הסדרה גרועה?

Slow Cheetah

New member
../images/Emo41.gifהסדרה גרועה?

כולנו יכולים להסכים שהסדרה הדרדרה הרבה מאז העונה הראשונה. אפילו אני, שאני בהחלט אחת מהמעריצות האדוקות של הסדרה יכולה להעיד את זה. באמת לא צריך יותר מדיי בשביל לשים לב לזה- העלימו את רוב הדמויות השוות, את אלו שהשאירו הרסו ואיבדו את קו העלילה הרציף והמקורי שהייתה לסדרה בהתחלה. אבל בואו נניח שהיינו צריכים "להשאר" עם הדמויות שיש בעונה הזאת, מה היה אפשר לעשות איתן בשביל לגרום לסדרה להתרומם? מי שמצליח להמציא עלילה טובה מקבל עוגיה וירטואלית D: (ועוד כל דבר וירטואלי שבא לכם
)

Billy Shirs

New member
הממממ

הרבה יותר סצנות קרב. הסדרה הפכה לסבונייה שבה יש מדי פעם רעידת אדמה, וזה פשוט עצוב. היא כבר לא צבעונית, שום דבר לא קורה בה, אפילו סיילר בקושי טורח להזיז ספל באופן טלקינטי. כל מה שיש זה קריאת המחשבות של פארקמן ש...נו באמת, הם פשוט מצלמים עקום
קחו את אווטאר [הסדרה
] למשל, כמעט כל פרק יש סצנת קרב וכמעט תמיד היא אדירה. גם באקסמן הם טורחים להילחם כל פעם. רק בהירוז לא קורה שום דבר וזה מתחיל להימאס.
אם כבר אווטאר ואם כבר סצנות קרב- אני יודעת שזה גובל בהעתקה [וגם התקוממתי נגד זה בפורום הזה ממש] אבל הכוח של סמואל צריך להיות דומה יותר לכוח של טופ, שלמרות שהיא בת 12 היא עדיין פי אלף יותר אוסום מסמואל
להחזיר את סיילר למוטב. הוא כבר עבר כל שלב אפשרי, אבל האלה שם בהוליווד לא מבינים שאנחנו אוהבים אותו כמו פעם, רוצח אכזר ומלא כוחות, האיום הראשי, ולא סריס מסודר-גבות.
להחזיר את פיט לגדולתו. הוא היה ממש ממש מגניב. עכשיו הוא כבר לא. הוא צריך לשלוח הודעות פייסבוק לאנשים כדי לקבל את הכוחות שלהם, וזה גרוע. אבל מצד שני, אף אחד לא משתמש בכוחות שלו גם ככה אז זאת לא בעיה.
להתמקד בקלייר הרבה פחות, היא לא מעניינת אף אחד. יש מספיק כוסיות בסדרה גם ככה ולא ממש צריך אותה.
להחזיר את הדמויות כמו שהן בעתיד. בעונה 1, הירו-של-העתיד ופיטר-של-העתיד היו האנשים הכי מגניבים בכל היקום כולו. הם היו אפלים, חזקים, טרוריסטים, מלאי אנגסט והרבה יותר טובים מהגרסאות שלהם היום. האמת שהייתי מוכנה להקריב חצי מניו יורק כדי לקבל סדרה עם הדמויות האלה. אז בעיקרון העתיד הוא עכשיו (הירו הקשוח התחלף בהירו עם הגידול במוח ופיטר בעל 30 הכוחות התחלף בפיטר עם הכוח אחד בכל פעם] אבל לא מאוחר מדי למנוע את העתיד של העתיד!
אולי החשוב מכל: בעונה 1 הסדרה הייתה על אנשים שהם לכאורה זרים אבל יש ביניהם קשר, מטרה משותפת, ובסוף הם נפגשים. אבל עכשיו הם מרוחקים לגמרי ולא קשורים אחד לשני בכלל, כאילו רואים כל פעם כמה סדרות נפרדות, וזה גרוע. ועכשיו לא רק שאין להם מטרה משותפת, אין להם מטרה בכלל! נראה כאילו הם סתם משחקים טאקי כל היום או משהו, אין שום דבר שהם מנסים להשיג.
פתאום לכולם יש כוחות. גם למי שכל הקטע שלו היה שאין לו! *אהמאהמ*אנדומוהינדר*אהמ*. עזבו שיש להם כוחות מעפנים ביותר, זה פשוט גרוע. כבר יותר מדי. כשאני אחשוב על עוד, ובטוח יש עוד, אני אוסיף

