הצעת הנישואים שלכם

alophind

New member
../images/Emo41.gif הצעת הנישואים שלכם ../images/Emo41.gif

טוב , דיברו על משכנתא , פרידות , בעיות... ועקב זה שאני פה מס' ימים ואין לי כח לבדוק בהיסטוריה אם הנושא הזה היה (וגם לטובת החדשים) שרשרו את סיפורכם...

מכיוון שבזמני לא היו הצעות נישואין

דרמטיות אספר לכם את הצעתו של בני לאשתו. למזלו הטוב לאבא של חבר טוב שלו יש יכטה נחמדה מאוד. הוא הזמין את החברה שלו (היום אשתו) ליאכטה כדי לשבת עם החברים. החבר הטוב הביא אותה קצת לפני השקיעה השאיר אותה שם ואמר לה שהוא הולך להביא את שאר החבר'ה. במשך כל אותו יום בני טרח, ערך שלחן רומנטי עם סידור פרחי מהמם של ורדים אדומים ולבנים, שמפניה , הוא מסעדן אז השף שלו הכין ארוחה מושקעת ויוצאת דופן, נרות וכו'. ממש לפני השקיעה הוא הזמין אותה לסיפון בתואנה ששם יחכו "לחברה" היא היתה המומה מהשלחן היפה ולאור השקיעה לפני הדימדומים הגיש לה את הטבעת והציע לה נישואין. היא היתה כל כך המומה ומבולבלת מהכל ובתמימות היא שאלה אותו אז איפה החבר'ה???

ענתי 10

New member
הצעת נישואין שלי הייתה באילת

בחצות כשהעולם חגג את כניסת האלף החדש
עם שמפניה וזיקוקים

Miss פטל

New member
לא היתה שום הצעה מיוחדת../images/Emo153.gif

סתם התחלנו לדבר על הנושא בהתחלה בכלליות, מתישהו.. אחרי זה ליותר קרוב.. ואז דיברנו עם ההורים.. ואז בהסכמה ושמחה הדדית התחלנו לחשוב על איפה ומה ואיך

yupy9

New member
אצלנו זה היה כך -

ממש מהשבועות הראשונים דיברנו על נישואים. אבל סגרנו עם עצמנו איזה תאריך ככה בגדול שעד אליו נספיק לחסוך מספיק כסף. כמובן שההורים ידעו את Zה וגם כולם מסביבנו... ואז יום אחד אמא שלי אומרת לי מפה לשם שהיא דיברה עם הרב, ושגם ממנו וגם מחברות היא כבר הבינה שמתחיל להיות לחוץ ושחייבים להתחיל להזיז עניינים אם אנחנו רוצים באמת להתחתן במועד המדובר...(והוא עוד בכלל רשמית לא "הציע"
) ואז אחרי שסגרנו מקום תאריך ורב, הוא החליט סוף סוף להציע (...) זה היה בצימר באמירים , הוא שיכנע אותי להכנס לג'קוזי בזמן שהוא הולך להביא משהו מהרכב ו"כבר מצטרף", ואז הוא כיבה את האורות הגדולים, הדליק נרות פיזר עלי ורדים על המיטה (שאחותו ארגנה מבעוד מועד) ושם ברקע את השיר הכי מדהים רומנטי ומרגש (השיר שלימים היה השיר לסלואו שלנו) ואז פתח את הווילון של הג'קוזי - ונתן לי את הטבעת הכי יפה ביקום! נו...ואיך יכולתי לסרב לו אחרי שכבר סגרנו עם הרב?!
סתם....
זו היתה חופשה רומנטית ומדהימה!

