אירוח של ניצה - שני אביב

svety

New member
../images/Emo41.gifאירוח של ניצה - שני אביב../images/Emo41.gif

בוקר טוב חבר'ה
מחר, בשעה 17:00, תתארח בפורום הקטן שלנו שני אביב, הלא היא ניצה. כולכם מוזמנים להשאיר לה שאלות מעכשיו
קצת על שני אביב - לפי מה שמצאתי בגוגל, ואני אשמח אם תתקנו אותי, זה התפקיד הראשון שלה
ותפקיד מאוד מוצלח, יש לציין. היא נולדה ב11/12/1992, מה שהופך אותה לבת 18 וקצת.
וקצת על ניצה [מועתק מהאתר של יס!וואלה] חדה, מדברת הרבה, שתלטנית, בכל מקום בו היא נמצאת היא בעלת הבית. בחורה שיודעת מה היא רוצה ולא מתביישת להשיג את זה בדרכה הישירה. ניצה מתאהבת ברוני ומנסה בכל דרך להשיגו. היא מרגישה בתחרות תמידית עם אילנה על רוני.

Jaki B

New member
שנייי ^^

1 . איפה למדת משחק ? 2 . איך את מסתדרת עם לשחק את הדמות שלך ? כלומר , קל לך לשחק אותה , קשה לך ? 3 . זה רק אני או שיש לך הליקס? :p

ג'קי

היי ג'קי בי מה שלומך? למדתי משחק שנה במגמה בחטיבה שנה במכינה של ניסן נתיב ועוד כל מיני השתלמויות מזדמנות. בהתחלה היה לי מאוד קשה עם הדמות כי היא מאוד שונה ממני אבל בסופו של דבר מצאתי איתה נקודות חיבור וזה נהיה יותר טבעי. חח ולא ג'קי זה לא רק את.. יש לי הליקס היה לי העונג לענות לך:)

Jaki B

New member
תודה שענית לי =]

הליקס זה מאגניב ^^ אני חושבת שיש לך כישרון ממש אדיר !! [ :

שאלה ממני

אני מאמינה כי לילדה בגילך יש הרבה חלומות. האם את מגדירה את התפקיד כמישהי שכבר הגשימה חלום אחד? חשבת ללכת בכלל על כיון משחק?

מה תרצי לעשות כשתיהיי גדולה?

לא... באמת.... אני לא חושב שאת מספיק גדולה היום ויחסית לגילך לשחק תפקיד בסדרה זה מאוד מכובד. תרצי להמשיך עם הכיוון הזה? מה תרצי לעשות כשתיהיי גדולה? את צריכה להתגייס בקרוב, לא?

היי

קודם כל תודה רבה ממ כן אני יודעת שזה הכיוון שאני רוצה ללכת איתו, אני לא רואה את עצמי בשום תחום אחר.. אבל אי אפשר לדעת "הגלים טלטלו הספינה, והים בוגדני".. לגבי שאלת השנייה כן אני אמורה להתגייס באפריל הזה שיהיה אחלה יום :)

אשאל אותך שאלה דומה לשאלה ששאלתי את יסמין

יצא לך להיפגש עם סופרת הספר "אליפים" - אסתר שטרייט-וורצל? איך למדת את הדמות שלך מעבר לקריאה? האם הכרת את הסיטואציות שבהם נתקלה ניצה? האם בחיי היום יום קוראים לך ניצה במקום שני? זה מציק לך? משעשע אותך?

איזה שאלה חכמה

כן יצא לי להיפגש עם אסתר שטרייט-וורצל בהקרנה של אליפים, היא באמת אישה מדהימה, מצחיקה וצעירה בנפשה. הכרתי הרבה סיטואציות שעברה ניצה לפעמים מאותה נקודת מבט ולרוב לא מאותה הנקודת מבט.. אבל אחרי שכבר הבנתי מי היא וידעתי מה המקום שלה בחברה היה לי יותר קל להבין איזה טיפוס היא ואיך היא תגיב. חח.. את האמת כשפונים אליי זה די מגוון בין ניצה לשני אבל הקטע המצחיק והמשעשע בכל הסיפור הוא שאחותי הגדולה עכשיו לא מפסיקה לקרוא לי ניצה!=) הייתה לך שאלה מקסימה ושמחתי לענות לך!

שמש

תודה תוודה ועוד פעם תודה על המחמאה...! אני הייתי רוצה להמשיך לעשות את מה שאני עושה עכשיו וחוץ מזה לא יודעת.. נתחיל מקטן ונראה.. למרות שאני משתוקקת לעשות תאטרון משום מה! חח יום מקסים שיהיה!

יאאאא כמה שאלות ../images/Emo9.gif

אני יכוהל לשאול גם?!!? אני צופה מלא בסדרה הזו. בגלל שאני חרדיה אז אני רואה את זה באינטרנט, כאילו באתר וזה. איך הגעת לאודישן? איך הגעת לתפקיד הזה? למדת משחק וזה? נלחמת על התפקיד או שהכניסה הייתה קלה לעולם המשחק?

AyaGold

New member
שאלות../images/Emo41.gif

איך הגעת לעולם המשחק?
האם את רואה את עצמך ממשיכה בתחום בעתיד?
אם היית יכולה לשחק דמות אחרת ב"אליפים" - מי זו הייתה? תודה על התשובות ותדעי שאת מדהימההה

היי איה...

אני לא זוכרת איך בדיוק התחלתי אני רק זוכרת שהרצון הזה תמיד היה שם מאז שאני זוכרת את עצמי. האם אני רואה אתה עצמי?.. חח לא יודעת אם רואה אבל בהחלט מאוד מאוד רוצה . אם הייתי יכולה לשחק דמות אחרת הייתי בוחרת בתפקיד של הדס שמשחקת אותו מאיה ורטהיימר רק כדי לנסות לאתגר את עצמי לשחק טיפוס שבדרך כלל לא יוצא לי לשחק

קרמבו וניל מוקה

אני מאוד אוהבת את התפקיד שלי.. ולא הייתי מחליפה את התפקיד גם אם זה היה תלוי בי.. שמחתי לענות=)

כולם שואלים על ההמשך אז...

אם תמשיכי בקריירת משחק את חושבת שתמשיכי בתפקידים דומים? או שיש תחום מסוים שמושך אותך?

היי..

אם אני אמשיך בקריירת המשחק אני מאקווה שאני לא אעשה רק את אותם סוגי תפקידים כל הזמן.. אבל התיאטרון זה משהו שהייתי רוצה לעסוק בו או לפחות לגעת בו שהיהה יום נהדר!

Daniela XO

New member
יווו, איזה כיף שיש פורום כזה! ושאלותי:

מהו "תפקיד החלומות" שלך? התפקיד שתעשי הכל בשביל לקבל אותו? מי השחקנית ממנה את שואבת השראה?

דניאלה!

קודם כל שמחתי לדעת שאת עוד מעט אמא.! המון בריאות והצלחה..:) ולשאלת: אני די רואה כל תפקיד כעולם בפני עצמו,כחלום בפני עצמו . האמת היא שיש מספר שחקנים שאני מאוד מעריכה.. אבל השארה אני שואבת מכל שחקן ושחקן למשל כשיש קטע מצמרר של שחקן בטלויזיה לא משנה מי זה יש לי נטייה להריץ את הרגע קדימה ואחורה רק כדי להתמקד בשנייה אחת.

למעלה