החוליה החלשה - TEN

בדנתמ

New member
../images/Emo41.gif החוליה החלשה - TEN ../images/Emo70.gif

טוב, אז אני לא ממש אוהב את הרעיון של לעשות כזאת היררכיה נוקשה בין השירים השונים... כל שיר כאן הוא חית על ואני מאוד אוהב אותו
ואני שמח שמוזיקה היא לא תחרות שבה לכל שיר יש דירוג מדויק מול כל שאר השירים... אבל אחרי שהבהרתי את זה, בואו נתחיל את הפינה שבטח היתה כבר 17 פעמים בתולדות הפורום (זה בערך כמות הפלטינות של האלבום, לא?) - החוליה החלשה - TEN... בכל שרשור בפינה, כל אחד יכתוב איזה שיר הוא רוצה להעיף, ולאיזה שיר הוא רוצה לתת חסינות לפעם הבאה. תכתבו בכותרת את השיר שאתם רוצים להעיף, עם סימון של
לידו, ובפנים את השיר שאתם רוצים להשאיר, ולידו תסמנו
. אתם יודעים כבר איך זה הולך...
והנה רשימת השירים המעולים באלבום המעולה הזה: once even flow alive why go black jeremy oceans porch garden deep release (כולל הhidden track שיש שם master/slave...) alive (לייב) wash dirty frank אז יאללה, השמיעו קול

InMyTree

New member
deep ../images/Emo128.gif deep

once
once אם כבר כל כך הרבה 17...אפשר לציין שזו השנה ה-17 לאלבום לא?

Jagged chaos

New member
../images/Emo128.gifalive (live)

לא חושבים שזה יהיה מוזר אם היפותטית alive ייקח מקום ראשון ו-alive (live) מקום 2? כמה סיבות: 1- למה הכניס את אותו שיר פעמיים לאלבום? 2- אם כבר להוסיף שירים מהדורה מיוחדת, אז למה לא את brother, breath, state of love and trust, footsteps או yellow ledbetter? 3- כי בלי קשר, זה ביצוע לא משהו
deep

nothingman1

New member
alive (לייב) ../images/Emo128.gif

מפריע לי ששמים באלבום גרסת לייב של שיר שמופיע בו בגרסת אולפן... כל הכבוד לך על הפינה, ועל כל מה שאתה בפורום בהיעדרי! אדום למופת

למעלה