הגיגים, שאלות ובקשות

ברור שההפקה מתה על שיפרה אחרת לא מובנת לי

היא בפרוש דיברה כמו שהנאצים דיברו על שאריות בני אדם וההפקה שתקה . היא וצבר המתנשא דיברו על חצאי יהודים ושאריות בני אדם גועל נפש. זו גזענות לשמה רק נאצים דיברו בשפה הזאת. אני פקססתי לקופרמן הפקות ודרשתי מהם שביום א הם יציגו לפני בני הבית ועם ישראל את מה שאמרו ולאחר מכן שיסבירו לכל עם ישראל למה בדיוק התכוונו, ולאחר מכן להורות לשניהם לעזוב את הוילה תוך כדי אמירה של סליחה מהעם. כי לא יתכן ששני אנשים שהם כביכול אמורים להיות אינטילגנטים ומלומדים ידברו בשפה כזאת. אנשים שהם גם לא מלומדים לא ידברו כך. שניהם פגעו מאוד בניצולי השואה וההפקה שתקה. אישית אני חושבת שלניהם יש עדיפות גבוהה מאוד אצל קופרמן הפקות הם ממש ממש אומרים ועושים מה שרוצים ומצפצפים על החוקים. לא מובן לי גם על הסוויטה שהגברת קיבלה פעמיים הרי היו שלא קיבלו בכלל. לא מסוגלת להסתכל על שיפרה וצבר פשוט שניהם חלאות בני אדם ופשוט אנשים רעים מאוד.

rosedal

New member
../images/Emo41.gifמה דעתכם על רנין?../images/Emo41.gif

אני רוצה לדעת מה חברי הפורום חושבים על רנין בעניין הבא! אני מחקתי אותה מאז שהיא הצהירה שהיא עבריינית תנועה וחנייה. שהיא מקבלת עשרות דוחות של נהיגה במהירות מהמצלמות שמצלמות אותה ,אבל אם שוטר עוצר אותה היא משחקת את עצמה מסכנה והוא משחרר אותה. ולגבי החנייה היא פשוט חונה, היא לא מסתכלת איפה היא חונה ,אם בחניית נכים או באדום לבן. זה הדבר שהכי הרתיח אותי עד היום מפליטות הפה באח הגדול. כי היא אמרה את זה וצחקה על זה, כ"כ בזלזול. האם נראה לכם בסדר שככה ידברו על נושא כזה רגיש?

ורצי

New member
שיפרה מעצבנת

יש לה צחוקים מאולצים ודיבור בטון סמכותי כאילו היא האינטליגנציה האולטימטיבית עלי אדמות ומשמיעה גירגורים מן פליטת קולות בס כמו של איזה זקן בן 80 מנופח בחשיבות עצמית .. היא משדרת המון מגלומניה שלא לדבר על צורת האכילה שלה מול המצלמות תוך מציצה בלתי פוסקת של אצבעות ידיה מה היא מנסה לשדר לזכרים שבצופים? תצביעו בשבילי כי אני מוצצת טוב? או גרוע מזה - ככה היא מנסה למצוא חתן בגיל 28? שתרד כבר מהפוזה שלה ותהיה אמיתית זה מגעיל ופתאטי

3pac היחיד

New member
ההרגשה שלי לגבי ההדחות הערב

יוסי -שפרה וצבר אולי רנין עינב- שפרה וצבר רנין- יוסי עינב שפרה -יוסי עינב רנין- יוסי עינב ליאון- יוסי איתי אולי עינב צבר-יוסי עינב אולי אי תי איתי שפרה וצבר וונסה -יוסי ורנין בקיצור איתי לא יעלה להדחה יכול להיות שזה יהיה שפרה צבר יוסי ועינב צבר ושפרה מה אתם חושבים

קופנגן

New member
יצר המציצנות

לגבי היה/לא היה סקס של איתי וונסה אל תאשימו את ההפקה. אחד מהתנאים לקיומו של ערוץ 20 הוא התחייבות של ההפקה לרשות השניה ולמועצת הכבלים והלווין כי יהיה פער של כמה דקות בין שידור החי לשידור בערוץ כדי שאפשר יהיה לצנזר במידת הצורך אלימות, קללות בוטת, וסקס. וזה בדיוק מה שהם עשו מצטער, אבל אני לא בדעה שלכם. יש גבול ליצר המציצנות. מבחינתי די בעובדה שביום ראשון יראו חלק קטן מכך ויגידו שהיה סקס. מעבר לזה לא צריכים לדעת ולראות. זה לא סרט פורנו. יש ילדים שצופים, ומה לעשות, צריך גבולות לא הכל מותר לנו, צופי האח הגדול. לפעמים כשאני קורא פה אני מרגיש שיש מעריצים שהלכו רחוק מידי, ומזכירים את הבמאי בסרט המופע של טרומן, שהיה מוכן להקריב חיים של אדם למען הרייטינג ויצר המציצנות. אסור לאבד פרופורציות, זה רק משחק, זו רק תוכנית טלויזיה.

אכדית

New member
זו בעיה שאתה אינטליגנט מדי

ולא תגיד על מישהו סתם ערס או או טיפש ואתה מנסה יותר מדי להתחכם זה מה שיוצא לצערי
כמה יצאו על ה"פרידמנים" של עינב, זה לא מגרד את הקצה של זה אפילו... לא בטוחה באשר להוציא אותם מהבית אבל אם לדיירים הראו את תיאום ההדחות של עינב ואשר אני בעד להראות להם את זה כי זה יותר חמור. עונש ראוי בעיני.

mui mui

New member
היא החורה חכמה ויפה .. קריאטיבית..

ומוסיפה הרבה צבע לתוכנית.. בלעדיה התוכנית תראה מאוד אנמית..

מילים כדורבנות

אתה מה זה צודק בכול מילה באמת ההפקה צריכה ומייד לתת עונש חמור לשיפרה וצבר שני אנשים קרים כמו קרח מתנשאים מגעילים דוחים . הפקה תיתעוררו כול עם ישראל רואה . ואנשים התעוררו צריך לעשות הכול כדי שהם לא יישארו אז קדימה

Princess Galush

New member
עינב גם הצהירה

שהיא נוהגת בשלילת רשיון.. מובן שהם ידברו על זה, אבל הטון המזלזל לא מתאים לדעתי..

למעלה