אתם שואלים וגיא בוקאטי עונה

אושRתי

New member
../images/Emo41.gifאתם שואלים וגיא בוקאטי עונה../images/Emo70.gif

גיא בוקאטי הוא מוסיקאי וגיטריסט קלאסי שעבר לנגינת רוק ובלוז. הן כגיטריסט והן כמוסיקאי בוקאטי הוא בעל מוניטין מן השורה הראשונה שניגן והקליט עם מיטב אמני ישראל: ריטה, שלומי שבת, קורין אלאל ואחרים. הקשר בין איינשטיין ובוקאטי נוצר לאחר שמכרה משותפת העבירה לאריק שירים שיצר וביצע גיא. אריק הרים טלפון להביע את התפעלותו, השיחות התארכו וגיא כתב שיר ועוד שיר, לבקשת אריק. לאחר שנה אינטנסיבית של עבודה משותפת, נוצר האלבום החדש "כל הטוב שבעולם". כל המילים והלחנים באלבום נכתבו על ידי גיא בוקאטי, למעט מילות השיר "רגע לפני" שכתב יענקל´ה רוטבליט ו"רוקד את הטנגו לבד", שכתבו אריק וגיא יחד. כל השירים נכתבו עבור איינשטיין ובהשראתו, והתוצאה היא אלבום אישי, כן וחשוף. האלבום "כל הטוב שבעולם" יוצא בחברת אן.אם.סי., לmyspace של גיא. גיא ישיב על שאלות גולשי תפוז. אתם מוזמנים לשרשר שאלותיכם לכאן במהלך השבוע. בסוף השבוע אעביר לו את השאלות במייל ולאחר מכן אפרסם את התשובות בפורום. תהנו.

Locutus

New member
שאלות לגיא בוקאטי

דבר ראשון, כל הכבוד על האלבום המשובח! השאלה הראשונה שלי היא מאוד ספציפית: מי מכם חשב על השורה הגאונית "עולם כמנהגו דואג על הלחם ועל המים" ומאיזה הקשר צץ הרעיון לשורה הזו? שאלה שנייה: בסופם של חלק מהשירים שומעים את אריק מתנשף אחרי השירה. אני מניח שזה הושאר שם בכוונה... מה עומד מאחורי ההחלטה הזו? שאלה שלישית: אריק אמר בראיונות שבמהלך העבודה על האלבום הזה הוא כבר התחיל לחשוב על האלבום הבא שהוא יעשה איתך. האם העניין כבר קורם עור וגידים? שאלה רביעית: מהו השיר האהוב עליך מהאלבום? שאלה חמישית: מהו השיר האהוב עליך של אריק מכל הזמנים? תודה!

אושRתי

New member
תשאלו שאלות...

הרבה זמן חיכינו לאירוח כל שהוא בפורום, חבל שאתם לא שואלים.

פומפ יה

New member
כדאי לפרסם בפורומים

תפרסמי הודעה באופ-טופיק בפורומים שונים בפרדס

../images/Emo188.gif../images/Emo113.gifשאלות לגיא בוקאטי../images/Emo113.gif../images/Emo188.gif

בשיר פה אצלנו כתבת- אני זוכר ימים יפים בחוף שנעלם אמרתי לחבר ,נשנה את העולם הוא מצא את אלוהים ,אני נשארתי כאן אני נישארתי כאן זה מתייחס לשיר אני ואתה של אריק איינשטיין ולאורי זוהר?אתה כותב את השירים על אריק איינשטיין?
איך הכרת את אריק איינשטיין?
האם היו גם שירים שאריק כתב ואולי יכנסו לאלבום הבא אם יהיה שלכם ביחד?

פומפ יה

New member
מתי האירוח?

קודם כל, האלבום פשוט נפלא.. אבל מודה, לא בשביל זה אני כאן..
גיא, הייתי מעוניינת לשאול אותך משהו, לא על גבי הפורום. להיכן אפשר להפנות את השאלה? מסר? אימייל? תודה רבה. מדובר במשהו חשוב עבורי...

אושRתי

New member
השאלות עוברות לגיא במייל,

ניתן לשאול שאלות עד לסופ"ש ולאחר מכן כשיהיו תשובות אפרסם אותם על גבי הפורום. תודה.

דנ120

New member
שאלות לגיא בוקאטי :

1) מה יחסך לביקורת/ולמבקרים בעקבות הוצאת האלבום "כל הטוב שבעולם" ? מה אתה חושב על הביקורת שנוגעת לאריק איינשטיין בשנים האחרונות ? 2) מה דעתך על "כוכב נולד" ? (או על "חידוש" שירים ?) 3) מה התחביבים שלך ? 4) למי מהאומנים הישראלים אתה אוהב להאזין ? מהם האומנים (כותבים/מבצעים) המבטיחים בעיניך ? 5) האם יש לך רצון להתפרסם בחו"ל ? 6) באיזה גיל התחלת לכתוב ולנגן ? מתי החלטת שזה יהיה עיסוקך ? 7) באיזה תפקיד/חיל עשית את שירותך הצבאי ? 8) האם אתה חושב ש"חסר" אצל אריק איינשטיין הקשר עם הקהל בגלל שאינו מופיע ? האם יש לו מושג איזו כמיהה קיימת אצל הקהל (רוכשי האלבומים שלו) שיופיע ? 9) האם אתם מרוצים מקצב מכירת האלבום ? (כמה אלבומים נמכרו בנתיים ?... ) תודה רבה לך ותודה על האלבום היפה שאני נהנת להאזין לו תמסור בבקשה לאריק איינשטיין את אהבתנו (ובשעה שאתם עושים הפסקת קפה תן לו להציץ בפורום).

למעלה