הפרק היומי

hilalee

New member
תקציר../images/Emo26.gif

סם ביקש מג'וליאן שיפעיל ת'קשרים שלו ושיביא צוות חילוץ וג'וליאן אמר שזה יקר ושמאוחר ובלה בלה.. הוא בא ללכת ונפל למיכרה חחחחח.. איתן גוון ותרזה ישבו ודיברו וגוון אמרה לאיתן שהוא קריין ושהוא נועד לה ותרזה חשבה על זה שהוא לא באמת קריין אז היא אמרה כזה " איתן יש משהו שאתה צריך לדעת..." ולא הראו ת'המשך... אממ... צ'ריטי רודפת אחרי קיי ומיגל ומנסה להרוג את מיגל, מיגל הזה כזה בוק שהוא עדיין דואג לצ'ריטי.. וזהו

דווקא הייתי בטוחה כשגרייס

שאלה את ג'וליאן אם היא באמת שמעה שהוא לא הולך לעזור להם שהיא תתחיל גם כן לירות ברקים מהאצבעות
אבל אז שחזרו לזה היא חזרה להיות בכיינית כרגיל
כמה אפשר?

הפרק איכזב אותי

הפרק הזה חזר במדויק על אתמול, רק שהיום ג'וליאן נפל, וקיי ומיגל הצליחו להיחלץ מאיבל צ'ריטי (לעת עתה). זהו... וויטני עולה לי על העצבים
צ'אד מתחנן בפניה שתאמין לו אבל היא עקשנית, קשה לה להאמין שצ'אד דובר אמת אבל קל לה להאמין לקיי התככנית
צ'אד צריך להעיף אותה לכל הרוחות ולא לדבר איתה. אהבתי את המבט המשועשע של טי סי כשג'וליאן נפל. מעניין איך טאביתה תסביר את עצמה ואת טימי (בובה חיה) כשייחלצו אותם
איך יהיה אפשר לתרץ את זה שצ'ריטי פתאום הוציאה ברק מהידיים
פתאום מיגל יחזור לצ'ריטי והכל יהיה בסדר כאילו לא קרה כלום

backstreet girl

New member
ג'וליאן הזה....שיירקב בגיהנום!!!!!!

אני כ"כ שונאת את הדמות שלו!!!! מתעבת אותה!!!! הוא דוחה,מגעיל,מרושע ומעצבן!!!! חבל שלא יראו את שרידן היום מיגל וקיי היו מה זה מתוקים!!!!! גוון הייתה היום ענקית לדעתי!!!! וזהו...אין לי יותר מה לומר.. היה אחלה פרק...

budana

New member
דייי

יאוו אנשים זה רק אני או הקטע הזה שמתקדמים יותר מידי על הרע והטוב ממש דיבלי!!!!!!!!!!! נמאס לי לראות את צריטי מנסה כול שנייה לרצוח את המיגל הזה כבר אני ייחלתי שהוא ימות 3 פרקים מושכים את זה כבר!!! מילא הקטע שמשכו את לואיס ושרידן שובכים לפחות זה היה מעניןן אנשים זה משעמם סוף מספיק עם הטימי המזדיין הזה !!!!

אני לא מבינה למה וויטני אשכרה

מאמינה לקיי? הרי היא כל הזמן אומרת לסימון שקיי היא לא בנאדם שהיא צריכה להסתובב איתו, אבל היא מאמינה לה? נו בחייאת...

budana

New member
../images/Emo163.gifלמה

את רוצה שהיא לא תאמין הרי הם חייבים לעשות גם את זה במשכים... אופרת סבון מה את מצפה

budana

New member
הכי נורמלי

ועם היגון בכול הפרק זה איך שגוליאן נפל צוחקים פחד שישאר שם גם...

I n n u e n d o

New member
לא הספקתי לראות היום

צריך לחרוש לבגרות מחר! הקלטתי אני ארראה אחר כך

I n n u e n d o

New member
ראיתי את הפרק../images/Emo8.gif

איזה קקי ג'ולי
אבל מה הקטע הזה של איול צ'ריטי זה כבר נמאס ואף אחד מקיי ומיגל לא שמים לב שכל פעם שהיא רעה התיליון שלה זוהר וכל פעם שהיא טובה הוא לא זוהר לא קשה להוציא לה אותו!!!

ג'וליאן יותר מניאק מטנצר! ../images/Emo6.gif !!!!!

חחחחח איזה פרק מצחיק ונהדר! אני פשוט מתה על צ'ריטי הרעה
היא מזה מצחיקה אותי וגם את הקובה אני אוהבת,אבל זה כבר פרק אחר חחח קיי הייתה מזה חמודה
ונוווו כבר מתי קיי ומיגל יתאהבוווווווו
ואיזה מניאק ג'וליאן חחחחחח ממש נחמד מצידו
כיף שהוא נפל
וזהו סה"כ היה פרק מצויין. ואם יש דבר אחד שמעצבן אותי זה תרזה והעיוותים שלה!
היא מזיזה ת'פרצוף בצורות מפחידות כאלה חחחחח אמאלה

למעלה