ברוכים הבאים לפורום האח הגדול

or19951

New member
היי!

היי! קוראים לי אור! אני כבר מחכה לאח הגדול!!
מזל טוב לעומר על הפורום!

omer719

New member
../images/Emo41.gif ברוכים הבאים לפורום האח הגדול ../images/Emo41.gif

"האח הגדול" או באנגלית Big Brother, היא אחת מתוכניות הראיליטי המצליחו בעולם, שמשודרת בעשרות ארצות בעולם, ובקרוב מאוד גם בישראל, בערוץ 22 - קשת. אבל למי שלא מכיר ובכל זאת רוצה לראות את הגרסא הישראלית לפורמט זה המקום שלכם להתעדכן בפרטים, לשמוע קצת מעבר ובזמן הסדרה גם לפתוח דיונים על הפרקים השבועיים. מה זה בכלל האח הגדול? כמו בכול תוכניות הראליטי גם כאן לוקחים מ"ס מתמודדים(בדר"כ 14) שלא מכירים אחד את השני ומכניסים את כולם לתוך וילה ענקית ומעוצבת ומנתקים אותם מהעולם ל- 100 ימים, בלי טלפונים, טלוויזיות או עיתונים, פשוט שום קשר. כול הוילה עצמה בנויה כך שהיא אולפן מרושת במצלמות ומיקרופונים שעוקבים אחרי כל צעד של המתמודדים 24 שעות ביממה, ואת זה תוכלו לראות בשידור ישיר באתר התוכנית. הפרקים שמגיעים לטלוויזיה הם תקציר של השבוע, עם המשימות שהמתמודדים עוברים, ובסוף כל תוכנית המתמודדים יחליטו מי ה- 2 שמועמדים להדחה והקהל בבית מחליט מי מהם יודח מהוילה ומי יחזור אליה. וכמובן בסוף התוכנית הקהל יבחר מי זוכה בפרס הנחשק שהוא מיליון שקלים.
בכול גרסא זה שונה, בגרסא המקורית שהיא בריטית ההדחה היא באמצעות SMSים, אבל בגרסא האמריקאית לתוכנית המתמודדים מחליטים מי מודח ולקהל בבית אין בחירה. בישראל לפי האתר הרישמי(האח הגדול בקשת) הצהירו שזה יהיה בהחלטת הקהל בבית - "בנוסף למעקב המתמיד אחר כל צעד שלהם, יצטרכו דיירי הבית להתמודד עם משימות שונות שייתן להם האח הגדול, משימות שישפיעו גם על איכות חייהם בבית וגם על מערכות היחסים ביניהם. מדי שבוע יקבעו הדיירים מי יהיו המתמודדים שיועמדו להדחה, אבל רק הצופים יקבעו מי יהיה זה שילך הביתה. בסוף התהליך יבחר הקהל בבית את הזוכה שייקח אתו את הפרס הגדול: מיליון שקלים. " כרגע לא ידועים שום פרטים על קאסט המתמודדים או על תאריך עליית התוכנית אך אני מבטיח שברגע שיעלו פרטים אני אעלה אותם לפה, ועז אז אתם מוזמנים לשוחח פה, להגיד מה אתם חושבים, אם אתם הולכים לצפות או לא, אם ראיתם כבר עונות בגרסאות האמריקאית או הבריטית, ובכלל לשתף בהכל
אני מקווה שתשתפו פעולה, ע"פ שהזמן שהפורום יפעל בצורה סדירה יותר, ויהיו בו יותר אנשים יהיה רק שהתוכנית תעלה או כשיתחילו לזרום יותר פרטים, אבל אני מקווה לטוב ותשתפו פעולה

omer719

New member
../images/Emo221.gif היכרות

אז יהיה נחמד אם כל מי שיכנס לפה ימלא קצת פרטים, נתחיל להכיר אחד את השני, ואני מקווה שתשתפו פעולה. שם: גיל: מכיר את התוכנית "האח הגדול" לפני? אם כן איזה עונות ראית: הולך לראות את הגרסא הישראלית? יש ציפיות מהתוכנית? סדרות ראיליטי נוספות שאת/ה צופים בהם? רעיונות לפורום: לא חייבים לענות על הכול, רק מה שיש לכם מה להגיד או להציע

omer719

New member
עונה *מהווה דוגמא../images/Emo3.gif*

שם: עומר גיל: 17 מכיר את התוכנית "האח הגדול" לפני? כן. אם כן איזה עונות ראית: לא ראיתי עונות שלמות, רק פרקים פה ושום כי אין לי יס
אבל עכשיו אני מתחיל להקפיד ורואה את עונה 6 בגרסא האמריקאית. הולך לראות את הגרסא הישראלית? וודאי
יש ציפיות מהתוכנית? אני חושב שהולך להיות נורא מעניין, התוכנית פחות פופלרית בארץ, לכן אנשים לא ינסו להשוות לגרסאות אחרות כמו שהיה בהישרדות או ביפה והחנון אז נראה לי זה הולך להיות להיט רציני. סדרות ראיליטי נוספות שאת/ה צופים בהם? הישרדות האמריקאית ו"היפה והחנון".

נועוש6547

New member
../images/Emo80.gifעומר הכריח אותי... חחחחחחח

(סתם
) שם: נועה גיל:15 מכיר את התוכנית "האח הגדול" לפני? אין לי מושג מה זה
אם כן איזה עונות ראית: ... הולך לראות את הגרסא הישראלית? נראה לי שכן. עדיין לא הבנתי מה זה, אבל ראיתי פרסומות
יש ציפיות מהתוכנית? שאני אבין מה זה, אני אפתח ציפיות
סדרות ראיליטי נוספות שאת/ה צופים בהם? יותר מדי. אסור היה לי להתחיל לראות יס ריאלטי:X (אממ המירוץ למיליון, הישרדות, הרווק ועוד. ועוד. ועוד.) רעיונות לפורום: אתה לא אוהב את הרעיונות שלי....
!

