דרושים

עדן א

New member
מחפשים אצלנו עובד.. ולא מוצאים.. מו

מחפשים אצלנו עובד.. ולא מוצאים.. מוזר אז בטח לא פרסמו נכון כי רוצים הנדסאי\מהנדס, עם קצת נסיון במערכות קשר או בקרה שמוכן לסוע הרבה בארץ, ושיש לו (לה) כוח לעבוד עם בקרים מתוכנתים חברה ממשלתית, משכורת לא אי אי אי, תנאים טובים (אפילו לבינתים זה נהדר) אז אני רושמת את הפקס במחלקה ותגידו שזה מהמודעה במעריב בחולון: 5507727 (אם המספר התהפך, הספרה הראשונה היא 5) ביי

og33

New member
דרוש תוכניתן

לחברה מתפתחת דרוש תוכניתן מנוסה בעל רקע וניסיון בתחומים הבאים : c#,vb,vb.net וניסיון מול מסדי נתונים : Oracle,Sql Server. נא לציין את שם המשרה. קורות חיים נא לשלוח לפקס : 03-5490385 או לאי מייל : [email protected].

../images/Emo41.gifעתון משרות מס. 222 ../images/Emo26.gif

ניתן ךהצטרף לרשימת התפוצה באתר עצמו

mattyf

New member
../images/Emo50.gifהצעת עבודה לטלפנית

הי, נתבקשתי ע"י סוכן ביטוח מוביל לאתר עבורו טלפנית שתפקידה לתאם פגישות עם לקוחות עבורו. במסגרת התפקיד יש לתת גם תשובות וקצת רקע על נושאים ביטוחיים לשואלים בטלפון - ולכן תינתן הכשרה קצרה בנושא - למתאימה. מאפיינים דרושים: מעל גיל 25 (קצת נסיון בחיים), פלפלית עם הרבה חן, אנושיות ואהבת הבריות, קול נעים. המשרה חלקית, המשכורת גבוהה! מי שמעוניינת מוזמנת לפנות אלי בהודעה בפורום, ואני אחזור אליה. בהצלחה, מתי

invention

New member
משרה למהנדס מכונות עם ידע באוטוקאד

משרה מיידית לבעל כשרון ונסיון בלבד, קורות חיים בפקס: 9215030 08

רועי אפ

New member
דרוש מקצוען WIRELESS

דרוש מהנדס RF (עדיפות לתארים מתקדמים). עדיפות לאנשים מ INTEL, TEXAS INSTRUMENTS וכו' קורות חיים אפשר לשלוח ל [email protected]

Zombie1999

New member
דרוש איש טכני

שלום לכולם, לחברתנו דרוש איש טכני עם שליטה ב nt4 ו win2k. כל ידע נוסף כגון firewall, html, וכדומה יתקבל בברכה. העבודה היא בתחום מולטימדיה ובאזור הרצליה פיתוח. קו"ח יש לשלוח ל [email protected] בתודה מראש.

cganir

New member
למה אימייל למשלוח קורות חיים,

לחברה מסודרת ומכובדת, למשרה שאמורה להיות מכובדת, נראה ככה
קצת מפחיד לשלוח קורות חיים לאימייל שכזה. אימייל לא מוכר, ללא שום קונוטציה לחברה או לתפקיד
נראה לי יש פה ציידי קורות חיים
כבר התקשרו אלי מספר פעמים , אנשים שאיני מכיר, בכל מיני תחומים - כנראה שקיבלו את הטלפון שלי מאחד מקורות החיים ששלחתי לאימיילים מוזרים כאלה. מעניין.

im2

New member
לא ממש הייטק, אבל פרנסה מכובדת

איתמר מולטימדיה צאו מהדאון, יש עבודה ואפילו מעניינת !!! שיווק תוכנת מולטימדיה - לבתי ספר ולגני ילדים. דרושים לנו אנשי שיווק בעלי מחשב נייד ורקע במכירות , לכל הארץ . הכנסה מכובדת , עבודה בשעות הבוקר ועד הצהריים. בעלי רכב. עבודה קבועה - פרט לחופש הגדול. 046277808 050284577

משרה פנויה (לא היי טק)

דרוש איש שיווק ומכירות בתחום הקרור ומיזוג האויר. מגורים באזור המרכז וצפונה. פרטים במסרים.

dobid

New member
למתכנתים המעוניינים בעבודה קטנה ...

אני מעוניין בבניית תוכנת שיווק לשימוש פרטי. להל"ן המפרט 1. התוכנה מיועדת לצרכים פנמיים ולארגון כל פעולת השיווק במשרד ,על התוכנה לעבוד בסביבת חלונות עם אפשרות לעבודה ברשת nt של שלשה משתמשים. 2. הנני מעוניין כי את בסיס הנתונים יהיה ניתן לפלח לפי תאריך, שם לקוח ,סטטוס ועיר. 3. הנני מעוניין שהתוכנה תעוצב בצורה כזו שכאשר לוחצים על שם הלקוח מקבלים את כל הפרמטרים שיוזכרו בהמשך. 4. אפשרות לתזכורת ע"י התוכנה לשמירת קשר עם לקוחות . 5. על התוכנה להיות פשוטה וידידותית התוכנה צריכה להכיל את הפרמטרים הבאים: תאריך פנייה סוג לקוח שם תחום עיסוק סטטוס איש קשר כתובת טלפון תוצאה פגישה עדכון נוסף טווח מחיר 1000-1500 ש"ח. פרטים נוספים :054405350 לרונן.

ofek10

New member
יש לי אחת כזו

האם אתה צריך אותה בדחיפות?(אני יוצא למילואים ביום ראשון) תן לי את האימייל שלך ואשלח אליך מסכי תוכנה לדוגמא! [email protected] רם

ornata

New member
דרוש מנחת מערכות

ידע במתודולוגית UML ו- OO , ניתוח מערכות כספיות - חובה SQL, VB - יתרון הכרות עם נוהל מפתח, כלי OFFICE, ויכולת עבודה עצמאית [email protected]

klm007

New member
הזדמנות

דרושים בעלי המצאה חדשנית (פטנט) בעל פוטנצאיל כלכלי. מתאימים יזכו ביעוץ משפטי ושיווקי. הצעות והגשת מועמדות בצירוף מס' טלפון לקביעת ראיוןפרטים אישיים, ניתן לשלוח ל: תא דואר אלקטרוני [email protected] או לת.ד. 6210 ת"א. תשובה מובטחת לפניות מתאימות

thedrs

New member
מתכנת/ת לכתיבת GUI מאזור באר שבע

לחברה שלי דרושים מתכנתים לצוות GUI. חובה ידע ב ++C הפיתוח בעזרת ספרית קלאסים בשם QT - עדיפות לבעלי ניסיון איתה. תואר ראשון באוניברטיסה או הנדסאי במכללה במחשבים. רצוי ניסיון של כ-שנה לפחות. המיקום צריך להיות באר שבע וסביבתה. נא להשאיר לי הודעה אם אתם חושבים שאתם מתאימים. תודה.

עזרהבעמ

New member
תוכניתן C++

הי אני מתכנת בעל נסיון רב ב C++ מצורפים קורות החיים שלי אשמח אם תתקשר רמי 058370781

למעלה