Train Kept a Talking

SaintJohn

New member
../images/Emo40.gifTrain Kept a Talking../images/Emo40.gif

פותחים את השבוע עם דיון חדש, סוער ומרובה משתתפים, והפעם - על אחד מהשירים החשובים בהיסטוריה של אירוסמית': Rattlesnake Shake אז מה דעתכם על הנחש? (אני יודע שיש לי הרבה מה לכתוב עליו) זה המקום לחפור. זו ההזדמנות שלכם לשתף במחשבות שלכם ודעתכם האישית על השיר, להגיב לאחרים ולקחת את הדיון לאיזה כיוון שתרצו. כמובן שלא חייבים להשתתף, אבל ריבוי דעות הוא מבורך. מי שלא בקטע של חפירות, יכול להגיב עם "אחלה שיר
", אבל מאוד ישמח אם יהיה כמה שיותר פירוט והרחבה, כי זה המקום המושלם לכתוב בו על השירים שאנחנו אוהבים.
אז שיהיו שבוע ודיון מוצלחים!

SaintJohn

New member
סופסוף קצת זמן פנוי

נתחיל עם זה שזה שיר שבהתחלה לא התחברתי אליו. בסופו של דבר האסימון נפל ובגדול, אבל אני כבר לא זוכר באיזה שלב זה היה. כשהאסימון נפל, אז די מהר הוא הפך לשיר האהוב עליי, וכך הוא נשאר עד היום. יש כל כך הרבה היבטים בשיר שאני אוהב, אבל אני חושב שיותר מהכל, הריף הכבד הוא זה שתפס אותי. גם הפתיח נפלא, וכמובן שהסיומת ענקית. קשה לי להחליט באיזה שיר אני אוהב את הסיומת הזו יותר - אם ב-Rattlesnake, או שב-Rats, ואולי בכלל בביצוע הלייב של Woman of the World. מבין ביצועי הלייב של השיר, אני עדיין הכי אוהב את זה שב-Pandora's Box, כשממש קרוב אליו נמצא הביצוע מהג'וינט. את המקור אני די אוהב, יש לו את הקסם שלו, אבל אירוסמית' ופליטווד מק זה שני דברים שונים. את גירסאות הלייב הארוכות של פליטווד מק אני אוהב יותר מהסטודיו, אבל לא יוצא לשמוע אותן כמעט. אוסיף דברים נוספים אם אזכר, ואני מאוד מקווה בינתיים לראות תגובות נוספות.

למעלה