אני שמח לבשר לכם

• פותח הנושא toso
  • פורסם בתאריך

toso

New member
../images/Emo41.gifאני שמח לבשר לכם ../images/Emo41.gif

התחרות תתפרסם ביום ראשון ב26
יתפרסמו כל הנושאים לציורים
כאן תוכלו להביע דעות בנושאים והצעות לנושאים חדשים! ב ה צ ל ח ה ! תומר

toso

New member
הנושאים לתחרות הציורים

מדע
מתמטיקה
פילוסופיה
היסטוריה
מוסיקה
תרבות
כבוד האדם
אמרות של מנהיגי דעה
ממציאים
פיסיקה
חופש ביטוי
חופש בחירה
אהבה
חברות
קיום
חופש
קבלת האחר
קבלת השונה
שוויון
זהירות בדרכים
עזרה לזולת
שמירה על החוק
כיבוד הורים תפעילו את הדימיון ותוציאו את היצירתיות שלכם כדי שכום יוכלו להנות וללמוד ממנה. ובמיוחד שילדי בתי הספר יפיקו מהיצירתיות שלכם משהו לעתידם. את הציורים והסקיצות יש להעלות לגלריות - לחץ כאן ובחר את הגלריה המתאימה.
בהצלחה

סֵג

New member
מה קורה?

תוכל לתת קצת מידע לגבי המפגש גרפיטי? אף אחד לא יעשה סקיצות סתם ככה. זה לוקח לנו זמן ומחשבה. תן מידע חיוני, וכל אחד יחליט אם הוא רוצה להכנס לזה.

toso

New member
../images/Emo176.gifתן לעולם להנות מהיצירה שלך!

סג, אם אתה רואה את עצמך כיוצר/אומן.... תעשה את הדברים מתוך הנקודה הזו... קח את אחד הנושאים שמדברים אליך יותר, תחשוב מה אתה רוצה לתת או לומר לאחרים ותעשה זאת דרך היצירתיות המיוחדת שלך. אני מאמין בכם אנשי הגראפיטי, אני בעצמי מצייר על קירות מגיל קטן. אני רוצה שתראו לאחרים אלו דברים יפים אפשר לעשות בגראפיטי. הפרויקט הזה הוא הרפתקה בשביל כולנו! הוא פותח לנו את האפשרות להביא טוב בעתיד! סג, שחק אותה! תומר

סֵג

New member
תומר..

מפגש גרפיטי מרוכז גדול: הדבר אפשרי? מתי? איפה? איך? מי? הצבע חינמי? תן לנו מידע מוצק, בבקשה. אם התקשורת בנינו תתבסס כולה על סלוגנים, הדבר לא יצא לפועל. אני רוצה לעזור לך ואתה לי, אז יאללה, סימביוזה. שום דבר לא יתקדם עד שיהיה מידע ממשי.

toso

New member
חידודים ואמרות של מנהיגי דעה ../images/Emo118.gif

חידודים ואמרות של מנהיגי דעה "האהבה היחידה שראויה לשם היא אהבה ללא תנאים" (ג'ון פאוול)
"אם אתה שופט אנשים, אין לך זמן לאהוב אותם" (אמא תרזה)
אהבה היא הנכס היחיד המתרבה ככל שמפזרים אותו יותר. ככל שאתה נותן יותר, נותר לך יותר
נתינה אמיתית היא לתת בלי לרצות לקחת
"ניסוח הבעיה חיוני לפעמים יותר מפתירתה" (אלברט אינשטיין)

למעלה