הקורבן השבועי

../images/Emo41.gifהקורבן השבועי../images/Emo41.gif

אני חושבת שכדאי לכתוב פה הוראות וחוקים כוון שהפכנו לפורום. אז הנה: בכל שבוע ביום רביעי יחקר אחד מחברי הפורום ששלח מסר או שאני אבחר באופן אקראי במידה ולא שלחו מסרים. שאר חברי הפורום ישאלו אותו שאלות עליהן הוא יענה בפורום. יש לשאול שאלות בצורה נאותה ושפה מכובדת בלי לפגוע בכבוד/פרטיות הגולש. בבקשה לא לנצל"ש את השרשור. תזכורת: אם אין לכם בעיה להשתתף שלחו מסר. הכוונה היא שכולם ישתתפו כדי שנוכל להכיר את חברי הפורום יותר טוב וקצת קשה לי לעקוב אחרי כל מי שמחליף כינוי ויש גם כאלו שלא רוצים להשתתף אז כדי שלא יהיו פשלות שתפו פעולה. והקורבן השבועי הוא GoldenBabe
תהנו

אני אתחיל

שם: מקום מגורים: להקה אהובה: זמר אהוב: זמרת אהובה: ז'נאר אהוב: פירסינג\קעקועים: אחים\אחיות: תוכנית אהובה: דברים שאת שונאת: מוזיקה ישראלית או לועזית? מטאל או רוק? אופניים או סקייטבורד? מחשב או טלוויזיה? אולסטאר גבוהות או חצי? אולסטאר מקושקשות או חלקות? אורנג' או סלקום? YES או HOT? חום או קור? חורף או קיץ? תה או קפה? קפה או שוקו? תה או שוקו? מתי בפעם האחרונה יצא לך - להיות בגשם? לשתות שוקו? לצחצח שיניים? לשלוח SMS ? להיפגש עם חברים? לצאת לטייל? לעשות כלים? לתלות כביסה? לנמנם? לחבק? לנשק? משפט לסיום:

GoldenBabe

New member
יאיי XD../images/Emo109.gif

שם: הגר
מקום מגורים: ת"א להקה אהובה: פאניק!, מקפליי, פוב וכל פעם מצטרפת להקה אחרת זמר אהוב: ג'סטין טימברלייק
זמרת אהובה: אה.. וונסה האדג'נס? ופרגי D: ז'נאר אהוב: רוק-פופ-אלטרנטיב ממ ועוד מלא פירסינג\קעקועים: הליקס ו4 לובים
ובקרוב 5. ונזם ז"ל
אחים\אחיות: 2 אחים -,- תוכנית אהובה: מגרש ביתי, נמלטים, על טבעי ^^ דברים שאת שונאת: את אמא שלי? מוזיקה ישראלית או לועזית? ר-ק לועזית מטאל או רוק? רוק! שונאת מטאל אופניים או סקייטבורד? למי אכפת? XD מחשב או טלוויזיה? מחשב אולסטאר גבוהות או חצי? וואנס -,- אולסטאר מקושקשות או חלקות? נו שונאת אולסטאר XD אורנג' או סלקום? אורנג' YES או HOT? יס חום או קור? חום חורף או קיץ? קיץ תה או קפה? קפה קפה או שוקו? קפה תה או שוקו? תה מתי בפעם האחרונה יצא לך - להיות בגשם? אהה אתמול לשתות שוקו? מזמן לצחצח שיניים? היום בבוקר XD לשלוח SMS ? וואו, מזמן [אינלי סמסים יוצאים] להיפגש עם חברים? פאח בצפר לא נחשב נכון? מזמן XD לצאת לטייל? תיכף, עם הכלבה לעשות כלים? לפני כמה ימים לתלות כביסה? לפני שבוע? לנמנם? בבוקר ^^ לחבק? אה היום חברות לנשק? ..... משפט לסיום: אני אהיה זמרת מפורסמת ושיר המחק יהיה להיט בכל העולם! נכון ספירשזיףכפרעלייך?

MirrorGirl

New member
אישתי../images/Emo99.gif../images/Emo28.gif

אני יודעת עליך כבר הכל XD אז... מנשמע?! ^_^

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif הגר D:

סתם שאלון דפוק שמצאתי.. אני ימצא אחד יפה ואשים פה חח מחשבות הדבר הראשון שאתה חושב עליו בבוקר? ולפני שאתה הולך לישון? יש לך פנטזיות או חלומות שאתה רוצה שיתגשמו? כל מה שאתה חושב אתה אומר בקול? צבעים מה דעתך על ורוד? מה הצבע האהוב עלייך? איזה צבע לדעתך מסמל את החיים שלך עד עכשיו? אם היית צובע ת'בית שלך, באיזה צבע היית בוחר? האם ידעתם ששילוב של כל הצבעים ביחד יוצר לבן באור? אוכל מה הדבר שאתה הכי אוהב לאכול? אתה אוכל ארוחת בוקר? מה הדבר שבחיים לא תאכל? האם אכלת פעם משהו שבעקבות זה אתה לא אוכל אותו יותר? האם יש משהו שאתה אוהב ואחרים לא מסוגלים לאכול? צמחוני/טבעוני/אוכל הכל..: משפחה אתה קרוב להורים שלך? למי יותר, אמא או אבא? יש לך אחים או אחיות? אתה מחשיב את חיית המחמד שלך כבן/בת משפחה? מי הכי קרוב אליך מקרובי המשפחה (חוץ מאמא או אבא)? יש לך משפחה בחו"ל? כללי תן ת'שיר הראשון שעולה לך בראש: בושם אהוב: תכשיט אהוב: התמכרות כלשהיא: חלום שחלמת והתגשם:

