הפרקים של היום

Aiden Burn

New member
אני

ממש בשוק מהפרק. הוא השאיר בי כל כך הרבה חלקים לא מובנים, וכשהוא הסתיים, ושומדבר לא היה מובן [לי לפחות] זה היה ממש מוזר. אני רגילה שפרקים של CSI נגמרים בכך שהרוצח נתפס, ונענש. מבינים מה קרה ואיך קרה.. התיק נסגר והכל מובן. ופתאום הפרק נגמר בשיחה של ג'ים ושל גריסום, ושומדבר לא מובן.. והכל בכזה מתח.. אוףף אני מתה כבר לפרק בשבוע הבא. הקטע של קתרין בהוצאה להורג הזכיר לי תסרט "גרין מייל". התחלתי לבכות. חח. ממש אהבתי את החקירה של ג'ים, הוא עקץ את מי שהוא חקר והיה קטע שהוא חייך חיוך קטן וזדוני כזה... ושאל שאלות רטוריות כאלה, ממש אהבתי. קרע אותי מה שגריסום אמר לניק, על החזירים בהתחלה, חח זה היה גדול. אממ, לא ראיתי את הפרק מההתחלה אז מישו יכול בבקשה להגיד לי מה היה לפני השיר פתיחה? תודה מראש..:)

omerikooo

New member
פרק עם סיום פתוח, שזה מעצבן..

אבל הפרק בהחלט היה עשוי טוב. הייתה חקירה מעניינת. אני מתאר לעצמי שיהיה עוד פרק המשך, אם זה זה שיבוא ממש עכשיו, ואם לאו (ע"ע פול מילנדר). אהבתי.

הילה הץ

New member
סיום הסיפור

אכן יש פרק המשך, הוא די בתחילת העונה ה- 5, וקוראים לו "מה עובר על גילברט?" (בגלל השם של הסרט...). בפרק הזה יש סוף, וזה גם פרק מעולה

Lilo the fairy

New member
הפרק בו *שכחתיאתשמו* מוציא ../images/Emo141.gif

את המפתח מהגרון? נו, זה עם הקרקס וזה ><

לא...הפרק שהיה באקסטרא הוט

שהם פותחים תיק ישן כדי למנוע הוצאה להורג של אסיר בסוף הם לא מצליחים לפענח את המקרה ומוציאים אותו להורג איזה מין סוף זה? איפה הפתרון שידוע מהדקה הראשונה נעלם? אכזבה אכזבה

אה...

זה הפרק עם הקוסם שאישה נעלמת, ושהוא בעצם הורג את הבן שלו בתא של ההעילמות, ושבסוף עוצרים אותו והוא מוציא ת'מפתח של האזקים מהפה!!

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifדוקא את הפרק הזה לא ראיתי עד הסוף כי הבייביסיטר חזרה באמצע../images/Emo7.gif. אוף כה רציתי../images/Emo7.gif.

kerry cordano

New member
נצל"ש:פרק שראיתי../images/Emo58.gif still life

S06E10 הזכיר לי קצת את הסרט "הנשכחים" וקצת את "הצד העמוק של האוקינוס" (אני מודעת לזה שהפרק שודר לפני כמה שבועות. אני בפיגור -P)

kerry cordano

New member
../images/Emo26.gif

הבת של גורדון באה לבקר את ניק. מתברר שהיא השתחררה (ואני באמת לא מבינה בסיפור הזה, הדמר)

למעלה