דיון - איך אתם מציגים את השיטה ?

../images/Emo41.gif דיון - איך אתם מציגים את השיטה ?../images/Emo41.gif

קינסיולוגיה עדיין אינה מספיק נפוצה ולעיתים קרובות אני נתקל בשאלה מה זה קינסיולוגיה ? (או אייפק או מוח אחד....) האם זה מוכר לכם ? אם כן, איך אתם מציגים את השיטה ? האם אתם מרחיבים עליה ? אולי מציגים אותה במשפט ? איך לדעתכם הדרך הכי טובה להציג את מה שאנו עושים ? נניח ואני שמעתי, קראתי משהו על השיטה ואני רוצה לבוא אליכם לטיפול. אני מחפש מימוש מקצועי וגם סובל ממגרנות... מה אתם יכולים להציע לי ? דיון של כיף עדי

freearth10

New member
היום כבר הרבה פחות ../images/Emo13.gif

היי עדי, היום אני כבר הרבה פחות נפגשת עם אנשים שלא שמעו על קינסיולוגיה. כמובן שלרוב השאלות שלך התשובה היא: תלוי בסיטואציה. אני אוהבת להציג את הקינסיולוגיה כתורת התנועה: תנועת הגוף,תנועת הרגש, תנועת המחשבה\הרוח. ואז אני מסבירה על שלושת הרמות שאיתן רוב האנשים מזדהים. ואז כשיש לי אותם, אני מתחילה לספר על דרך העבודה ועל מקרים בהם טיפלתי. אני מדגישה שטיפול בקינסיולוגיה הוא תהליך שמתחיל כאן ויימשך גם הרבה אחרי שלא נמשיך להיפגש עוד. אני גם מדגישה שלא פעם לפני שאנחנו יכולים להתחיל לטפל בנושא "הבוער" נצטרך לטפל בנושאים אחרים שכרגע נראים פחות משמעותיים. ובעיקר שאני לא קוסמת, שאני יכולה לתת את המירב שבי, אבל זה תלוי גם ברמת המוכנות של האדם לשחרר את המקום שאולי יש לו עוד איזה רווח שעליו קשה לו לוותר וגם באמון שהוא יתן בשיטת הטיפול ובמטפלת. מה אני יכולה להציע לך? זוג ידיים שיובילו אותך למקום שהכי מתאים לך ולב אוהב ודרך עדינה ומקבלת שאם לא תנסה לא תדע מה אתה מפסיד...

וואי וואי וואי מאיה

אפשר לבוא לקבל טיפול ?
מאוד מתחבר למה שכתבת. תודה על השיתוף עדי

m1955

New member
אני מדגישה את שימת הלב ובחירה של מטרה

אחת הממקדת ומורידה מתח מהנושא הנבחר. אני מסבירה את תהליך האיזון - 5 השלבים. הכנסה של תנועה חדשה לגוף עם תרגילי מוח, המגבירה את השמחה, את המוטיבציה ומרחיבה זויות הראיה. לך, עדי , אציע לבחור להתמקד בנושא אחד(מימוש מקצוע או מגרנות) , נקיים שיחה לבחירת מטרה (מיקוד) ויחד, נצא לדרך... בזמן המפגש אני בשימת לב עבור המודרך. השינוי בתחושה לאחר האיזון תמיד קיים וזוהי הסיבה שבחרתי את הסיסמה שלי:"לשמוח ולצמוח עם תרגילי מוח"! אני מודה לך על האפשרות שוב ושוב לשים לב .. שבוע פורה

למעלה