במופע המרכזי ספיישל שירי ארץ ישראל

lotaria

Well-known member
השופטים הרימו לו את האגו והוא היה ב

בטוח שהוא המנצח היום בסוף הפסיד. קשקשן.

בוףברכה

New member
רוחמה...אישה מהשמיים...

מעניין..מה היא תעשה מהשיר?.... שלא תהפוך אותו..ל..אישה..
..מהגיהנום..

מיק101

New member
הרג אותי אריק, עם שאלה של דייר בדיור מוגן

"תגידי רוחמה, כשאת צוחקת, בורח לך השתן?"

בוףברכה

New member
וטולדנו...אמר לו..כשאתה צוחק...

יש'ך...בריחת מוח... היה קורע..ממתי שהם אמרו לרוחמה לשים ת'אוזניות ולשיר... אריק..נהיה כתום כמו ההפאנג'בי..שהוא לובש.., נחנק מצחוק... גם רוחמה ..ה, יתגלגלה מצחוק...חחחחחח גמותי הוא קרע.. לא היה נעים לי לצחוק בקול.....(אלבז בצד..

בוףברכה

New member
מחר יהיה....שלוםבית...

או ש..מחר יהיה ..יום מתמטיקה.... ....אלבז בחשבונאות..עם... כולם...כולל אלדד שרים...שהפסיד חוזה הקלטות עם...הבני..

בוףברכה

New member
../images/Emo164.gifאני אומר רק ...דבר 1שבי... שאני רוצה

להגידלך..שבי...,...אישית... שאני..שבי..., כן שאני רציתי רק להגיד ש...אני..., הינה אני אומר... שאני...ביום ראשון..., כן... אם ירצה השם..., שאני ביום ראשון הולך...הביתה... ...שבי אני רוצה להגיד לך רק דבר 1..כן.., שאני...שאני גמרתי איתם...שבי.., ..אבל אני רוצה ששבי....להגיד לך...ולאדם...שאני..מאוד אוהב.. את אדם ...יש לי איתו שיחות...אבל אדם..מתנהג לפעמים כמו ילדה..., מה יש תן להיתפרק... ..רק רציתי לומר לך..שבי...שאני בצד שלי...הם בצד שלהם.. ויש עוד דבר ..שרציתי ..כן אתה שומע שבי..רציתי לומר לך שבי...ש...פעם אחרונה אתה..[ מראיין אותי....ב
...שעה כזאת.... ,,,,, אין רייטינG.....

בוףברכה

New member
גמותי.....Zה...מתסכל...

שהם...מדברים על ליאת...(של אלבז)....שהייתה בבית...ואנחנו..לא יודעים\ראינו.... ...שמחר...נתעורר לסולחה שהייתה...בלילה...ואין תיעוד.... ...שהשעות שידור...לא מיסתדרותלי טוב...בלו"ז....

מי זאת ליאת?

הבת זוג שילדה לו ילדים? זו שהתלוננה שאילנה מתעלקת עליו? מתי הייתה בביקור? מה זה פה?!!!

למעלה