איגי וקסמן היא המודחת השניה

• פותח הנושא katam
  • פורסם בתאריך

katam

New member
../images/Emo41.gifאיגי וקסמן היא המודחת השניה ../images/Emo41.gif

מהיכל התהילה

חבל לי מאוד היא מקסימה../images/Emo10.gif

מאוד התחברתי אליה בבית בתור בן אדם וממש לא חשבתי לרגע שהיא תודח היום.

זה היה צפוי

השירים שלה ושל היי פייב הכי פחות יפים מבין כול אלה שנכנסו להיכל התהילה מייקל הרפז בכול זאת פופולרי מכמה סיבות אבל לגבי איגי זה היה ברור שהיא הכי פחות אהודה

jesie12

New member
ידעתי שהיא הבאה בתור

רשמתי את זה לפני ההדחה שלה.

יונתנסקי

Well-known member
אני חשבתיי שרוחמה הולכת.

בלילה שמעתי שיחה בין בני אלבז אבי טולדנו, ומייקל (מיקל היה מאוד לא מרוצה שאיגי הלכה) והם נגיעו למסקנה שאם רוחמה נשארה, סימן שהרבה, גם מהצופים וגם מהמסמסים בם אנשים מבוגרים. לגבי איגי - היא שידרה כל הזמן המון בטחון עצמי "אני באתי לנצח", ואולי בגלל זה היתה כל מופתעת מהתוצאות.

יונתנסקי

Well-known member
זאת בעיה, מוטי, לא כל מה שהולך בגיל 18 מתאים

ל- 50+ לצערי, מבחינת השירה לא לא התקדמה. התקדמה בתחומים אחרים, מוסיקה, אני מבינה שהיא מורה לפיתוח קול, יוגה, משפחה, אבל היום היא צריכה לבחור רפרטואר אחר. חוץ מזה, בבית היא נורא בכיינית, וזה די מעייף אותי. למשל קודם התבכיינה "לא הספקתי לדבר עם הבת שלי..." גיברת, הבת שלך בת 26 מטיילת האירופה, מה את בוכה? היא שרה יפה, היא לא מזייפת, אבל קצת מעייפת. נראה לי שגם בבית די צוחקים ממנה, לרוב מאחורי גבה, אבל יש כאלה שגם ישירות. גילוי נאות: אני מאוהבת בדפנה. כשייפתח שישור "מי הפייבוריט שלך" אז אכתוב מקצת מעלותיה.

יונתנסקי

Well-known member
אח"כ אחפש, עכשיו ידי מלאות עבודה = זו לא

מטאפורה. שבועות מחר, נכון? החבר'ה מצפים למעדני גבינה. מדי פעם, אני עושה הפסקת מנוחה ליד המחשב.

למעלה