ברוכים הבאים
הודעת פתיחה

perrinat

New member
../images/Emo41.gifברוכים הבאים../images/Emo70.gif../images/Emo39.gif../images/Emo41.gifהודעת פתיחה../images/Emo41.gif

ברוכים הבאים לכל הסטודנטים בעבר, בהווה ובעתיד! אני שמחה לבשר על פתיחתו של פורום ללימודי תקשורת וניהול. לפי התיאוריה הפונציונלית, לכולנו יש צרכים, הפורום הוא חלק ממוסד התקשורת וממלא את התפקידים הבאים (לפי רייט): איסוף מידע והפצתו, לרבות סיכומים, טיפים ועצות. תיאום וקישור ומתן פרשנות לחומר, כלומר סיוע למתקשים שבנינו. המשכיות- להעביר את כל המידע שיש לנו לדורות הבאים. גיוס - להניע אתכם לפעולה. והפורום מהווה גם אתנחתא בידורית להפגת המתח ולהעלאת המורל. לפי לזרספלד- הפורום מעניק מעמד ללימודים שלנו, שהרי הם הדבר החשוב ביותר ביקום... וכמובן הפורום מסמם אתכם, גורם לכם להרגיש בהיי, וכל זה מחומרים טבעיים בלבד! אז תשתפו פעולה, תעזרו, תיעזרו, תשתתפו ותיזמו דיונים, תנצלו את הפורום על הצד הטוב ביותר. אל תיצרו ספירלת שתיקה - תפרסמו ותביאו את כל החברים, כדי שניצור פה קהילה ענקית של סטודנטים לתקשורת! גלישה נעימה
רינת

drorpic

New member
אפשר לארגן גם לי פורום פרטי?

נניח, פורום מעריצי יוסי עין דור? או שזה למיוחסים בלבד ואני אאלץ להסתפק בפלטפורמה הנחותה של קומונות תפוז? בהצלחה

perrinat

New member
אפשר לסדר לך משהו ../images/Emo3.gif

בינתיים רצוי בהחלט לסגוד ליוסי (
) בפורום הזה. גלישה נעימה

drorpic

New member
את יודעת מה?

אני אתפשר, על ניקניים אדום, זה חלום ילדות... אפשר? רק לקצת....

perrinat

New member
קיבלת אדום לסופ"ש

עכשיו אתה חייב להביא את כל החברה לפורום, להפעיל אותו, ולהיות צלם בהפקה שלי באולפן טלויזיה. דיל?

drorpic

New member
ממממ...

בואי נראה, אני מוכן להיות צלם בהפקה (גם ככה צריך לעשות משהו)... אני גם אפרגן בשיווק ויראלי עם הסטטוס שלי בפייסבוק, נראה לכמה שעות זה יחזיק...

לסגוד ליוסי?

אני מעדיף לפתוח את מועדון מעריצי אלי ראכלין (מעניין אם הוא יגיע להודעה הזאת על-ידי גיגול עצמי). יאללה, בואו נפתח מאבק בסגנון עופרה-ירדנה.

perrinat

New member
אין כמו מאבקים בין מועדוני מעריצים

כדי להפיח רוח חיים בפורום
אתה מוזמן לפתוח שרשור "ראש בראש".

yoooni

New member
מזל טוב!!!! ../images/Emo49.gif

יאללה הלוואי שהפורום הזה ישמש את הסטודנטים כמו שצריך :)

איזה יופי...

רעיון מצויין! מזל טוב:) עכשיו רק צריך לשווק אותו, לדחוף אותו, להציף אותו ועוד כל מיני מושגים שקשורים לחומר בשיווק... נ.ב סליחה אם הניק ניים ממש מפגר, זה פשוט מגיל 17 בערך ואין לי כוח לשנות...:)

Maatayim

New member
מזל טוב על הפורום ../images/Emo13.gif

מצאת תאריך פצצה לפתח את הפורום הזה!

perrinat

New member
את מוזמנת לפתוח שרשור סגידה לסטטיסטיקה... ../images/Emo6.gif

העכביש2

New member
../images/Emo6.gif! מזל טוב ../images/Emo9.gif

בהצלחה, מברוק, מילים חמות, מחזק את ידייך!!
אם יש פורומים שונים ומשונים גם ככה, אז הכי טוב שיהיה גם פורום לסטודנטים לתקשורת (ובכלל לאוהבי התחום
). אז שיהיה הרבה בהצלחה :)

למעלה