ברוכים הבאים לפורום!

../images/Emo41.gif ברוכים הבאים לפורום! ../images/Emo41.gif

ברוכים הבאים לפורום המירוץ למיליון - ישראל, פורום חדש לגרסה הישראלית של תכנית המציאות האמריקאית The Amazing Race שתגיע אלינו בימים הקרובים. שימו לב: אני זמנית בלבד בפורום ובתפוז מחפשים מנהל/ת. גולשים הרואים עצמם מתאימים לניהול הפורום והינם מעל לגיל 16 מוזמנים למלא את הטופס הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp תשובות יינתנו בטווח של עד כ-10 ימי עבודה. בהצלחה!

or19951

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב על פתיחת הפורום..

הייתי רוצה לנהל אבל.. אני לא יכול
רק עו 3 שנים..!

dararo

New member
בהצלחה שיהיה לנו!

רק מזיכרון מעומם, האם המנהלת שמה חמוטל?

בהצלחה לכולם../images/Emo24.gif-גיא אוסדון חתיך!../images/Emo66.gif

קראתי שבחור בשם גיא אוסדון משתתף השנה בתוכניתת.... נראה חתיך הורס והוא והבן זוג שלו כנראה יהיו החברה הצעירים... אז בהצלחה לכוווווווווווווולם!

carmit4

New member
אחלה תוכנית

אהבתי את הפרומו
אני מקווה שאת הפורמט הזה, שלא כמו פורמטים אחרים כגון הישרדות והאח הגדול, לא יהרסו ולא תהיה שום התערבות קיצונית מצד ההפקה. אבל מניסיון, לא נראה לי שזה באמת יקרה...

DROR 123

New member
תגידו באיזה תאריך בדיוק התוכנית מתחילה?

בסדר עכשיו בפורומו אומרים בקרוב,אבל אני מתעקש:באיזה תאריך בדיוק ישודר הפרק הראשון? שבוע הבא או עוד שבועיים ובאיזה יום?...תודה מראש

digikids

New member
זה לא יהיה ברביעי!

אני מניח שחמישי כי רביעי יש הישרדות ושישי גם אז זה או חמישי או מוצ"ש.

dararo

New member
לדעתי זאת אחלה תוכנית לשבת בערב

ככה עם כל המשפחה על הספה או שיהיה ביום ראשון(כמו בחו"ל)

digikids

New member
יום ראשון זה לא יהיה

כי יום ראשון הוא של קשת, והתכנית היא של רשת זה יכול להיות רביעי חמישי שישי שבת ולפי דעתי הם לא ילכו ראש בראש מול הישרדות ככה שזה לא רביעי ושישי אז נשארנו עם חמישי ושבת, ולדעתי הם ילכו על חמישי, אבל אין לדעת..

carmit4

New member
אני קראתי איפשהו שזה יהיה ימי רביעי

יכול להיות שישנו את זה, למרות שלא נראה לי.... דווקא אולי זה כן טוב שזה מול הישרדות...

digikids

New member
זה לא

רוב האנשים יראו הישרדות, ויהיה רייטינג רע ולא תהיה לנו עוד עונה!!

carmit4

New member
טוב נו..

מסתבר שזה חמישי ושבת אבל למה גם זה פעמיים בשבוע? בשביל מה? הרגו אותנו הריאליטי האלה...

digikids

New member
לאא

הולכים לחלק לנו "לג" ל-2 פרקים? איזה סיוטטטטט מאיפה המידע?

digikids

New member
אה כבר לא כתוב "בקרוב"?

מגניב. אז זה מתחיל בחמישי הקרוב בעצם?

למעלה