היום ב"מעורב ירושלמי"

radio101fm

New member
../images/Emo41.gif היום ב"מעורב ירושלמי" ../images/Emo41.gif

היום במעורב ירושלמי עם מוטי פרנסיס:
הסינגלים החדשים של מרב סימן טוב רמי קלינשטיין יוסי אזולאי מטרופולין אייל גולן מירי מסיקה והרבה מאוד להיטים גדולים משנות ה80 וה90 שכולנו אוהבים אבל לא שמענו המון זמן ברדיו...
רוצים לבחור שירים לתוכנית הבאה
שלחו במהלך התוכנית הודעת SMS למספר 2777, בגוף ההודעה כתבו "101" והוסיפו את בקשתם ושמכם
מעורב ירושלמי עם מוטי פרנסיס
ככה סוגרים את השבת.... שבת 17:00-20:00 ברדיו ירושלים את רדיו ירושלים ניתן לקלוט בתדרים 101FM ו 89.5FM, בHOT ערוץ 314 בתחנות הרדיו וב YES, אפיק 71.

המחרוזת חתונה של יוסי../images/Emo70.gif../images/Emo37.gif

חבר'ה! ניקי גולדשטיין,יאיר ביטון, יעל פנדריך ועוד חברים טובים של יוסי הפתיעו אותו ואת טלי בחתונה
עם מחרוזת שירים מדהימה ומיוחדת ביותר...
אני מתאר לעצמי שכולנו רוצים לשמוע אותה, לכן במהלך התוכנית "מעורב ירושלמי" עם מוטי פרנסיס ברדיו ירושלים 101 FM המאזינים שולחים SMS עם הבקשה לשיר שהם רוצים, ומה שאנחנו צריכים לעשות זה לבחור את המחרוזת! בתוכנית. מה אתם אומרים

moranush86

New member
מקסים!!!

חבר'ה תשלחו הודעות ותאמינו לי אתם לא תתאכזבו! אני הייתי בחתונה של יוסי ושמעתי את המחזורת והייתי נותנת הכל בשביל לשמוע אותה שוב מסיבה אחת פשוטה - שומעים שהחברים שלו שרו את המחרוזת באהבה ולכן המחרוזת כזאת מקסימה!!! שבוע הבא בים 17.00 ל - 20.00 בעזרת ה' כולנו על "מעורב ירושלמי" 101 f.m!

רווית 23

New member
מסכימה איתך בגדול...

גם אני הייתי בחתונה של יוסי והמחרוזת היתה פשוט מדהימה הם היו פשוט גדולים מתה לשמוע אותה שוב אבל אני לא מצליחה לקלוט רדיו ירושלים בבית אם למישהו יש דרך אחרת לשמוע את המחרוזת אני אשמח לשמוע

למעלה