בקרוב זה קורה כאן בפעם הראשונה

מצב
הנושא נעול.
יורם שרעבי!!!!!

יאללה חאלאס הגזמת יא אבו-חלודה!
מחלידות לי האצבעות ברגליים !
תגלה כבר יא מאאאאאאאנייק !!! אתה הורס לי את הערב !!! הצלחת להביא את בני נאור לכאן? את שטרית? את איווט ליברמן? אתה בטח מביא איזה בכיר, זה או אחר...
יורם שרעבי!!!!!
זה לא...

נראה לי יותר בכיוון של מנכ"ל

אתה מביא את...רן קרול ממטרודן ???
שירותי התחבורה של מזרח ירושלים. אגב, היום היתה ידיעה בידיעות אחרונות על רכישת 27 מיניבוסים בינעירוניים מליטו-גרופ בסך של 9.3 ש"ח לשירותי התח"צ של מזרח ירושלים, באמצעות כספי מימון מהממשלה (קרן ההצטיידות ושיפור התח"צ).

כן, ראיתי תודה. הוא מביא לכאן את...

שירותי התחבורה של מזרח ירושלים. אגב, היום היתה ידיעה בידיעות אחרונות על רכישת 27 מיניבוסים בינעירוניים מליטו-גרופ בסך של 9.3 ש"ח לשירותי התח"צ של מזרח ירושלים, באמצעות כספי מימון מהממשלה (קרן ההצטיידות ושיפור התח"צ).
השופט סלוצקי כדי להעמיד לדין מספר חברים כמו ג'קסון שהתגלה כחאפר במוניות אביב בשנת 48 וכנהג מיניבוס בדרום אמריקה..... לילה טוב לכל הרומנים שיושבים ולומדים עכשיו למבחנים...

לילה טוב../images/Emo70.gif

השופט סלוצקי כדי להעמיד לדין מספר חברים כמו ג'קסון שהתגלה כחאפר במוניות אביב בשנת 48 וכנהג מיניבוס בדרום אמריקה..... לילה טוב לכל הרומנים שיושבים ולומדים עכשיו למבחנים...
לילה טוב

fireman

New member
אני מביא נציג של חברת צבעים

בכדי לייעץ לך בנוגע למלחמה בחלודה

פיתחו חומר מיוחד למניעת חלודה מדברי

בכדי לייעץ לך בנוגע למלחמה בחלודה
פיתחו חומר מיוחד למניעת חלודה מדברי
מדברית המיועד לשימוש באזור ב"ש. את החומר הנ"ל תוכל לרכוש רק בגליל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה