הקורבן השבועי

../images/Emo41.gifהקורבן השבועי../images/Emo41.gif

היה אמור להיות אתמול, מצטערת על האיחור. הקורבן השבוע הוא Luna Sphere
עכשיו, לכבוד זה שנפתח הפורום ושיש אנשים חדשים - אני מזכירה שוב: מי שרוצה להיות בקורבן השבועי, שישלח מסר! עד עכשיו בחרתי באופן אקראי ויש אנשים שלא רוצים להיות או אנשים שבחרתי פעמיים וחבל. אז אם לא אכפת לכם להיות בפינה פשוט שלחו מסר. זהו. תהנו

אז אני אתחיל

שם: עיר מגורים: להקה אהובה: זמר אהוב: זמרת אהובה: ז'נאר אהוב: פירסינג: אחים\אחיות: תוכנית אהובה: דברים שאת שונאת: מוזיקה ישראלית או לועזית? אופניים או סקייטבורד? מחשב או טלוויזיה? אולסטאר גבוהות או חצי? אולסטאר מקושקשות או חלקות? אורנג' או סלקום? YES או HOT? חום או קור? חורף או קיץ? תה או קפה? קפה או שוקו? מתי בפעם האחרונה יצא לך - להיות בגשם? לשתות שוקו? לצחצח שיניים? לשלוח SMS ? להיפגש עם חברים? לצאת לטייל? לעשות כלים? לתלות כביסה? לנמנם? לחבק? לנשק? משפט לסיום:

Luna Sphere

New member
עדיף שאת תתחילי כי אף אחד אחר לא

יעשה את זה בקרוב... שם: אורן עיר מגורים: נמ. לא גרה בעיר.. (יש! יצאתי מזה) להקה אהובה: ארקטיק מאנקיז והסטרוקס, אבל אלו הקבועים- החדשות משתנות ממש מהר זמר אהוב: ג'יימי טי זמרת אהובה: אין.. ז'נאר אהוב: אינדי פירסינג: אין לי אבל אני לא נגד אחים\אחיות: אח1 תוכנית אהובה: גונזו דברים שאת שונאת: דברים שיצאו מהים, את רוב הירקות
, את הארץ הזו
מוזיקה ישראלית או לועזית? לא שומעת שום דבר ישראלי... אופניים או סקייטבורד? סקייט מחשב או טלוויזיה? שייט. תפסת אותי אולסטאר גבוהות או חצי? למי אכפת ?
אולסטאר מקושקשות או חלקות? חלקות אורנג' או סלקום? none אבל לאורנג' יש פרסומות נחמדות YES או HOT? יש לי hot חום או קור? עדיפות לקור אבל שלא יהיה קיצוני לשום צד חורף או קיץ? חורף כשקיץ וקיץ כשחורף תה או קפה? תה קפה או שוקו? שוקו מתי בפעם האחרונה יצא לך - להיות בגשם? שלשום לשתות שוקו? אתמול לצחצח שיניים? לפני שעה לשלוח SMS? לפני הרבה זמן.. להיפגש עם חברים? לפני יומיים לצאת לטייל? טיול שנתי של שנה שעברה נראה לי
לעשות כלים? אף פעם לתלות כביסה? שבוע משהו כזה לנמנם? אם לעשות נמנמנמ נקרא לנמנם אז לפני דקה לחבק?אתמול לנשק? שאלה מבאסת.......... משפט לסיום: מעניין אם מישהו קרא את זה

l i o r a n g e

New member
יש לי רעיון ../images/Emo62.gif../images/Emo122.gif

ובכן, יש אפשרות שהקורבן של כל שבוע יבחר את הקורבן של השבוע הבא. ככה זה בכל פורום שאני השתתפתי בו. יש לי כמה שאלות. 1.איך קוראים לך? 2.בת כמה את? 3.מאיפה את? 4.את אוהבת סושי? 5.את נמשכת לברנדון יורי? 6.קיפודי ים עושים לך את זה? 7.מה תהיה התגובה שלך שניה לפני שיפול עלייך פסנתר? 8.את מנגנת על כלי כלשהו? 9.איזה? 10.מהן הלהקות האהובות עלייך?

זה רעיון טוב אבל..

אני לא חושבת שהאנשים פה יזכרו מי כבר היה ומי לא ושוב - לא בטוח שכולם רוצים. לכן עדיף שמי שלא היה ורוצה (או שלא אכפת לו להשתתף) ישלח מסר.

oshriti123

New member
את תוכלי לשלוח לו מסר

עם הרשימה של כל האנשים שאמורים להיות, והוא יוכל לבחור מבינהם או משהו זה...

Luna Sphere

New member
../images/Emo215.gif

1.איך קוראים לך? אורן 2.בת כמה את? לא משנה :/ 3.מאיפה את? מישראל... 4.את אוהבת סושי? בחיים לא טעמתי ואני לא חושבת שזה יקרה בקרוב 5.את נמשכת לברנדון יורי? hell no 6.קיפודי ים עושים לך את זה? כן למה לא 7.מה תהיה התגובה שלך שניה לפני שיפול עלייך פסנתר? לאאא בslow motion אבל למה שיפול עליי פסנתר? 8.את מנגנת על כלי כלשהו? ניסיתי כבר שניים, לא יכלתי להחזיק יותר משנתיים זה כזה pain in the arse 9.איזה? פסנתר (חה!) וגיטרה 10.מהן הלהקות האהובות עלייך? ארקטיק מאנקיז, סטרוקס, WAS, ליבס, YYYs, אוח I can't be bothered יש לי יותר מדי..

