הפרק היומי

kyle chandler

New member
../images/Emo41.gifהפרק היומי../images/Emo41.gif../images/Emo168.gif

אוקיי, היום פתחתי את הפרק היומי כי רציתי להגיד שזאת הסדרה עם הכי הרבה משפטי שנינות וצחוק (אבל סתם צחוק כמו בסיטקום) שאני מכיר, להלן: "כל תשובה היא מענה אך לא כל מענה הוא תשובה" (פרק כלשהו בעונה הראשונה) "אתה זוכר זוכר את הסוכריות האלה שהיו לנו כשהיינו ילדים? כן. יש לך מושג מה היה הסגול? אין לי מושג אבל זה היה קשה כמו אבן וטעים. זה היה טעים, הא? כן... כמה זמן העברנו? 2 דקות?" היום למשל בתחילת הפרק צחקתי כמו משוגע שג'רמיה אמר "שום דבר לא כלום עד שהוא משהו" ובלה בלה בלה ואז הוא אמר "אם אני אגיד עוד פעם אחת את המילה משהו החלק השמאלי שלי במוח יתפוצץ" "אמא שלי פעם אמרה לי שיש 2 סוגים של אנשים: 1) אלה שמביאים להם קופסא בחרא הם ישר זורקים את החרא. 2) אלה שמבינים שאם יש כל כך הרבה חרא בקופסא כנראה יש שם משהו חשוב והם יחפרו עד מחר. אמא שלך אמרה חרא?!"

Omega Dark

New member
צודק....

בסדרה הזאתי יש הכי הרבה צחוקים על אנשים ומשפטים קוראים..... פספתי את הסוף אז מה קרה?

kyle chandler

New member
קרדי נסע כי הוא רצה...../images/Emo168.gif

לראות מה יקרה להם - האם באמת תיפול סירה מהשמיים ותאסוף אותם והוא הגיע למקום והוא איחר ב-2 שניות כי כזה היה יער והוא היה בתחילתו וראו אור בוהק והם השאירו את כל הדברים שלהם שם ותיקון בהודעה הקודמת שלי "(צחוק לא כמו בסיטקום)"

demoloc

New member
הכי קרע אותי

זה דווקא בעונה השנייה , שמביאים נגמ"ש לבית של ג'רמיה, ואז פוגעים בגג שהם עומדים עליו.. ג'רמיה: this is bad כתב: yea **בום! הגג מתמוטט**

למעלה