היי כולם../images/Emo140.gif

והיי עומר
בהצלחה גם בפורום הזה. שם:שני. גיל:15 מכיר את התוכנית "האח הגדול" לפני? לא
הולך לראות את הגרסא הישראלית? אני חושבת שכן. יש ציפיות מהתוכנית? שיהיה ממש מגניב, בדר"כ הריאלטי של קשת לא מאכזב
סדרות ראיליטי נוספות שאת/ה צופים בהם? אממממ אמריקן איידול והיפה והחנון. רעיונות לפורום: אני בטוחה שעומר כבר יסתדר
אבל עד שהסדרה תעלה אולי פרטים על גרסאות אחרות, וכול מיני משחקים כאלה ואחרים... בהצלחההה!

or19951

New member
עונה (=

שם: אור גיל:עוד מעט 13 מכיר את התוכנית "האח הגדול" לפני? כן אם כן איזה עונות ראית: לא ראית כי לא משדרים בהוט הולך לראות את הגרסא הישראלית? ברור! יש ציפיות מהתוכנית? שההפקה לא תתערב סדרות ראיליטי נוספות שאת/ה צופים בהם? המרוץ למיליון
, הישרדות, אפקט הפחד, כוכב נולד, נולד לרקוד, רוקדים עם כוכבים לפעמים.... הקיצר כל מה שמשודר רעיונות לפורום: להפעיל אותו (=

דורדור4

New member
חחחח כי האח הגדול רואה הכול, אהבתי../images/Emo6.gif

שם: הדר גיל: 14 מכיר את התוכנית "האח הגדול" לפני? רק כמה פרקים. אם כן איזה עונות ראית: מעונה 10 נראה לי. הולך לראות את הגרסא הישראלית? ברור
יש ציפיות מהתוכנית? אני אקח ממה שכתבו פה(איזה חסרת אופי אני): שההפקה לא תתערב, זה באמת הכי חשוב. סדרות ראיליטי נוספות שאת/ה צופים בהם? אממ כוכב נולד, היפה והחנון, הישרדות לפעמים, הטופ מודל הבאה ובטוח יש עוד. רעיונות לפורום: אין לי
בהצלחה עומררר

mikisegall

New member
עונה D:

עומר מה אני לא עושה בשבילך? XD שם: מיקי D: גיל: 13 חודשיים ו-23 ימים. ספרתי בשבילכם. מכיר את התוכנית "האח הגדול" לפני? נופ אם כן איזה עונות ראית: --- הולך לראות את הגרסא הישראלית? נופ. סתם, בטח שכן P: יש ציפיות מהתוכנית? נופ סדרות ראיליטי נוספות שאת/ה צופים בהם? הישרדות והיפה והחנון הישראלי. רעיונות לפורום: אין ._. למה שיהיה?

עונה ../images/Emo13.gif

שם: גל גיל: 17 מכיר את התוכנית "האח הגדול" לפני? כן
אם כן איזה עונות ראית: לא ראיתי עונות שלמות, כמה פרקים פה ושם. הולך לראות את הגרסא הישראלית? כן! יש ציפיות מהתוכנית? שתהיה מוצלחת לא פחות מהגרסאות שרצות בחו"ל. סדרות ראיליטי נוספות שאת/ה צופים בהם? הישרדות. רעיונות לפורום:
לבינתים.

idanoosh17

New member
אנייייייייי

שם:עידן גיל:21 ממש תיכף מכיר את התוכנית "האח הגדול" לפני?את גרסת פרוייקט Y..... מספיק דומה! אם כן איזה עונות ראית:........... הולך לראות את הגרסא הישראלית?ברור יש ציפיות מהתוכנית?כן, ההבדל המגניב מפרוייקט Y הוא שיהיה אפשר כל זמן שהוא לצפות בלייב מהוילה 24 שעות דרך האינטרנט מה שבפרוייקט Y נתנו נניח חצי שעה ביום.... סדרות ראיליטי נוספות שאת/ה צופים בהם?הישרדות, היפה והחנון.

אני גם רוצה ../images/Emo11.gif

שם: תמיר גיל: 17 מכיר את התוכנית "האח הגדול" לפני? לא אם כן איזה עונות ראית: נמ הולך לראות את הגרסא הישראלית? בוודאי יש ציפיות מהתוכנית? לא ממש סדרות ראיליטי נוספות שאת/ה צופים בהם? כל מיני..... רעיונות לפורום: אין בנתים

Brahma Bull

New member
בהצלחה לעומר!!

כי לנהל שני פורומים זה שליטההה גם לי יש גדול, שניים אפילו
בהצלחה

Brahma Bull

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif לא יצא טוב!!

יש לי אח גדול

wissenly

New member
שלום!../images/Emo13.gif

קוראים לי ניצן. מזל טוב, עומר! גמני מחכה לאח הגדול ונחכה ונראה אם הגרסה הישראלית תתקרב בגדולתה לאמריקאית

נועוש6547

New member
../images/Emo80.gifיו הפורום הזה דפוק../images/Emo7.gif

אני לא מצליחה לשלוח עוד הודעה. קיצר בהצלחה עומרררר=]

למעלה