היי אנשים - - - חדשה (בערך)

Unicorn Fairy

New member
../images/Emo41.gif היי אנשים - - - חדשה (בערך) ../images/Emo41.gif

היי אנשים! טוב אז ככה, אני שלי, מעריצה מטורפת, באמת, של אוונסנס כבר 4 שנים, עוד מתקופת האי.פי שלהם. כן, יש להם עוד דיסקים! טוב הינה, אני שלי, בת 17.5 מחיפה. אני יכולה להכריז על עצמי כאחת מהיחידים שדחפו לפתיחת הפורום (הצעות חוזרות ונשנות של פתיחת פורום) וכולי... בקרוב (מקווה) לנהל יחד עם צחי, זה הכל עיניין של פרוצדורה שאני מקווה לעבור. זה הכל, בינתים, מקווה שתהנו בפורום הזה, המדהים הזה. אוהבת, שלי. (התמונה שהוספתי זה רקע שאני יצרתי, כמו כן ניתן לראות אותו בגלריית הפאן - ארט שבאתר הרשמי. כאן אתם מקבלים אותו בגודל המקורי כי, פאק, הייתי חייבת להקטין אותו שמה בטירוף)

White Stripe

New member
חחחחחחח נקרעתי מהחתימה!

ושלום לך! מעריצה אמיתית ... מצדיעה לך!!! אני לפני 4 שנים הערצתי כאלה שכיום הדיסקים שלהם מוסתרים היטב בתיבה נעולה בארון שלי.. טוב לפני 4 שנים הייתי בת 9 נסי להבין אותי
אז.. תהני פה.. אני גם די חדשה וסבבה כאן.. למרות שלפעמים עמוס מדי וקשה לקרוא הכל! הפורום כל דקה יש בו משו חדש! טוב זה הכל לטובה ו..זייהו

Hurakano

New member
../images/Emo47.gif

סבבה
עוד אדם מבורך
מקווה שתנהלי את הפורום בדרך הכי טובה שאפשר !! נהנים נהנים בפורום
חחח רץ מהר מדי
כן ויודעים שיש עוד דיסקים
Evanescence EP Whisper EP sound asleep Origin Fallen +הדמואים של 2002 ואני בטוח שהפורום לא מורכב מילדים שחושבים שהם להקה משנה שעברה... בהצלחה בניהול !!

Unicorn Fairy

New member
אני מודה מראש - אני בנאדם קשה ../images/Emo11.gif

אם אני אראה "מילדים שחושבים שהם להקה משנה שעברה..." אני ארצח אותם במבטים. טוב... ב... הודעות. אני פשוט מטעבת אותם!!!!!!!!!!!! אף אחד, אבל אף אחד, לא יאמר לי משהו על אוונסנס! אגב, תגידו, אני באמת היחידה שיש לה את כל הדיסקים מקוריים!?!?!?!

Unicorn Fairy

New member
אז ככה...

הפשע משתלם. שילמתי לידיד שלי מארה"ב שישלח לי את הדיסקים. הוא הלך לכל הופעה וקנה עותק לו עותק לי.... ^_^

escaping

New member
בעעע... איזה כיף לך... אין לי קשרים

באמריקה לצערי....

White Stripe

New member
אההה.. אוווף איזה באסההה!!!

אני רוצה אותם ולא נראה לי שיש אותם בארץ!!!

White Stripe

New member
כן באמת, מאיפה קנית את השאר?

עדיין יש את כולם בחנויות דיסקים?

escaping

New member
היי!:)

אני מצטערת להגיד שאין לי את כל הדיסקים המקוריים... אין לי מושג מאיפה להשיג אותם.... P: אממ.. עזרה? (:)

Unicorn Fairy

New member
הבעיה היא... ../images/Emo4.gif

שמכל 3 הדיסקים הראשונים יצאו רק מאה עותקים. אני מבין היחידים שיש להם. ככה זה, ניצלתי קשרים. ככה שאין אותם בחנויות, אבל אם אוונסנס יחשבו עליכם, והם יחשבו, הם יוציאו בגרסאות מחודשות. למרות שזה לא משתווה לדיסק אולפן המקורי שלהם!
בעקרון, fallen, מורכב מהרבה חומר ישן שלהם... אז מן הסתם גם הבאים יהיו ככה...

Adi McFadden

New member
לא, שלי..לא רק לך יש את כל הדיסקים

המקוריים גם לי יש.. יש לי דודים שגרים באמריקה והם קנו לי אותם.!

Torn

New member
ברוכה הבאה שלי../images/Emo24.gif../images/Emo9.gif

סוף סוף הגעת
... ודווקא הופתעתי מהאנשים פה, כמעט כולם מכירים את הדיסקים האחרים
.

למעלה