alonback

New member
טאקי../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif אהבתי

למרות שמשחק טאקי מצולם יכול להיות יותר מעניין מה שראינו עד עכשיו בעונה הזאת, מסכים בעיקרון עם כל מה שאמרת, אני באמת חושב שהסדרה הזאת הייתה כל כך טובה בעונה 1 בגלל הבנייה לקראת ה show-off בין שני ה"ענקים" של הסדרה, פיטר וסיילר, ברגע שאחד הפך לנקבה (בלי להעליב נקבות) והשני הפך ל.... לא יודע אפילו איך להגדיר את פיטר של העונה, הסדרה כבר לא שווה כלום. ורק בשביל ההדגשה אני אחזור, די עם קלייר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! היא מעצבנת ולא מעניינת אף אחד!!!!!!!!!!!

always be me mc

New member
קלייר מעניינת אותי ../images/Emo11.gif../images/Emo232.gif

ואתם אולי לא מסכימים, אבל את הפיטר הזה אני מעדיפה בהרבה מאשר פיטר של העונות הראשונות

Billy Shirs

New member
באמת? למה?

ואני באמת שואלת - כי אני לא ממש שמתי לב לשינוי באופי של פיט. בעונות הראשונות הוא היה ממש מתוסבך מבחינה הירואית, הוא ככה גם עכשיו. עדיין אימו, עדיין שווה, אבל פחות חזק, אז מה גורם לך להעדיף אותו עכשיו?

יפעת777

New member
מסכימה עם הסעיף על קלייר ופיטר

פיטר צריך לקבל את הכוחות המלאים שלו בחזרה ויותר מידי מתמקדים בקלייר שלא מעניינת

פרנוייה

New member
הנה רעיון שחשבתי עליו כשצפיתי בפרק האחרון..

נוח מגיע לאיזור הקרנבל בכדי לעצור את סמואל. אבל במקום להגיע עם החברה הבלונדה שלו, הוא מגיע עם רנה - "האיש מהאיטי" שמסוגל לבטל כוחות של בעלי יכולת.. בשלב הזה הבחור שמכפיל את עצמו ינסה לעשות תרגילים על נוח, כמובן שרנה מבטל את הכוח שלו ונוח יורה לו בכף הרגל ומנטרל אותו ללא בעיה. סמואל מגיע בטוח בעצמו, עדיין לא יודע שהוא בנחיתות ומנסה לאיים, גם דויל איש-הבובות מנסה לעזור לו (למה? כי תמיד הוא בוחר בצד שנגד נוח בנט..) רנה מבטל את הכוחות של שניהם מה שמאפשר לנוח לירות בסמואל ולהרביץ לדויל כמו שצריך... עוד איום בוטל. בואו נלך לשתות קפוצ'ינו.. למה לעזאזל הם לא משתמשים ברנה נגד סמואל? הם חוששים שהקהל יחשוב שזה פשוט מדי? אני חושב שלאחר כל-כך הרבה פרקים שבהם סמואל משתולל, זה היה אך טבעי להביא את רנה לסביבתו ולהרגיע אותו.. ומה קרה לשיטה המפורסמת של נוח מהעונות הראשונות - "אחד משלנו, אחד משלהם"? ("One of us, one of them", אפילו היה פרק בשם הזה..) באופן כללי, בכדי לשפר את העלילה ואת דעתם של הצופים בסדרה, לדעתי הם צריכים להוסיף מצד אחד מתח ומיסתורין ומצד שני הם צריכים לעשות פרק או שניים עם טוויסט בעלילה, משהו שיגרום לכולם להצמד למסך ולחכות לפרק הבא..

necky

New member
יש בעיה קטנה במה שרשמת

לפי דעתי רנה לא יכול לעצור הרבה כוחות בו זמנית ראינו שהוא לא יכול להחזיק מעמד בפרק שבו סיילר הרג את אבא של פיטר איך הוא ניסה לעצור את סיילר אבל בסוף הוא נחלש

Slow Cheetah

New member
../images/Emo45.gif

חוץ מזה, אם הוא היה יכול לעצור את זה, הם היו יוצאים מפגרים שהם לא עצרו ככה הרבה דברים אחרים.

למעלה