במופע המרכזי ספיישל שירי ארץ ישראל

בני אלבז מרגש ברמות על../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

בהצלחה יקר, ואל תקח ללב כל כך , חבל על הלב שלך מותק.

בריג'יט השקרנית!

ממש סיפרו לה בדיחה לפני השיר של רוחמה. תחמנית עלובה וצבועה (תרתי משמע!!!)

לא, את היית שם!

לאורך כל העונה הייתה צבועה, תחמנית ושקרנית ומניפולטיבית, אז למה שעכשיו תגיד את האמת?

לאורך כל העונה היתה טבעית ומקסימה..

קורה..לפעמים גם מספרים לאדם בדיחה.

לדעתך הייתה מקסימה, לדעתי הייתה נבזית!

נשמע תירוץ קלוש, במיוחד לאור העובדה שהיא ואיגי דירגו את רוחמה אחרונה בדירוג אצל שבי, ואף פעם לא ממש אהבו אותה בלשון המעטה... אבל מפרגנת לך, שאת מאמינה לה. לפחות את!

איבונה3

Well-known member
ראשית התרוץ עלוב וילדותי

אבל גם כששומעים בדיחה מצחיקה צריך לכבד את הזמר ולא לצחוק באמצע השיר..זה לא מנומס ולא מכובד...אבל מה אפשר כבר לדרוש מאילנה ??????

לגבי זה אני מסכימה שרצוי לכבד את הזמר המבצע.

אני יודעת שיש מצבים שמספרים לך בדיחה ואת לא יכולה להתאפק,אפילו אם את בוגרת..לגבי ה"מה אפשר כבר לדרוש מאילנה?" חולקת על דעתך,אבל שיהיה.

silkii

New member
זה לא בדיחה1היא אמרה שהם צחקו והפריעו כל השיר

ואין צורך להיתמם בשבילה,היא עושה את כל הנזק לעצמה יפה מאד!

silkii

New member
אבל ראיתיטענת שהן לא אויבות כי רוחמה אמרה,לא?

תחליטי מאמי!

מה הקשר??

פניתי למעריצה גדולה של רוחמה ואמרתי שאם רוחמה קיבלה את אילנה ואמרה ש:"כ'כ הסתדרנו" אז למה היא לא תקבל זאת. אגב,אני עדיין חושבת שאינן אוייבות. אין כל קשר לגבי תיאור מצב שהיה,יש כאן 2עדויות של נשים שהיו בתוך הסיפור..מניחה שה"אמת" היא איפה שהוא באמצע. יוצאת כנגד החלוקה לשחור-לבן..שעושים כאן. רוחמה נסמכת יפה מאד על "המסכנות" שיוצאת אל הקהל בחוץ ואני ממש לא קונה את "תמימותה".

silkii

New member
מה הקשר?../images/Emo153.gifאמרת לאלסמוך על מה שרוחי אומרת

וקודם אמרת כן לסמוך על מה שרוחמה אומרת..קיצר..תחליטי מה את רוצה להגיד קודם בלי לסתור את עצמך..הבנו הכל נו..יאללה חלאס חח

למעלה