בקשות לסקרים, עבודות ומחקרים

סרט בנושא תסמונת טוראט - מגמת תקשורת

אנו תלמידי בית ספר קציר ברחובות, כיתה י"א מגמת תקשורת מעוניינים לעשות סרט על אדם הלוקה בתסמונת טוראט מטרתו העיקרית של הסרט היא לעקוב אחר חייו של החולה והתמודדותו היומיומית עם המחלה וע"י כך להביא את המחלה לתודעת הציבור. אשמח לפניות במסרים (שם ינתנו יתר הפרטים), תודה וערב טוב.

שביק

New member
לתלמידי התיכון ערב טוב, אני מברכת אתכם על

החלטתכם. ושאלה:- מה הביא אתכם לבחור דוקא בנושא תסמונת טוראט? אני מקווה שיהיו חברים אשר ייענו להזמנתכם לאחר שישמעו את כל הפרטים. אשמח לעזור ככל יכולתי. בהצלחה! בברכה בת-שבע גרניט, יו"ר א.ס.ט.י.

אהלן בת שבע

מה שהביא אותנו לבחירת הנושא הזה היה בחורה שראינו בטלויזיה לפני כשנתיים בתכנית של דודו טופז, היא ממש ריגשה אותנו ומאז קראתי קצת באינטרנט על המחלה וזה נראה לי נושא שחשוב מאוד להביא אותו לתודעת הציבור אשמח לפניות.

../images/Emo41.gifבקשות לסקרים, עבודות ומחקרים ../images/Emo41.gif

מבקשים בכל לשון של בקשה להעביר את הבקשות דרך הנהלת הפורום. כפי, ששמתם לב - אנחנו מוצפים לאחרונה בבקשות - וטוב שכך. אבל היינו מבקשים לדעת מה עומד מאחורי הבקשות: מה שאלת המחקר, מה שיטת המחקר וכד' - ואז נשמח לשתף פעולה. מאד חשוב לנו לקדם את המודעות לטוראט - אבל חשוב לנו שזה יתבצע באופן רציני ואחראי ולא שרלטני ומציצני. כל הודעה שתפורסם ללא אישור ההנהלה - תימחק. הודעה זו תשולב ככתבה וכלשונה בהודעת מנהלי הפורום. מי שרוצה לוותר על משוכה זו - מוזמן לפנות ישירות לעמותה.

תודה רבה למנהלות הפורום על הנוהל החדש,

זהו צעד חשוב ונכון שיעזור "לשמור על הרמה" - גם במחקרים וגם בפורום עצמו.
הייתי שמחה אם במקרה של "ריבוי בקשות", כולן תיכנסנה לאותו השירשור...

שלום לא רואה את האור

בע"ה שבוע טוב זאת אני אותה בחורה שראית בדודו טופז. אני מוכנה לעזור לכם אבל אני גרה בקרית מוצקין ואין לי יכולת להגיע אליכם. אם תרצו אני במסרים. שבוע טוב

למעלה