הטעות הגדולה של כולכם

../images/Emo41.gif הטעות הגדולה של כולכם../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif

לפני שאני פורש אני רוצה לגלות פה את האסטרטגיה הגדולה של החייל האוירי שאף אחד עדין לא גילה! רוב האנשים שפה חושבים שהמטוסים והמסוקים לא שווים הרבה והם קנו רק טנקים אני אסביר פה איך להשתמש בהם בחוכמה הרעיון הוא להציב את המפקדה והשדה תעופה רחוב ב7 משבצות או יותר מהגבול שלך ככה שהטה'א לא יוכלו ישר לתקוף את המטוסים \מסוקים\מפצצים שלך. הרעיון הוא שאתם צריכים לתת לאויב לכבוש לכם את השטח ובנתיים לעט לעט לתקוף אותו עם מטוסים ומסוקים. אבל הכי הכי טוב זה לתקוע לו את הטנקים כשהם עולים על מוקשים ואז להשתמש במפציצים ולהפציץ לו את היחידה עד שהוא יחלץ אותה עם חיילים!! תזכרו את זה... יום אחד האסטרטגיה הזאתי תיפול נגדכם אני השתמשתי בא המון ומאוד קשה לעצור אותה. הרעיון שלה שאחרי שהאויב תוקף אתכם הוא מאבד את כל הצבא ואחרי זה אתם חוזרים ומ**** אותו בלי הרבה בעיות.

alexdei

New member
אני אישית שיחקתי כמה פעמים בשיטה הזאת

אבל זה מאוד תלוי באויב אם הוא נכנס עם סוללות טהא לשטח שלך ומתקדם לאט, אך בטוח.

אתה יכול לקדם כמה שיותר מהר לעבר הגבול

הרבה פלוגות של חיילים שכל פלוגה זה 1000 חיילים (וככה תוך כדי גם למקש את האיזור עם צריך) בגלל שיש לך הרבה פלוגות יהיה קשה לטנקים של האוייב לתפוס אותך ואם אתה רוצה אתה יכול גם לקרב את המטוסים שלך ולשפר אותם ככה שהטה'א לא יצליחו לתקוף אותם

alexdei

New member
לא שווה לשפר את המטוסים

כי הנזק שלהם במילא נורא זניח. את המפציצים כן שווה לשפר כי הנזק גדול אך אם יש ליריב טהא יש סיכוי גדול מאוד שהם יופלו ואז כל הכסף הלך לטמיון.

maxtv

New member
לא בעיה בכלל...

אפשר "להסתובב" עם חטיבת חיילים בנוסף לאוגדה בשטח ולתת לחיילים זכות קדימה.

למעלה