את באה ל
עם אביטל בואנו?יום ד 20-22:30

מעבר לתפאורה המקסימה והאווירה שבטבע,האם

את מנצלת אלמנטים של הטבע כדוגמאות? יש לי רעיון בשבילך, אח"כ במיילים אישיים, כתבי לי

ומשהו להתמודדות עם החגים...../images/Emo75.gif

אנחנו עומדים לבלות 4 ימים ביחד (איפה מי שמקטר על ארוחת החג בלבד?) ארבע משפחות של החמולה שלנו יש לך כמה עצות על העברת הימים בניחותא ובלי ויכוחים?

אני קוראת את השאלה שלך ומחייכת...

וואו החגים לכולם זה נורא בעיה ותמיד קשה ומעלה הרבה תהיות מחשבות וחשבונות בנפש לכן יש אנשים שמסתגרים טסים לחו\"ל או באים לארוחה מתסוכלים ואתם משפחה אמיצה 4 ימים בתוך סיר לחץ, אז ראשית כל הכבוד על כך וההדרך היחידה לצאת משם בשלום ללא שריטות מיותרות זה פשוט לזכור שזה 4 ימים שהם הזדמנות לקירבה לשיח מחודש ולדאוג לכבד אחד את השני להקשיב ולא להטיף או לבקר ולקחת מן הימים האלה רק את הטוב קשה מאמץ עילאי אך אפשרי ואני בטוחה שאם לקחת החלטה להיות יחד 4 ימים תדעו להימנע מלדרוך אחד על השני וויכוחים מיותרים חג שמח ושקט אביטל

כן, בעיקר שאנחנו כמובן לא חוגגים בבית אלא

באירוח בצימר
דווקא האווירה של "לא בבית", מסביב טבע, ביחד אבל כל משפחה בצימר שלה באותו מיתחם- נותן גם את המירווח הנכון. מבחינה גילאית אנחנו מאד מגוונים: הגיל הרך ותיכוניסטים גם יחד, מבוגרים וגימלאים...אני מודה שזו לא שנה ראשונה שאנחנו עושים זאת, אבל השנה כנראה יהיה גורם מגביל: העניין הוא שיש לנו בחורה "מתחזקת" במשפחה שכולנו מתחשבים בה מצד אחד, אבל משאירים אותה לישון עד מאוחר בזמן שאנחנו נוסעים לטייל בסביבה... אז יש כאן גורם אחד שבעצם "מקשה" ממש ויוצתר מצב של התחשבות בזולת עוד יותר גדולה.

אני בטוחה

גם לאור שזו לא השנה הראשונה שאתם כבר לימודי ניסיון תתגברו גם על המכשול הזה בקלות זיכרו שזה חג והזדמנות שלכם להנות ביחד תנצלו את זה חג שמח

למעלה