הגיגים

zavit1001

New member
למה בכל ה3 עונות של האח הגדול אין אפילו משתתף

למה בכל ה3 עונות של האח הגדול אין אפילו משתתף הוא משתתפת אחד ממוצא אתיופי אני אשכנזיה וכואב לי לראות שאין בכל העונות של האח הגדול אפילו משתתף אחד ממוצא אתיופי

אלונה ח

New member
על הדיירים

תגידו למה אביב חושב שהוא מצחיק?! כי הוא ממש לא הוא די נראה טוב והכל אבל מצחיק הוא לא... ומעיין?!...חושבת שהיא הלכה לקבל אוסקר!!עם השמלה הזאת!! איילה נחמדה (ככה היא נראת , נחכה ונראה את ההמשך) אלין?!! ממש לא יפה אני לא מבינה מאיפה היא הביאה את זה שהיא רוצה להיות דוגמנית כמו בר רפאלי!! אבל היא נראת נחמדה מאוד, לא רעה אלירז....בסדר ארז איזה שם משפחה הוא צרפתי??(עם מישהו יודע שיגיב לי ) בנצי!! נראה בן אדם נחמד מאווודדד!! גואל....אני לא מבינה עוד את הבן אדם אני אראה איך הווא מנהג בבית.. ג'י...אין לי מה להגיד בנתיים מעיין!! נראה לי יהיה לה קשה לעבור את המשימה הזאת בלי בעלה אבל נחכה ונראה.. דלית.....לא יודעת עוד יוסף מוזר קצת.. מוטי נראה מבוהל מהמשימה ולא נראה כאילו הוא רוצה להשתתף בה סער.? לא זוכרת מי זה סתיו...לא יודעת פותנה נראת אישה נחמדה ושרה...אישה מצחיקה... סיכום על הדיירים!! יהיו עוד בהמשך כל התוכנית....

nonit11

New member
התערבות חשובה !!!

מי שראה היום האח הגדול היום אביב סיפר על יום הולדת בג'ימבורי למי הוא חגג לעצמו או לאחיין שלו....???

אודיל9

New member
אביב הזה הוא ילד כאפות רציני

לא רק שהוא ממחזר בדיחות של אחרים הוא גם ממחזר את הלא מצחיקות במיוחד--טוב שהוא לא מביא אותה באיזה בדיחת הרש'לה "טובה" וכל משפט שני שלו מתחיל ב"בכייף" ו"וואלה אישי", מביך, רדוד, ירוד ונמוך, אני מאמינה שהקהל בבית יעיף אותו למרות הטיעונים ההגיוניים של סער לגבי קהל המסמסים הילדותי והנמוך, בסופו של יום כבר הוכח שהקהל בבית מורכב ממגוון רחב של צופים שיודע מה טוב לו לראות על המסך וטוב שכך

auah vfuxht

New member
האח הגדול מתדרדר עוד ועוד...

