"בן הזוג ואני" זה פה

המכתב החודשי לבן הזוג

יוסי שלי, אהוב ליבי...
אתה יודע שאני אוהבת אותך ,נכון? אבל כמה פעמים ,לעזאזל ,אפשר לומר לך...? שהכוך במסדרון נועד לעציצים והוא לא מחבוא לגרביים שהבגדים שלבשת מקומם בכביסה ולא תלויים על הכסאות בחדר האוכל שאם לא תרים את הכלים שאכלת בהם, הם לא יקומו מעצמם שאם אני הולכת לבניית ציפורניים, ואתה שומר על עילאי..אין סיכויייי שאחזור תוך שעה... שתפסיק להעביר לי את אמא שלך בפלאפון ,בלי התראה, בכל פעם שלא בא לך לדבר איתה שאם עוד פעם תאמר לי שקנית לי הפתעה, ותראה לי חומר ניקוי חדש, אני אחסל אותך
שאם תורך לקום עם עילאי בבוקר, זה לא אומר שתתקע אותו בנדנדה ותחזור לישון
זהו, חיים שלי, זה היה המכתב החודשי חוץ מזה, מתה עליךךךךךךךךךךךךךךךךך ואני מודעת לזה ,בהחלט מודעת, שאני צריכה לחזור לעבוד כי נעשיתי מפלצת, עקרת בית פולניה...אבל עד שאחזור לעצמי, אתה מתבקש, יקירי, להשתדל לא לעצבן אותי.... ממי שלי, עוד שבועיים יום נישואין, מה אתה קונה לי?

dafgol

New member
../images/Emo6.gif

אוי אם היית יודעת כמה שזה במקום.... את מרשה לי להעתיק ולשלוח לבעלי ?

dafgol

New member
מן הסתם ../images/Emo6.gif

וכמובן שיש לי עוד כמה סעיפים להוסיף.....

dafgol

New member
הנה דוגמא אחת בשליף...

למכונת הכביסה יש יותר מתוכנית אחת...ויש כמה סוגי כביסות וטמפרטורות. כשבר נולד והייתי בבי"ח הוא החליט לעשות כביסה , אז אמרתי לו על מה ללחוץ ומה לסובב , מאז הוא בטוח שכל סוגי הכביסה הצבע והחומר ...מכובסים כל תוכנית מס' 8 בטמפרטורה של 40 מעלות....ובר נולד לפני כמעט 4 שנים כבר.....

dafgol

New member
ואת יודעת שבמיקרו

יש כמה סוגי חימום ? דין פיתה קפואה שמנסה להפשיר או דינו של שניצל שרוצה להתחמם קלות - אינם באותו זמן ו\או טמפרטורה?

olgaer

New member
אני פעם רציתי להפשיר עוף ושמתי

על חימום רגיל. בסוף קיבלתי עוף מבושל, איכס........

dafgol

New member
אני יודעת שלא אומרים איכס על אוכל

אבל........ בעאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

dundy

New member
אז שמים אותה שוב ושוב

עד שהיא תיהיה מוכנה, לא?

olgaer

New member
זה רק בעלי או שזה תכונה נפוצה?

בעלי מעולם, אבל מעולם לא יסגור דלת ארון או מגירה אותה פתח. לפעמים אני נכנסת למטבח ואין ארון אחד שסגור עם כל נ-20 דלתיו.

למעלה