GoldenBabe

New member
שחר D: ../images/Emo109.gif

מחשבות הדבר הראשון שאתה חושב עליו בבוקר? 'אני עייפה' ולפני שאתה הולך לישון? ריאן? XD יש לך פנטזיות או חלומות שאתה רוצה שיתגשמו? ריאן/דייב..?? כל מה שאתה חושב אתה אומר בקול? חחח חצי צבעים מה דעתך על ורוד? אוהבת D: מה הצבע האהוב עלייך? ורוד בייבי, ירוק בהיר, תכלת, שחור, לבן חחח איזה צבע לדעתך מסמל את החיים שלך עד עכשיו? צבעוני D: [מי מקורית?] אם היית צובע ת'בית שלך, באיזה צבע היית בוחר? ירוק בהיר האם ידעתם ששילוב של כל הצבעים ביחד יוצר לבן באור? כע XD אוכל מה הדבר שאתה הכי אוהב לאכול? סושייייי
אתה אוכל ארוחת בוקר? לא חח מה הדבר שבחיים לא תאכל? אבקודו
ובייקון וכל מיני מוח של קוף וזה האם אכלת פעם משהו שבעקבות זה אתה לא אוכל אותו יותר? אבוקדו ובייקון האם יש משהו שאתה אוהב ואחרים לא מסוגלים לאכול? סושי חח צמחוני/טבעוני/אוכל הכל..: אוכלת ההההכל D: משפחה אתה קרוב להורים שלך? לאבא כע, לאמא לא למי יותר, אמא או אבא? אבא כפרעליו יש לך אחים או אחיות? אהא אתה מחשיב את חיית המחמד שלך כבן/בת משפחה? ברור
מי הכי קרוב אליך מקרובי המשפחה (חוץ מאמא או אבא)? אמ הכלבה? XD יש לך משפחה בחו"ל? נופ
כאילו, בטח יש כאלה רחוקים שלא יודעים על קיומי כללי תן ת'שיר הראשון שעולה לך בראש: קיפ יור הנדס אוף מיי גירל XD בושם אהוב: אמור אמור D: תכשיט אהוב: שרשראות התמכרות כלשהיא: קולה וקפה וסושי חלום שחלמת והתגשם: לאדעת

GoldenBabe

New member
ברור XD../images/Emo109.gif

כפרעלייך יא שזיף! הלוואי שהייתי משעשעת כמו כלב ים D:

Rose131

New member
נמנמ

שם: תאריך לידה: גיל: איזור מגורים: כיתה: אחים\אחיות: חיות מחמד: להקה אהובה: להקה שנואה: שיר אהוב: שיר שנוא: את מתנדבת איפהשהו? את עובדת איפהשהו? שמאלית או ימנית(בידיים)? שמאלנית או ימנית(פוליטיקה:S)? אוהבת\אהבת שיעורי ספורט? האם אי פעם... שברת איזשהי עצם? קנית בפעם אחת בגדים מעל 500 ש"ח? קנית נעליים במעל 500 ש"ח? נכשלת במבחן? קיבלת 100 במתמטיקה(לא חשבון, מתמטיקה)? בכית עד שצרבו לך העיניים? צחקת עד שכאבה לך נורא הבטן? בכית בגלל שיר? שיר שיפר לך את המצב-רוח? היית בהופעה? איזה? היה לך כלכך קר שלא הרגשת את קצות האצבעות ברגליים ובידיים? זה או זה: שוקולד חלב או מריר? שוקולד או סוכרייה על מקל? קולה או דיאט? קולה או פאנטה? פאנטה או ספרייט? ספרייט או קולה? פיצה או ספגטי? עוף או שניצל? מסנג'ר או אייסיקיו? שירים בעברית או באנגלית? להקות מחו"ל או מכאן? MTV או MTV2? הופעה בישיבה או בעמידה? פלאפון או טלפון? גפרורים או מצת? אור של חשמל או של נר? בצפר או צבא? צבא או עבודה? עבודה או בצפר? האם את תומכת ב.. סיגריות: אלכוהול: קולה: הומואים\לסביות: סטיגמות: שלום עולמי: קבלת השונה: ואני כבר לא אשאל את השאלה האחרונה כי אתם לא אנשים נחמדים!
[די לענות על זה לא!
]

