הגיגינו , קשקושינו אל תוך הלילה לכאן

או שואל שאלה, ואז...

לא נותן להם לענות, כי הזמן קצר, ועובר לשאלה הבאה... בני נגנב מזה, וצורח עליו: "שאלת?!!! אז תן לענות!!!" ע-נ-ק!!!

didush100

New member
נראה לי שהוא מפחד מבני

היה שם איזה קטע בינו להפקה וכל פעם שהוא מעלה את זה שאבי מתחיל לרעוד חחחחחחחחח מעניין מה הסיפור

didush100

New member
אוי למה בני ולא רוחי?

בני חזק בסמסים כי מראיינים אותו די הרבה

ש-רית וע-מי לא היו אז לא פספסת הרבה...

ת'ה יכול להוריד ת'רבינה.... חוחיחשלי
טום טום טם טם טום טום טם

שיקח את התרופות נגד העוויתות בפנים!

חושף ניבים, ובטוח שהוא מוכשר ויפה! אז זהו שהוא לא! והיום גם שמענו שלא יודע לשיר!

בוףברכה

New member
אין על אלבז....

קורע...., הוא לא יכול לקרוא לאבי טולדנו..., רק אבי... ..כל הזמן הוא אומר ..."אבי טולדנו"..

talialin

New member
חחח הוא עושה את זה גם עם אריק ...

קורא לו "אריק סיני"....מצחיק שלאדם מייקל ורוחמה הוא יכול לקרוא רק בשם הפרטי...אנחנו נקרעים ממנו בבית...

juspan

New member
זה בדיוק מה שכתבתי כאן לפני כמה ימים במקרה

זה נורא טבעי וגם אני קוראת להם ככה (לא שמתי לב שגם אלבז, אבל הגיוני). יש זמרים שהם רק שמם המלא:) בדיוק אביטולדנו אריקסיני לרוחמה אין לי בעיה סתם לקרוא רק רוחמה, כי רוחמה יש אחת (ממילא שם לא נפוץ גם בדור שלהם כמו אבי ואריק ושות'). זה דרגה אחת אחרי אלו שיש להם באמת רק שם במה (שם פרטי בלבד) מפורסם סטייל ריטה, מדונה, אדם וכו'. וזה כנראה באמת קשור לעד כמה השם הפרטי שלהם נפוץ או לא בקרב האוכלוסיה או אוכלוסיית הזמרים ספציפית. כשאומרים לי בהקשר המוזיקלי רק "אריק" אני ישר חושבת על אריק ושלום... (נו, איינשטיין)

ממוקדת

New member
לא סובלת את אדם ורוחמה - הלוואי שיודחו

אני מקווה שאדם ורוחמה יילכו הבייתה ביום ראשון. אדם שר כמו סטרטר של מכונית שלא מתניעה, עם קול צרוד שגורם לי לגירוד בעור, ורוחמה שרה כאילו עוד מעט היא מתעלפת ועושה מימיקות עם העיניים כאילו היא בובת שעווה-מגוחכת. רוחמה משחקת אותה אלק מתוקה. אחרי שבני כל כך עזר לה עם השיר שהשופטים החמיאו לה עליו, היא רצה לחבר'ה אתמול להגיד להם שהיא מפחדת מבני, כאילו היה עבריין. שתתבייש לה. צבועה.

silkii

New member
מה קשור צבועה? ואם היא באמת מפחדת מבני?

אגב,בני לא עוזר סתם,הכל אצלו מתוכנן, ובני שהוא צדיק כזה בעיניך היה מדבר תמיד עם רוחמה,ושניה אחרי מרכל וצוחק עליה עם אילנית בריז'יט. זה אפרופו צביעות!

למעלה