה שלך. חשבונות קטנים של אנשים מזעריים... 2) מה התחביבים שלך ? תשובה: לרכב על אופניים. 3) למי מהאומנים הישראלים אתה אוהב להאזין ? תשובה: יש כמה... 4)האם יש לך רצון להתפרסם בחו"ל ? תשובה: לא רוצה להתפרסם. 5) באיזה גיל התחלת לכתוב ולנגן ? מתי החלטת שזה יהיה עיסוקך ? תשובה: 14 בערך אבל זה היה סביבי הרבה קודם, המשפחה הרחבה עסקה במוסיקה. אי אפשר להחליט את זה, זה מחליט עליך... 6)האם אתה חושב ש"חסר" אצל אריק איינשטיין הקשר עם הקהל בגלל שאינו מופיע ? תשובה: זה חסר לקהל, אבל לא לאריק.האם יש לו מושג איזו כמיהה קיימת אצל הקהל (רוכשי האלבומים שלו) שיופיע ? תשובה: כן הוא מודע, אין לו ברירה, מבקשים ממנו ללא הרף... 8) האם אתם מרוצים מקצב מכירת האלבום ? תשובה: מרוצים מאד. בעקבות הביקורת של שרון אריאלי ב"וואלה" (ורוגל אלפר ב"מעריב" ועוד ...אני קוראת בעיון את מה שכל אחד מהם כתב) . בעצם מה הם רוצים ? תשובה: ראשית שתזכרי את השם שלהם, שנית שיתפשו ככאלה שיש להם מה להגיד, דבר שלישי הם לא מקשיבים לשירים, יש בתוכם שיר שמתנגן הרבה יותר חזק וקוראים לו "מכונת התסכול והקנאה"...רובם ניצולי ניסיון כושל איזשהו ליצור לנגן לכתוב, לא הלך...? נציק לאחרים. האמת אני סתם משתעשע, אני מרוצה מהביקורות, אבל זה לא החשוב, השירים הם העניין.
שאלות מאת [נשמה הפצועה] סוף סוף קניתי את האלבום המקסים הזה שגרם לי להתלהב ולקנות זה הדיסק הראשון שלו שיש לי שואלת המילים נפלאות בעייניי אתה מוכשר מדוע שלא תוציא אלבום משלך? תשובה: אלבום משלי ייצא בקרוב.
שאלות מאת[התמ-ים] לאן אתה מתכונן לקחת את הקריירה שלך? במה אתה מתכונן להתרכז?הפקה? הלחנה? כתיבה? קריירת סולו שתשלב את 3 הסעיפים? תשובה: האפשרות השלישית. לסיכום- שמח שאתם מקיימים פורום של אריק, אני נכנס מדי פעם, מתעניין מה מעניין אתכם... ותודה לגיא שהשיב על השאלות

למעלה