GoldenBabe

New member
אר../images/Emo109.gif

שם: הגר תאריך לידה: 21.2 עוד 6 ימים
גיל: נגיד 14 איזור מגורים: ת"א כיתה: ח'4 אחים\אחיות: 2 אחים חיות מחמד: כלבה מושית ביותר להקה אהובה: פאניק!, פוב, מקפליי להקה שנואה: הקילרס חחח וגם איגלס אוף דת' מטאל משו כזה -,- עם החש ההוא עם המשקפי טייסים שיר אהוב: לאדעת כל הזמן משתנה שיר שנוא: של הקילרס? את מתנדבת איפהשהו? נהה את עובדת איפהשהו? בייביסיטר לפעמים שמאלית או ימנית(בידיים)? ימנית חח שמאלנית או ימנית(פוליטיקה:S)? ...... אוהבת\אהבת שיעורי ספורט? אמ.. אהבתי חח האם אי פעם... שברת איזשהי עצם? נופ D: קנית בפעם אחת בגדים מעל 500 ש"ח? נראהלי
קנית נעליים במעל 500 ש"ח? חח אמ סביר להניח נכשלת במבחן? כע XD קיבלת 100 במתמטיקה(לא חשבון, מתמטיקה)? לא חח בכית עד שצרבו לך העיניים? כן צחקת עד שכאבה לך נורא הבטן? כן בכית בגלל שיר? כן;; שיר שיפר לך את המצב-רוח? כן היית בהופעה? איזה? כן חח אממ.. החמסה [מכחישה ואורפנד לנד. וגם נכנסתי מאחורי הקלעים! והבאסיסט מכיר אותי! כבוד.. היה לך כלכך קר שלא הרגשת את קצות האצבעות ברגליים ובידיים? כן
זה או זה: שוקולד חלב או מריר? חלב שוקולד או סוכרייה על מקל? גם וגם? D: קולה או דיאט? קולה קולה או פאנטה? קולה פאנטה או ספרייט? ספרייט ספרייט או קולה? קולה פיצה או ספגטי? קשה;; עוף או שניצל? שניצללללל מסנג'ר או אייסיקיו? מסנ שירים בעברית או באנגלית? אנגלית להקות מחו"ל או מכאן? חו"ל MTV או MTV2? אמטיוי2 הופעה בישיבה או בעמידה? עמידה עם כל הפוגואים XD פלאפון או טלפון? פלאפון D: גפרורים או מצת? כל דבר שיש בו אש זה טוב O_O אור של חשמל או של נר? חשמל XD בצפר או צבא? ....... צבא או עבודה? ......... עבודה או בצפר? ...... האם את תומכת ב.. סיגריות: למי שזה עושה טוב אלכוהול: כנ"ל אבל לא בהגזמות [אהמ אבא של ריאן אהמ
] קולה: מאוד D: הומואים\לסביות: כן סטיגמות: הכי לא שלום עולמי: חח כן אבל זה בחיים לא יקרה קבלת השונה: אמ, אני מניחה שכן? כוס אמא של מדגישומטיק

PATD

New member
../images/Emo189.gifהגרוששש

[באיחור אופנתי
] מה קורה? איך החיים? איך בבצפר? [לי נשאר רק עוד חודש ללכת לבצפר
] איזה שיר את הכי אוהבת? יש שיר שאת בוכה ממנו? לאין הכי היית רוצה לטוס? לאן כבר טסת? מה הדבר הכי מטורף שעשית? מה הדבר הכי מגעיל שאכלת? מממ זהו
3>

GoldenBabe

New member
תמרררר D:../images/Emo109.gif

מה קורה? נחמד חח איך החיים? כנ"ל איך בבצפר? [לי נשאר רק עוד חודש ללכת לבצפר ] זונה ;; איזה שיר את הכי אוהבת? לאדעת חח משתנה יש שיר שאת בוכה ממנו? כן, מיי אינמורטל של אוונסנס ^^ לאין הכי היית רוצה לטוס? לונדון לאן כבר טסת? ארה"ב [קליפורניה/לוס אנג'לס/הוליווד, ניו יורק] מה הדבר הכי מטורף שעשית? לאדעת חח מה הדבר הכי מגעיל שאכלת? אבוקדו
, בייקון
ו..אמ.. סרטן XD

PATD

New member
אבוקדו זה מגעיל?!../images/Emo2.gif

את מטורפת!? ואת זונה שהיית באמריקה
אני טסה בחופש הגדול כשיש את הwraped tour

GoldenBabe

New member
איכסה אבוקדו../images/Emo109.gif

אבוקדו ועגבניות זה פיכסה! [אבל סלט בלי עגבניה זה לא סלט.. וגם קטשופ ומרק עגבניות זה טעים]. חחח אבל הייתי בסוף 2004 זאת אומרת כיתה ו' זאת אומרת שלא אהבתי אף להקה ולא הייתי מספיק חכמה ללכת להופעה או משו;;

למעלה