מעשה שהיה כך היה../images/Emo77.gif

וואלה חזרתי אחורה כמעט ח"י שנים... יש כאן מיושבי ויושבות הפורום שבגיל הזה.. אז ככה .. היינו בקשר של חברות אני וגרושתי כיום און אנד אוף כמעט שנה וחצי ואז החלטתי להתאוור ונסעתי לטיול של כמעט חודשיים באירופה עם חברים..היה ממש אחלה של טיול.. הקטע שהגעגועים אכלו אותי מבפנים כי באמת אהבנו מאד (נכון לתרגום הזמן של אז אודות הבנתי מה זאת אהבה).. וכשחזרתי ..ונחתנו..ועברנו במסלול ..אז עוד היה פחות מסודר ממה שהיום גרושתי פשוט עקפה את אנשי הביטחון כשרק ראשי הציץ מתחילת המסלול ובאה וקפצה עליי ., אז דמיינו לכם מצב שכזה ואני גבר חסון וגבוה היא קופצת עליי עזבתי את המזוודות כמובן..ומחבק אותה בעוצמה באוויר ..וכל הגעגועים צפו ועלו..ואמרתי לה אהובתי לשנה הבאה אנחנו מתחת לחופה...זה פשוט בא ספונטני ומהלב ..ובאמת כך היה.. לפני כשנה קיבלתי הצעת נישואין בנסיבות די מפתיעות ובסופו של דבר דחיתי אותה ..אבל זה שייך לסיפור אחר שאולי אספר אותו בהמשך.. מחזיר.. גבר שיודע להחזיר אהבה...

וסיפור משונה קצת על הצעה לא צפויה

הסיפור מתרחש יום אחד, אחרי כמעט שנתיים של מגורים יחד (היה ברור שנתחתן רק השאלה הרשמית עוד לא עלתה). אני מכינה ארוחת ערב והחצילים נשרפו. כל כך התעצבנתי, זרקתי הכל לפח והודעתי לו שאין אוכל, הולכים למסעדה. הדבר האחרון שציפיתי לו בין המנה הראשונה לעיקרית, היתה טבעת. הרי אני יזמתי את היציאה... ומאז אני תמהה, מה היה קורה אם החצילים לא היו נשרפים?