Rose131

New member
היי../images/Emo9.gif

שם: תאריך לידה: גיל: איזור מגורים: כיתה: אחים\אחיות: חיות מחמד: להקה אהובה: להקה שנואה: שיר אהוב: שיר שנוא: את מתנדבת איפהשהו? את עובדת איפהשהו? שמאלית או ימנית(בידיים)? שמאלנית או ימנית(פוליטיקה:S)? אוהבת\אהבת שיעורי ספורט? האם אי פעם... שברת איזשהי עצם? קנית בפעם אחת בגדים מעל 500 ש"ח? קנית נעליים במעל 500 ש"ח? נכשלת במבחן? קיבלת 100 במתמטיקה(לא חשבון, מתמטיקה)? בכית עד שצרבו לך העיניים? צחקת עד שכאבה לך נורא הבטן? בכית בגלל שיר? שיר שיפר לך את המצב-רוח? היית בהופעה? איזה? היה לך כלכך קר שלא הרגשת את קצות האצבעות ברגליים ובידיים? זה או זה: שוקולד חלב או מריר? שוקולד או סוכרייה על מקל? קולה או דיאט? קולה או פאנטה? פאנטה או ספרייט? ספרייט או קולה? פיצה או ספגטי? עוף או שניצל? מסנג'ר או אייסיקיו? שירים בעברית או באנגלית? להקות מחו"ל או מכאן? MTV או MTV2? הופעה בישיבה או בעמידה? פלאפון או טלפון? גפרורים או מצת? אור של חשמל או של נר? בצפר או צבא? צבא או עבודה? עבודה או בצפר? האם את תומכת ב.. סיגריות: אלכוהול: קולה: הומואים\לסביות: סטיגמות: שלום עולמי: קבלת השונה: נמאס לי. שאלה אחרונה, נכון וילה ואלו הוא הבן-אדם הכי שקסי ומוכשר שאי פעם ראית?

Luna Sphere

New member
וואו זה ארוך

שם: אורן תאריך לידה: 24.7 גיל: אוח איזור מגורים: צפון כיתה: 7 אחים\אחיות: אח חיות מחמד: חתולה להקה אהובה: AM והסטרוקס להקה שנואה: לא שונאת שום להקה שיר אהוב: קשה שיר שנוא: אין דבר כזה.. את מתנדבת איפהשהו? נופ את עובדת איפהשהו? בבית שלי -_- שמאלית או ימנית(בידיים)? שמאלית דאמן לא נשמע טוב שמאלנית או ימנית(פוליטיקה:S)? למי אכפת אוהבת\אהבת שיעורי ספורט? not really, אני אוהבת שיעורי ספורט של הבנים אבל... האם אי פעם... שברת איזשהי עצם? not yet קנית בפעם אחת בגדים מעל 500 ש"ח? לא קנית נעליים במעל 500 ש"ח? לא נכשלת במבחן? כן קיבלת 100 במתמטיקה(לא חשבון, מתמטיקה)? אמ כן בכית עד שצרבו לך העיניים? אולי צחקת עד שכאבה לך נורא הבטן? תמיד בכית בגלל שיר? כן שיר שיפר לך את המצב-רוח? כן היית בהופעה? איזה? כן ולא צריך להזכיר את זה... היה לך כלכך קר שלא הרגשת את קצות האצבעות ברגליים ובידיים? ברור זה או זה: שוקולד חלב או מריר? אותו דבר שוקולד או סוכרייה על מקל? שוקו' קולה או דיאט? קולה קולה או פאנטה? קולה פאנטה או ספרייט? ספרייט ספרייט או קולה? קולה פיצה או ספגטי? פיצה עוף או שניצל? עוף בא בכל מיני דרכים אחת מהן היא שניצל מסנג'ר או אייסיקיו? MSN שירים בעברית או באנגלית? אנגלית אנגלית אנגלית, עברית makes me feel sick להקות מחו"ל או מכאן? חו"ל ראו שאלה קודמת MTV או MTV2? ברור ש2 הופעה בישיבה או בעמידה? עמידה איזו מין שאלה זו? פלאפון או טלפון? פלאפון :S גפרורים או מצת? חחחח אילו שאלות משונות... מצית אור של חשמל או של נר? תלוי במצב בצפר או צבא? אם כבר אז בצפר צבא או עבודה? עבודה עבודה או בצפר? לפחות על עבודה מקבלים כסף האם את תומכת ב.. סיגריות: לא ממש אלכוהול:
קולה: כן P: הומואים\לסביות: לא הקטע שלי, אבל אין לי בעיה איתם סטיגמות: לא שלום עולמי: בטח D: קבלת השונה: תלוי איזה סוג של שונה.. נמאס לי. שאלה אחרונה, נכון וילה ואלו הוא הבן-אדם הכי שקסי ומוכשר שאי פעם ראית? ממש לא. D:

למעלה