בוקר טוב ,אתמול נמחקו תגובות של אנשים

BEAUTY האחת

New member
../images/Emo41.gifבוקר טוב ,אתמול נמחקו תגובות של אנשים

כאן בפורום . לפני מס' ימים זו הייתה אזהרה ! מהיום כל מי שלא ידבר בלשון נקיה ופוגענית תגובותיו יימחקו ואף ייחסם על פי שיקול דעתי. חבל שאני עדיין לא בקו הבריאות ובכל פעם שאני מרגישה מספיק טוב להכנס לכאן ולגלוש אני צריכה לראות אנשים שמתנהגים כאן פשוט כמו בגן ילדים . אני יודעת כי הגמר מתקרב והרוחות מתלהטות ,הדיעות שונות ,אך אין סיבה להביע דיעה בצורה גסה . שיההי המשך יום טוב והרבה בריאות לכולם .

בוקר טוב ביוטי, תהיי בריאה זה הכי חשוב

אני מאחלת לרוחמה האהובה, להעפיל לגמר הערב, אני רואה אותה מעמודי התווך של ההיכל, מגיע לה, עברה שינוי מדהים, מצחיקה וקורעת, וגם זמרת טובה, אני אוהבת את שירת הארצישאלית שלה, במידה ולא תעפיל, העיקר שהיא נישארה הזמרת היחידה מבין כל הזמרות שהשתתפו בתוכנית, כמו כן אני ממש לא מסכימה עם ההפקה שרוצה לעשות גלגל הצלה שבוע לפני הגמר הגדול, מילא שלושה שבועות עד חודש עוד מקובל, אבל שבוע לפני הגמר? בושה וחרפה. יום טוב לכולם.

מסכימה איתך לחלוטין!!!

השינוי שרוחמה עברה כל כך מרשים! היא כל כך השתחררה והתפתחה מוזיקלית ואישיותית... וגלגל הצלה?
בכוח רוצים להחזיר את בריז'יט, למרות שהכי קורע יהיה שלמרות הגלגל הצלה בריז'יט עדיין לא תחזןר הביתה ויחזירו את דפנה או אביבה... חחחחחחחחחחחח בריז'יט בכלל תתפלץ! זה יהיה ענק!!!

אגב, מישהו יודע מה בדיוק צפוי היום ובכלל?

הם הולכים הביתה? יש גלגל הצלה? יצאה הודעה רשמית? תודה

בוקר טוב קווין ועצבנית אש, העיקר רוחמה

שלנו חייבת לעלות לגמר, אמן. ואם לא לא נורא, אבל בכל זאת היא חייבת להראות לכולם מהיכן משתין הדג.

לדעתי יכול בהחלט להיות מצב שאביבה תחזור.

כל הגלגלי ההצלה האלה מאד לא הוגנים בעיניי.

alona444

New member
אתמול מייקל אמר שכולם הולכים וחוזרים באמצע

שבוע לחזרות רק...בקשר לגלגל ההצלה,הלוואי ולא יהיה כי זה ממש מיותר,אבל ראיתי בתוכניות טלויזיה בשני ובשלישי היה רשום גלגל הצלה מ-19:00 עד 21:00.

לפי מה שהבנתי, כולם עוזבים באחד בלילה את

ההיכל, אלה שעלו לגמר יחזרו רק לחזרות, בקשר לגלגל ההצלה שייחנקו, הם הם חושבים? חחחח עובדים עלינו בעיניים?גועל נפש. ואמן שבריג'יט אבוטבול לא תחזור, אגב יום אחרי ההדחה שלה היא שוחחה עם איריס קול ואמרה שלא תסכים לחזור לגלגל. אמן.רק שלא תחזור בה הוולגארית הזאת.

ממש לא תסכים לחזור לגלגל הצלה...

זאת תעשה הכל לעוד כמה דקות של מצלמות. תבוא עם עוד שמלה של מעצבת מעזה, גופיה שיותר חושפת מאשר מכסה, ובלונד שרווווווווווווווווווווף!

איבונה3

Well-known member
לאאאאאאאאא רק לא בריז'יט, כבר

עדיף אבי ביטר ולא בריז'יט

lotaria

Well-known member
תגידו איך אפשר לקרוא לצרחן הזה אלבז זמר?ש

שמעתם מה אמר עכשיו לנגנים?"כנראה שאני בחוץ היום. אתם עובדים רק עבור מי שנשאר"משהו בסגנון זה אמר.

נימאס מבני, הלוואי שיודח למרות שניראה לי

שהוא יקבל מכל השסניקים שאין להם מה לאכול סמסים. הבן שלו ידאג לו, אבל באמת שנימאס מהקטעים השמאלצים שלו.

למעלה