הפרקים של היום

../images/Emo42.gifCSI LV, 305, ערוץ 5../images/Emo42.gif

שם הפרק:"Abra Cadaver" תקציר:גריסום, ווריק ושרה חוקרים את היעלמותה של אישה שהשתתפה בפעלול של קוסם. ווריק וקתרין חוקרים את מותו של כוכב רוק, שנגרם כפי הנראה מלקיחת מנת יתר של סמים. תגובות על הפרק לפה.

../images/Emo42.gif518, CSI LV, ערוץ 11

שם הפרק:Spark of Life תקציר:גריסום, שרה וניק חוקרים שריפת יער שנהרג בה גבר ואישה נכוותה בצורה קשה. קתרין, ווריק וניק חוקרים מקרה של שלושה בני משפחה שנרצחו בביתם. צפייה נעימה!

הדמר

New member
אני מקווה שבאמת יהיה ולא שבגלל שרון

בס"ד ימשיכו עם החדשות עד אין סוף..... או לחליופין שיעשו לשרון חיים שכאלו

הדמר

New member
היה פרק יפה...

בס"ד האמת היתה לי תחושה שיהיה קשר בין התיקים לא יודעת למה... _אבל עכשיו זה לא ממש חכמה להגיד את זה) מה שבטוחזה שגריסום אהב את הרעיון שכולם חזרו לעבוד יחד. דבר אחר: שמתי לב שברוב הפרקים כמעט ולא רואים את ניק ועוד פחות את גרג מעניין למה זה.. ודבר אחרון: סחייתן על ניק הוא משתלט על תוכנת מחשב חדשה כמו כלום, ודרך אגהב זו נראה לי אחלה תוכנה

טוב,

אז העיקר בתחילת העונה חילקו את הדמויות לצוותים ועשו מזה עניין גדול, ועכשיו תמיד או שהמקרים מצטלבים אחד עם השני והם עובדים יחד או שזה מקרה עם פרופיל מאוד גבוה ובגלל זה "חשוב" שכל הצוות יעבוד יחדיו
. ממש בקצת מהפרקים ראיתי שהם באמת עבדו לחוד. בכלאופן, פרק נחמד. גרם לי לחשוב אילו הורים נותנים לילדה שלהם לשחק גופה בCSI ואיך מסבירים לה את התפקיד עצמו:X. ולא אהבתי את ההערה של "פעם היית מצחיק, נסה לא לאבד את זה" כשההיא אמרה לגרג, זה היה ממש מפגר וגרם לי עוד יותר לא לאהוב את ה.. בלונדה.

הכי לא נראה לי שהיא מנסה להתחיל

איתו. היא בכאילו מנסה שאנשים יחבבו אותה, אבל ברגע הספציפי הזה היא יצאה מפגרת לגמרי.

kerry cordano

New member
היה פרק ממש עמוס.

וקשה לצפייה. שמתם לב ל: גריסום: זה מקום נהדר לצפות בכוכבים שרה: וגם להתמזמז (ככה שמעתי) גריסום מביט אליה במבט מעניין..

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gif../images/Emo45.gif כה צחקתי../images/Emo6.gif גרג חמוד../images/Emo9.gif../images/Emo99.gif פרק די מחריד../images/Emo5.gif. אבל מעניין כרגיל../images/Emo99.gif.

המחשבות שלי ../images/Emo107.gif

טוב, היה פרק ממש יפה! וטוב שהיה, כי הייתי בטוחה שבסוף לא יהיה...
ההערה של שרה "מקום טוב להתמזמז" או מה שזה היה, ממש עשתה לי את הפרק. בהתחלה לא חשדתי שמקרים קשורים, אבל באמת היה נראה לי מוזר שבמקרה של המשפחה אין אנשים חשודים, חוץ מהמזכירה שחשדו בה לשניה. וגם לא נראה לי שסופיה מכירה את גרג כל כך טוב בשביל לומר לו שהוא לא היה ככה תמיד... זה היה ממש דפוק. היא הבן אדם האחרון שהיה צריך לומר את זה. אבל חוץ מזה נהנתי.. העונה הזאת באמת טובה!

למעלה