אירוטיוב

SaintJohn

New member
הספקתי בינתיים רק את הוידאו הראשון

ראיון מאוד מעניין, מעוטר בכל הקלישאות האפשריות שסטיבן טחן לאורך השנים, כמו Out of all the things that I lost, I miss my mind the most. מע' היחסים עם ג'ו אכן מאוד מורכבת, בתור שני הפכים שמשלימים אחד את השני אל תוך היצירה המדהימה הזו שנקראת אירוסמית'. אכתוב עוד אחרי שאצפה בקטע השני, בתקווה שעוד היום...

adili6

New member
זה האירוטיוב האחרון לשבועיים הקרובים..

אני הולכת לטירונות של חודשיים וחוזרת ב-6.10 אז לא אהיה פה... SORRY..

SaintJohn

New member
החלק השני היה יותר מעניין

אני חושב שעכשיו, בדיעבד, אני מבין יותר את החומרה של מה שקרה אחרי תאונת הנפילה של סטיבן. לא חשבתי על כך שהנפילה הביכה את שאר חברי הלהקה. הם הרי עלו ביחד לגדולה, התרסקו ביחד, וחזרו שוב לגדולה והגיעו אפילו לסטטוס של אגדה. הנפילה של סטיבן היתה אינדיבידואלית שלו, אבל הוא הפרונטמן וכשמסתכלים עליו רואים את כל הלהקה. זה רק ממחיש את עומק המכתש שנפער בנתק ביניהם. לא פלא שסטיבן רצה לעסוק במשהו אחר, ושהם חיפשו סולן אחר. והטענה של סטיבן על כך שאי אפשר להיות סופרסטאר ב-16 שבועות - הוא כמובן צודק ב-100%, אבל התשובה שלו לעצמו What if I picked them, היא 100% יומרנות. יופי, סקוטי מקרירי ניצח והוא בטח יוציא אלבום או שניים. אבל מישהו יזכור אותו בכלל בעוד שנה? זה שסטיבן בחר אותם לא ישנה כלום, וזה סתם תירוץ בלאי להצדיק את המליונים שהוא עשה ויעשה. והטענה של סטיבן שהאלבום הבא יהיה הטוב ביותר שהם עשו? הם אומרים את זה כמעט על כל אלבום, אז למרות שאני מצפה לו באופטימיות, הרשו לי לגחך. פחחח.

adili6

New member
אבל מה אתה יכול לומר

על זה שאף אחד חוץ מג'ואי לא התקשר אליו? אפשר לומר שהם משפחה! במשך 40 שנה הם ביחד והם יודעים מה עובר עליו, אז למה לא להיות שם בשבילו? נכון שזה מביך, אבל באמת? חבר חיים שלכם נופל אז תתכחשו לו? תיקחו ממנו את הלהקה שלו? באמת?! הקטע של "what if i picl them" באמת דבילי אבל פסדר.. ובקשר לאלבום- שיצא כבר ואז נדבר!

SaintJohn

New member
ברור שזה לא בסדר

הם היו צריכים להתקשר, אבל הם רחוקים מאוד מלהיות משפחה. הם כבר לא להקה שמבלה את רוב הזמן שלהם ביחד, אם זה בדרכים או באולפן. בשנים האחרונות האינטראקציות המשותפות ביניהם מאוד מצומצמות, בהופעות הם בקושי מדברים מאחורי הקלעים, והריחוק והניתוק הללו באו לידי ביטוי בצורה מאוד ברורה בעובדה שהם לא התקשרו. על הבמה הם נראים מצוין ויש להם כימיה מעולה, אבל זה בגלל שני דברים בעיקר: הם גם מכירים אחד את השני מעולה, והם גם מקצוענים. ואנחנו הרי מכירים אותם רק לפי מה שאנחנו רואים על הבמה. מאחורי הקלעים זה סיפור אחר לגמרי.

adili6

New member
אז אם זה כל מה שאנחנו רואים,

איך אתה באמת יכול לדעת את כל מה שאתה אומר כאן? על כל מה שקורה מאחורי הקלעים?

SaintJohn

New member
כי יש דברים שאנחנו כן יודעים עליהם

"על הבמה" זה לא ביטוי מטאפורי. הכוונה היא למה שקורה פיזית כשהם מופיעים. רואים שם את החמישייה ששמה אירוסמית', שנמצאים יחד ומנגנים יחד כבר 40 שנה. אבל המעריצים השרופים (אנחנו
) הם אלו שקוראים את ספרי הביוגרפיה, ויודעים הרבה יותר על הלהקה שהצליחה, עשתה סמים, התפרקה והתאחדה. יש לנו את נקודת המבט האישית יותר של כל אחד מהחמישייה, ושל הדברים הסמויים מן העין, שלא רואים על הבמה.

למעלה