הקפצה

הם זוג מעניין!

היא אוהבת אותו כאילו שהוא אבא שלה..(לפי הפרומו חשבתי שהוא אבא שלה כי היא קראה לו אבא ואז הופתעתי שהוא לא באמת אבא שלה, אלה אבא חורג..) מעניין מה אבא שלה חושב על זה שהיא קראה לו אבא

retard boi

New member
מאחל להן המון בהצלחה

אם הן יגיעו רחוק אני אהיה ממש שמח. צוותי הנשים מעל 50 הבודדות שהעזו להגיע למירוץ בגירסה האמריקאית (ותכלס כמו רוב צוותי הנשים באופן כללי) עפו די מוקדם ככה שאני ריאלי...

digikids

New member
היו לין וקרלין בעונה 10

שהיו זוג נשי די מבוגר עם נתונים פיזים די גרועים, עם הרבה כוח רצון שהגיעו לגמר (אמנם מקום שלישי, אבל בכל זאת נתנו פייט רציני). ככה שיש סיכויים כלשהם...

digikids

New member
הקטע הוא הנתונים הפיזיים הגרועים

של לין וקרלין היו שמנמנות והתקשו בדברים פיזים, אבל התמודדו אחלה

גםצופה

Member
מנהל
זה תלוי בטעויות של אחרים...

לין וקרלין היו ממש לא טיפשות והן תמיד עשו עבודת מחקר טובה לפני המשימות.. היה פרק בו בגלל שהן ידעו לאן הן צריכות להגיע - הן היו בדרך חזרה בעוד כל החבורה שנחשבה ל'טובה' בכלל לא ידעו לאן להגיע (נדמה לי שאלו שהם ביקשו מהם עזרה ברחו מהקבוצה...) כולם ראו אותם ואמרו שהם בטח מחפשות את עצמן.. בעוד שבעצם הן היו בכיוון היעד הבא... כמו כן היה להן מזל בטיסות - בחרו תמיד בטיסות היותר טובות ועוד...

retard boi

New member
לין וקרלין ידעו מה הן עושות

והן היו צוות חזק שאנשים זילזלו בו למרות היכולת הפיזית המאוד מוגבלת שלהן במיוחד בעונה 10 שהיתה אחת מהעונות הכי פיזיות של התוכנית, חוץ מזה לין וקרלין היו נורא אגרסיביות ופחות או יותר היו עושות הכל בשביל למנוע מעצמן להיות מודחות. חנה ומרגלית הן שנים מלין וקרלין, הן תמימות מידי, לא אגרסיביות מספיק, הן לא מכירות את המירוץ מספיק, הן גרועות בכיוונים ולא יודעות לנהוג משהו... הצוות הזה הגיע על תקן צאן לטווח שהקהל יעודד ויעוף בפרקים הראשונים בהדחה עצובה, הן מזכירות לי הרבה יותר את פגי וקלייר מעונה 2 מאשר את לין וקרלין.

גםצופה

Member
מנהל
דווקא בפרקים

הראשונים הן הגיעו בין האחרונים... יכול להיות שזה באמת בגלל שהיו אז יותר משימות פיזיות - אבל בגלל טעויות של צוותים שהיו דווקא יותר חזקים מהן הבנות הגיעו הלאה והתחזקו (למרות שבהמשך העמידה במשימות היא בהחלט יותר קשה...)

JAMES DEAN

New member
מזכירות את לינדה וקרן מעונה 5

האימהות שמשחקות באולינג. זוכרים אותן?

די משעממות לדעתי...

לא תחרותיות מספיק, נשארו לרקוד שם עם האנשים במקום לטוס מהר למקום שהן היו צריכות להגיע אליו, הן די זרקו את המשחק שלהן לפח כשהן עשו את זה, גם ככה הן ידעו שהן בפיגור אחרי שאר המתמודדים. זה צמד שברור שאין לו סיכוי להגיע לגמר (ולא רק בגלל הגיל), אז בשביל מה בכלל טרחו ללהק אותן? גם לא ממש מצחיקות לדעתי.

חחחחח הם מצחיקות מאוד!../images/Emo6.gif

האם לדעתכם שני מבוגרות יכולות להצליח במירוץ?!
זה תלוי רק בכושר שלהם.. מה שלפי הפרק הראשון אין להם את זה כ"כ..

seenop

New member
דעתי המלאה:

לדעתי יש מצב שזוג זקנות או מעורב יצליחו למה לא.. במירוץ למיליון יש הרבה טעויות שלא תחשבו זה יכול לגרום גם מטעויות לא רצוניות כמו התקלקלות אוטו פציעה ועוד.. הכושר הגופני אתה זקוק לו במהלך משימות של כושר גופני טוב אבל נגיד לקפיצה חופשית אני לא רואה פה שצריך כושר אני גם חוזר על עצמי ואומר שצריך כושר לריצות לתחנה וזה קובע המון וראינו את זה גם במירוץ למיליון אמריקה אז יש ויש הכל תלוי במצב הנתון

למעלה