ברוכים הבאים לפורום האח הגדול

marceloros

New member
מנהל
תודה על ההסבר על הפורמט

אשר לדעתי רדוד גועל נפש תת רמה בידיוק כמו פרדייז שגם ממנו ראיתי רק מעט. בכלל 100 ימים לתלוש אנשים מחייהם זה מוגזם עוד יותר מה-52 של הישרדות שלנו, בערך פי 2 חחח כאן מרסלו הכל קורה לו, אינטל, ירושלים

omer719

New member
כל אחד והטעם שלו?../images/Emo12.gif

חחח מרסלו
לא נורא, אז אתה לא תיהיה מבין הצופים של הסדרה, נחמד שנכנסת והבעת דעה כי הרי ברור שלכול דבר יש 2 צדדים

marceloros

New member
מנהל
אין ספק

כנאמר על טעם ועל ריח אין מה להתווכח שלא תבין לא נכון, התוכניות האלו כולל אפילו הישרדות מנצלות היטב את טבע האדם. אני מתכוון ליצר המציצנות וכדומה והן שואבות אוהבי ריאליטי פנימה כולל אותי ללא שום בעיה (ע"ע פרדייז). כמי שזמנו מוגבל אני חייב לבחור מה לראות ומה לא, ואני בוחר ע"פ איכות התוכנית לפי דעתי. תוכניות מהסוג של פרדייז נוטות לכיוון המיניות והשרלילות (סטפני קוראים לה בעונה השנייה? פעם במקלחת, פעם ב...ששש יש פה ילדים קטנים) תוכניות מהסוג של הישרדות, אולי יוצאת משם חתונה ו/או זוגות, אבל במהלך המשחק לשחק אותה פרוותית (כמו האלמנה השחורה) זו רק אסטרטגיה חכמה
נ.ב. בשום מקרה אין בכוונתי לפגוע בפורום, מנהלו, או אחר. ושוב תודה מאוד שמחתי לקרוא את ההסבר על המשחק שאת שמו רק שמעתי, אפילו שיש לי יאס (כידוע עברתי ליאס בגלל הישרדות, נשארתי בזכות במירוץ למיליון)

omer719

New member
אוקיי../images/Emo13.gif

זה בהחלט חדירה לפרטויות של אנשים, אבל אנשים ממשיכים לצפות ולהירשם כי יש אנשים שזה מעניין לראות מה קורה לאחרים במצבים כאלה, ויש כאלה שלא. העיקר שהסברנו את עצמנו

למעלה