ביקשת יפה קאסיופאה אז שאסרב../images/Emo41.gif

מעשה שהיה כך היה - חלק ב' במהלך איזשהוא כנס לפני כשנה וחצי פגשתי אישה כבת 50..התיידדנו שם ואז שאלה אותי למצבי האישי , סיפרתי לה שאני גרוש והיא מסרה לי שיש לה חברה טובה מאד ויש לה בת מדהימה כבת 28 וחושבת שכעת היא פנויה ונראה לה שאפשר לנסות. בקיצור אחרי יומיים חוזרת אליי עם הטלפון שלה.. מתקשר אלייה קובעים ויוצאים ומתחיל קשר לפגישה הראשונה הבאתי לה שיר שכתבתי אודות האהבה..יותר נכון איפה היא..האהבה , קצת רקע על הבחורה הזאת.. אני שכבר חוויתי לא מעט..בקיצור מגיע ופוגש מישהי פשוט יפהפיה היא ממוצא אוקראיני גובה 178 על 52 ק"ג..עיני חתול כזאת שגורמת לכל גבר ואישה לסובב אחריה את הראש..לא התפלאתי כשסיפרה לי שהייתה דוגמנית בעברה במשך כשנה בסוכנות נחשבת ועזבה את עולם הזוהר לטובת לימודי רפואה והיא כיום רופאה (סיימה בת"א לכל המתעניינים ומתעניינות).. אבל מה שהתחיל טוב לא נגמר בטוב..אחרי חודש ומשהו הסתיים לו הקשר בקול ענות חלושה בעיקר מצידה יש לציין..(ואני שאיתותי האזהרה אשר בראשי היו פשוט הלכתי לבלי שוב כך חשבתי לעצמי).. בקיצור לפני כשנה באחד מימי סוף ספטמבר מקבל טלפוןחצי שנה אחרי שלא היינו בקשר כליל והיא על הקו.. היא - מה שלומך ?? אני - טוב תודה.. היא - חשבתי שתתקשר אליי שלשום.. אני - מה קרה שלשום.. היא - יום הולדת שלי.. אני - מזל טוב מתוקה באמת מכל הלב.. היא - תודה אני - מה הביאך להתקשר שוב היא - פתאום בפרץ של התרגשות..קצת בכי קולה נשנק והיא אומרת לי.. שתדע לך שהשיר שלך לא מש ממני כל אותם חודשים..ואני רוצה שנחזור אני - אבל מה קרה לך בכל אותם חודשים ..מה קרה לך שהתעוררת ..אני לא חיכיתי לך כעת יוצא עם מישהי..(גם זה שווה סיפור בפני עצמו).. היא - טוב תבטיח לי שאם זה ייגמר תתקשר אליי .. אני - מבטיח לך.. אז הסיפור שהיה לי עם הבחורה באותה עת הסתיים לו כעבור כ3 שבועות ואז מחליט להתקשר אלייה מהסיבה הפשוטה ..כשיש ספק אין ספק..לא רציתי לשקר לעצמי כי היה בה המון טוב שאני רוצה באישה מעבר ליופי חיצוניות אינטימיות אינטלקט חריפות דעתדנות ועוד ..אז פשוט התקשרתי וקבענו פגישה ארוכה.. ובפגישה זו שנמשכה במשך 7 שעות שכללה ארוחת צהריים וטיול על הים הסרתי את המסכות שלה אחת לאחת , הבנתי בדיוק למה התקשרה אליי.. הסתבר למרום שהיא "פאם פטאל" ומפילה הרבה גברים ברשתה פגשה גבר לא נכון..שהיה אומנם עשיר מאד אבל היה גם אלים ..ובוגדן והסתבכה עימו קשות..ובעמל רב סיימה הקשר עימו רכושני אלא מה.. וכמה שהיא יפה שבא לבכות..מאחורי כל החזות הזאת ראיתי אותה במערומיה על היופי שבה ועל הכיעור שבנשמתה..על המניפולציה על השאפתנות מבחינתה שהיא תעשה הכל להשיג מטרותיה ויהי מה..רצתה ישר להתחתן ואף הציעה לי זאת גלויות ויותר מזה רצתה ישר להביא תינוק לעולם ..רצתה שאימא שלה תגור עימנו ביחד..פתאום נהייתה נופת צופים..ואני שכבר הייתי מחוסן מהיופי שלה קראתי אותה יותר ויותר בין השורות ..וזה פחות ופחות מצא חן בעיניי..בקיצור לאחר הפגישה הזאת לקח לי עוד יום ומחצה להתלבט..כי בכל זאת לא יכולתי להתעלם מהדברים הטובים שיש בה..ועשיתי לעצמי חושבים והגעתי להחלטה שתודה אבל לא תודה !!! מחזיר.. גבר שיודע להגיד לא להצעת נישואין שבאה לא מאהבה טהורה !!!

וואוו...איזה סיפור...

אני אישית תמיד מרגישה חשד למראה אנשים מושלמים. פשוט כי אין חיה כזו.

והצעת נישואין מקורית שהייתי עדה לה

אני נוסעת בכביש המהיר ופתאום עוקף אותי אופנוע. לרוכב על הגב מודבק נייר גדול ועליו אות. ועוד אחד עוקף אותי עם אות אחרת. ועוד אחד. ועוד אחד. אחרי כמה דקות אני רואה את כולם, שהאטו והסתדרו בשורה. המילים על גבותיהם הרכיבו את המשפט "התינשאי לי?" מאחוריהם אופנוע עם זוג כשהבחורה בוכה וצוחקת בבת אחת. מאחוריהם עוד אופנוע כשהבחור מאחור מצלם הכל בוידאו. כזו הצעה מקורית עוד לא ראיתי. ואני מאחלת להם שכל חייהם המשותפים יהיו יצירתיים ומושקעים כמו הצעת הנישואין.

