הפרקים של היום

שלמונזה

New member
מיאמי גם שודר היום... ../images/Emo168.gif

תודיעו מראש אם זה הולך להיות רק פורום לאס וגאס

זונע

New member
זהו../images/Emo3.gif

אתם יותר מדי מעריכים את לאס וגאס, שהוא כלום לעומת מיאמי!

לא ידעתי אם להוסיף או לא,

בכל זאת זה על תקן ש.ח באקסטרה הוט וזה כבר שודר שם.. אבל אם יש ביקוש לפתיחת הודעה כל יום על הפרק- אעשה זאת!

Obi Dan Kenobi

New member
מהסיבה הפשוטה שאני לא בארץ..

יש מצב שמישהו יערוך סיקור על שני הפרקים, שבו יפרט יותר על החקירות, מי חקר, ומה היו התוצאות?

אע

הפרק עצמו היה יותר מדי סרט אימה, החקירה של שרה, גריסום וווריק הייתה מעניינת, של קתרין וניק ממש לא. והסוף היה מפחיד>:

צלוזן

New member
../images/Emo45.gifמסכים חלקית...

קתרין וניק לא היו בשמיים אבל היה בכל זאת מעניין... אני אוהב כשיש בפרקים מעט אימה-סך הכל בלי מעט מתח,אימה, אקשן מדי פעם הסדרה הייתה קצת יבשושית לא?

צלוזן

New member
ועוד דבר

"אבדה קדברה" לא ממש נשמע עיברית ומסתבר שזה מין ראשי-תיבות עיבריים, מעניין.

אל תהרגו אותי

אבל עד כמה שזכרוני משיג זה לקוח מ"אברא כדברא" בריאה במילים, כמו שמיוחסת לאלוהים שברא את העולם במילותיו, וזה אמור להיות איזשהו צירוף מילים קבלי שיחד עם עוד כמה דברים ... בורא דברים שונים. ממש על קצה המזלג, ובלי ציטוטים מהמקורות המוסמכים, אבל זה עמד לי על קצה האצבעות, הייתי חייבת להקליד
.

זונע

New member
לא ראיתי את הסוף לצערי

מישהו יכול להגיד מה נסגר עם הקוסם?ראיתי עד החלק שבו הוא עולה באש וזהו...ומעניין אותי לדעת מה קרה.

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifבע ראיתי רק חצי, הבייביסיטר חזרה../images/Emo4.gif, אבל אני זוכרת שראיתי אותו כבר בערות 1 כשהיה... לא זוכרת מה היה בסוף../images/Emo122.gif, אבל ראיתי... סה"כ פרק די מגניב../images/Emo45.gif כל הקסמים האלה, אני אהבתי../images/Emo9.gif

למעלה