אילנה מגיעה לפורום

MrHyde1

New member
היי אילנה ../images/Emo13.gif

מה נשמע? אני חייב לציין שהתהפנטתי מעינייך
מלבד זאת, את שחקנית נהדרת! לשאלתי: מה לדעתך גורם לנוער להתחבר כ"כ לסדרה? אם מסתכלים על שאר הסדרות שעושות היום היסטריה ('כמעט מלאכים', 'Glee', אפילו ישראליות כמו 'חצויה', 'השמינייה'), היא לא דומה להן, בה אין פנטזיות, לא שירים וריקודים, ותכלס העלילה הכללית מתאימה יותר לנוער של לפני 30 שנה (מתי שיצא הספר). אז מה בעצם הקסם של 'אליפים'?

היי!!

קודם כל תודה רבה רבה!! למרות שאי אפשר להגיד שאני אובייקטיבית, אני חושבת שיש משהו מאוד מיוחד בסדרה הזו. כי כמו שאמרת היא שונה מסדרות אחרת. קודם כל היא מבוססת על ספר ישראלי קלאסי, ואכן אין בה פנטזיה. היא עוסקת בעיניינים שהם באמת רלוונטים לצופים שלה- וזה מה שמדהים בה. היא נוגעת בדברים שכולנו עוברים- חברויות ואהבה, להסתגל למקומות ואנשים חדשים, להכיר את עצמך, למצוא את עצמך בתוך קבוצה- הכל אמיתי יותר. הטלוויזיה מוצפת בסדרות אקשן, פנטזיה, מדע בדיוני, ואליפים זה פרוייקט מקורי ומאוד מאוד כנה ואמיתי. יש בזה משהו קסום ומקסים שלא רואים הרבה. ולמרות שהספר מתרחש בתקופה אחרת, עדיין המון אנשים מתחברים לעלילה ולדמויות. המסר שהסדרה מעבירה הוא מאוד נכון ולא שטחי, ועם כל מה שאפשר להגיד על 'הנוער של היום'- עובדה שבעצם זה מה שהוא מחפש- את המקום הפשוט והאמיתי, שמדבר עליו ואליו- כמו באליפים. שלך, יסמין.

adome5

New member
ליסמין:

היי, מה שלומך? רציתי להגיד לך שאני מאוד אוהבת את הדמות שאת עושה ובכלל את הסדרה וכמובן את ה"רומן" כביכול שיש לך ובסוף בטח יהיה לך עם החבר השני שכרגע "תפוס" ע"י "ניצה". רציתי לשאול אותך את השאלות הבאות: 1.בעוד שראיתי שלחלק מן השחקנים יש פייסבוק ואפשר להתכתב איתם/ליצור איתם קשר דרך שם,הבנתי שלך אין פייסבוק-האם זה נכון/האם או מתי תוכלי לפתוח חשבון פייסבוק שלפי דעתי חשוב ליצירת קשר עם קהל המעריצים והמעריצות... 2.מהם התפקידים הבאים שכרגע בטוחים שתשחקי בהם?ומהם שאיפותייך? 3.האם חשבת אי-פעם להיות בנוסף דוגמנית/האם יש לך חשש כלשהוא מלדגמן או להצטלם בבגד-ים ובגדים מינימלסטיים?אני למשל מתביישת מכך ולחשוב על כל האנשים שיראו אותי ככה זה מפחיד... 4.שיהיה לך המון בהצלחה בעתיד ונקווה לעונה 2 לאליפים ולראות אותך בעוד סדרות בטלויזיה, הדר אוחיון.

adome5

New member
ליסמין:

היי, מה שלומך? רציתי להגיד לך שאני מאוד אוהבת את הדמות שאת עושה ובכלל את הסדרה וכמובן את ה"רומן" כביכול שיש לך ובסוף בטח יהיה לך עם החבר השני שכרגע "תפוס" ע"י "ניצה". רציתי לשאול אותך את השאלות הבאות: 1.בעוד שראיתי שלחלק מן השחקנים יש פייסבוק ואפשר להתכתב איתם/ליצור איתם קשר דרך שם,הבנתי שלך אין פייסבוק-האם זה נכון/האם או מתי תוכלי לפתוח חשבון פייסבוק שלפי דעתי חשוב ליצירת קשר עם קהל המעריצים והמעריצות... 2.מהם התפקידים הבאים שכרגע בטוחים שתשחקי בהם?ומהם שאיפותייך לעתיד? 3.האם חשבת אי-פעם להיות בנוסף דוגמנית כמו שיש חלק מהשחקניות כהכנסה נוספת?/האם יש לך חשש כלשהוא מלדגמן או להצטלם בבגד-ים ובגדים "מינימלסטיים" ?אני למשל מתביישת בכך ולחשוב על כל האנשים שיראו אותי ככה זה מפחיד ואני מרגישה מבוישת מהסיטואציה ואני בטוחה שגם לך יש חששות...? 4מה היית חושבת שהיית עושה אם לא היית שחקנית[זמרת,דוגמנית וכו']? 5.שיהיה לך המון בהצלחה בעתיד ונקווה לעונה 2 לאליפים ולראות אותך בעוד סדרות בטלויזיה, הדר אוחיון.

היי הדר!!

קודם כל תודה רבה!!! אני ממש שמחה שאת אוהבת את הסדרה ואת הדמות!! את צודקת, אין לי פייסבוק, אבל אני מניחה שבקרוב אני אפתח אחד כדי שבאמת יהיה מקום ליצור קשר.. :) בינתיים את יכולה לכתוב בדף של האליפים, אנחנו נכנסים לשם ומסתכלים על תגובות ולפעמים מגיבים!! כרגע אין תפקיד בטוח, אני מקווה שבקרוב יהיה! השאיפות הן ללמוד משחק, ולשחק כמה שיותר- אני מאוד רוצה לשחק בתיאטרון וגם כמובן קולנוע וטלוויזיה- מקווה שהכל יקרה. לגבי הדוגמנות- זה תחום שאני לא מאוד מתחברת ובנוסף השאיפה היא לשחק. אני חושבת שבשביל להיות דוגמנית צריך מאוד לרצות את זה. אני לא יודעת אם אי פעם יצא לי לדגמן, גם אם כן, זה לא יהיה בתור בחירת קריירה. ואני מסכימה איתך שיש בעייה עם צילומי בגדי ים וכדומה, כי היום המון בנות מאוד צעירות מכניסות את עצמן לסיטואציות שהן עלולות להיות בעייתיות מבחינת חשיפה. המון דוגמניות מפתחות בעיות של דימוי עצמי וחוסר ביטחון וזה דבר שצריך מאוד להישמר מפניו. אני חושבת שאם את נמצאת במצב שלא נוח לך בו- אל תהיי בו! ותזכרי שאין לך במה להתבייש, הכי חשוב שתרגישי טוב עם עצמך!! ואני בטוחה שאת יפייפיה!! :)) אני מאוד אוהבת מוסיקה, ומאוד אוהבת לשיר. ואני מקווה שיצא לי לעשות גם קצת מזה.. תודה רבה רבה הדר! את מקסימה! שלך, יסמין.

היי!

אני עוד לא למדתי משחק, השתחררתי מהצבא לפני 4 חודשים בערך. למדתי במגמת תיאטרון בתיכון "תלמה ילין". ואני מתכננת להתחיל ללמוד משחק בשנת הלימודים הבאה כנראה, או זו שאחריה. :) שלך יסמין.

svety

New member
../images/Emo41.gifתודה רבה ליסמין עיון על האירוח../images/Emo41.gif

היה מקסים ומעניין

למעלה