אני חושבת שבסוף העונה הראשונה כולם היו בהלם-גם אזרחי מדינת ישראל וגם ההפקה של האח הגדול.אף אחד לא ציפה ולא חשב שהעונה תתפוס כל כך.אף סדרת ריאליטי פה לא תפסה כל כך.בכל מקום,מגזר וגיל דיברו על התכנית.ילדים ומבוגרים.כולם רבו עליהם,הגנו עליהם,והזדהו עם חלק מהמתמודדים. האמת היא שבתחילת העונה הראשונה לא ראיתי-הייתי בטוחה שהאנשים "נורמלים" מדי ויהיה משעמם,הייתי בטוחה שטעו בליהוק והיו צריכים להביא אנשים יותר "שרוטים" שיותר "עושים פוזות" אבל דווקא בזה טעיתי.הליהוק של העונה הראשונה היה גאוני-הביאו אנשים פשוטים,מהמיינסטרים,אך בעלי אישיות כובשת ואותנטיות וזה מה שגרם לתכנית לתפוס.בגלל שהייתה הרגשה שהאנשים האלו כמונו דיברנו עליהם,אהבנו את חלקם ולא אהבנו את חלקם,כמו בחיים.הרגשתי כשדיברתי עליהם שאני מדברת על השכנים,על אנשים מהעבודה וכו'...ואני בטוחה שאני לא היחידה. ההפקה כנראה לא הבינה שזה היה סוד ההצלחה של העונה הראשונה,ופשוט הרסה את זה.עשתה עונה שניה לא אמיתית ובלי אנשים שנוכל להזדהות איתם-כן!אני מדברת על עונת הVIP. היתה שם הרגשה של צביעות,חוסר אמיתיות ואנשים שבאו לקדם רק את הקריירה שלהם.כל משימה והתנאים שבהם חיו נראה שקיבלו רק אחרי משא ומתן עם הסוכנים שלהם,וכך הרסו את העונה השניה של האח הגדול שלא הצליחה. כולנו ציפינו לעונה השלישית...אולי מכאן תבוא הגאולה?אולי שוב יביאו אנשים מעניינים ואמיתיים לוילה? כמובן שלא.העיצוב המחודש והמזעזע של הוילה היה רק הקדמה למתמודדים של הוילה.ההפקה כנראה חשבה שעונת הVIP לא הצליחה כי לא היו מספיק אנשים חריגים ומושכים תשומת לב.הם לא מבינים כנראה שזה להפך-אנשים מעניינים אינם בהכרח הומו,אוגבר שעבר ניייתוח והפך לאשה(אגב,אני מאוד אוהבת את האישיות של סתיו),או אנשים עם נכויות שונות.זה לא מה שעושה סדרה למוצלחת.מה שעושה סדרת ריאליטי למוצלחת זה כמו השם שלה-ריאליטי-מציאות.להביא את המציאות למסך,ולא דברים שכביכול אמורים למשוך את תשומת ליבנו.חבל,נראה שגם העונה הזו לא תצליח.

y chino

New member
פעם אחת היה משתתף אתיופי סיראק מ.סבאט

בתוכנית הראליטי פרויקט y הראשונה והטובה ביותר שנעשתה כאן בישראל קיבלו הזדמנות כל השכבות שמייצגים את אכלוסית ישראל רוסיה ערבי אתיופי סיראק מ.סבהאט הוא האתיופי היחידי שקיבל הזדמנות עד היום

dream82

New member
העדרותו של יוסי בובליל

מהעונה הנוכחית של האח הגדול לא מזיזה לי את הציפורן השמאלית ברגל הימנית, אם כבר אז עינב הייתה הרבה יותר מעניינת...

omer719

New member
אולי גם אנחנו נמצא את היוסי/המנחם שלנו?

לאט לאט. אי אפשר לדעת.

שאלה טובה. והעונה הזאת חסר מאוד דתי/ה!

אם לוקחים פסיפס ישראלי, אז איך אין אפילו נציג אחד של המגזר השני בגודלו בארץ? לא ברור חבל

אריאל5

New member
איזה פסיפס...

90% מהמשתתפים השנה מתל אביב רבתי. אין דרום, אין צפון, אין ירושלים. מישהו מיהודה ושומרון היה יכול הליות רעיון.

GALITGS7

New member
רציתי להודות לך האח הגדול שלא הכנסת אותי ...

למרכז הגריאטרי שיצרת .... פשוט בדיחה...

shldg3232

New member
../images/Emo91.gifרוצים ליראות איך צריך להיות האח הגדול

תיראו איך צריך להיות האח הגדול באמת . עכשיו יש את העונה באיטליה תיראו איזה אנשים בחרו איזה עיניין !!!! לא איזה חבורה של פריקים היא משודרת בערוץ 156 בהוט .,ביס אני לא יודע זה הערוץ האיטלקי. בקיצור חבל היו יכול בכייף להכניס אנשים יותר צעירים עם אנרגיות

למעלה