היה היה.... ../images/Emo63.gif

אצלנו הסיפור ממש מוטרף...
יצאנו פעמיים. פעם אחת נפגשנו שלא למטרות דייט (הפרטים שמורים במערכת
) בפגישה השלישית הבחור הגיע אלי עם זר פרחים בזמן שהתלבשתי לי בחדר.... גרתי אז עם שותפות והן היו בסלון... את הפרחים הוא שם באגרטל לפני שבכלל ראיתי אותם.
כשיצאתי מהחדר הוא רצה להראות לי שהביא לי פרחים אז שלף פרח אחד מהאגרטל ושאל : תינשאי לי ?
אני (ההמומה) לא ידעתי באיזו עמדה לנקוט, בשניה התרוצצו לי במוח תסריטים שונים של ההמשך והחלטתי לנקוט בגישה הכי קלה - הומור
כן
בטח
עניתי , מתוך ביטחון שזו בדיחה.... ואז.... הלכנו לחפש טבעת....
ומאותו יום בכל פגישה הוא הגיע עם זר פרחים חדש....

snowhite1064

New member
הצעת הנישואים שלנו כללה כמה

שלבים (אבל אף אחד מהם לא היה רומנטי על יאכטה, או משהו כזה). אחרי שלושה חודשים בהם יצאנו, הוא אמר לי :"אני אוהב אותך ורוצה לעשות איתך ילדים, וכמה שיותר מהר. מה דעתך להתחתן בעוד חודשיים?" קצת הייתי בהלם, כי סך הכל יצאנו שלושה חודשים וגם אפשר להגיד שהוא היה החבר הראשון הרציני שלי (אומנם הייתי בת 22 אבל החבר לפני זה היה דתי כך שמעבר לדיבורים וחיבוק ונישקה פה ושם לא היה משהו רציני (וגם זה לא כלל סופישבוע). אמרתי לו שאומנם אני אוהבת אותו אבל אני לא בעד לרוץ לחתונה כל כך מהר. אחרי כמה חודשים הוא שוב שאל ואמרתי לו שאנחנו סטודנטים ואיך נחיה וכו' בפעם השלישית שהוא הציע ואמרתי לו בוא נחכה לפחות לחגוג את יום השנה שלנו הוא הודיע לי שהוא יחכה לי עד שאני אחליט שזה הזמן. החלטתי שקודם עדיף לגור יחד לפני החתונה וגם לסיים לימודים ולמצוא עבודה ורק אז להתחתן. אז גרנו יחד 3 שנים. כאשר סיימתי את לימודיי ועבדתי (זה בדיוק לפני ראש השנה) קיבלנו לוח שנה חדש ואז אמרתי לו שכפרס על התנהגות טובה וסבלנות הוא מוזמן להחליט על תאריך לחתונה. וככה ארבע שנים לאחר הצעת הנישואין הראשונה עמדנו יחד מתחת לחופה. רק חבל שכיום אחרי 8.5 שנים של נישואין ו-12.5 שנים יחד, חמותי מנסה הכל כדי לסכסך בינינו.

בילבול

New member
הקפצה אחרונה שלי..

פשוט הפסדתי כל כך הרבה שירשורים מגניבים... הצעת הנישואים שלנו .. בגדול אחרי כלום זמן ידענו שזה זה.. אני לא רציתי להתחתן , והוא ידע את זה.. למרות זה - הוא החליט לנסות.כמה ימים לפני ולנטיינז דיי , אמרתי לו שהחלטנו (אני) - שהוא מארגן לי הפתעה ליום האהבה - ואני אאגן לו הפתעה גדולה לטו באב.. אז הוא לקח את זה ברצינות וארגן הצעת נישואים מטורפת.. אז עוד גרנו בדרום ונסענו לבקר את ההורים שלו בצפון.. הוא ארגן שאח שלו יכתוב על שלט גדול : "XXXXXX התנשאי לי ?" בסטיקלייטים כחולים , ויטביע את זה במעיין.. יצא מדהים.. והגענו לשם, והגשם , שכל היום שטף , הפסיק לרגע , והוא שם את "בקיץ הזה תלבשי לבן" בתור רקע - ואני ? אני איך שירדתי מהאוטו לא הפסקתי לצחוק.. נקרעתי מצחוק. לא הצלחתי להפסיק... ובגדול ? עד היום לא אמרתי לו כן...
ואני לא הכנתי לו כלום לט"ו באב כי זה היה שבוע לפני החתונה שעשינו את כולה לבד ולמי היה כוח..

ShirShir

New member
בילבול, יש לך זמן לחשוב על משהו עד

ולנטיינז הקרוב - בפברואר

למעלה