התפקדות חודשית

LizStar

New member
../images/Emo210.gifלא.

החולצה שלי באמת בצבע ניאון וגם הנעליים והדשא באמת כזה ירוק 3> והמצלמה טובה :)

Oyster Girl

New member
את לא קטנונית הוא באמת הורס ../images/Emo54.gif

אבל בגדול הצבעים בה מדהימים וכנראה שיש לך מצלמה ממש טובה ושהיית במקום ממש יפה

tali44

New member
גמני חשבתי על זה.../images/Emo6.gif

אבל מקסימום שתחתוך אותו ב"צייר" או משהו...

LizStar

New member
../images/Emo210.gifחח אני יודעת

אבל זה נותן תחושה כזאת מציאותית חחח שיהיה

Snow fairy

New member
אני פה!

שם: מאיה גיל: עוד 2 ימים 18
עיסוק נוכחי: עובדת בצומת ספרים ולפני גיוס מקום מגורים נוכחי: מכבים רעות דרכים ליצירת קשר: מסנג'ר ומייל: [email protected] אמן החודש: ג'זמין בקט גריפית'! אמא של חבר שלי הזמינה לי את הספר ציורים שלה לכבוד היומולדת:]. וכמובן טים שפתח את הגלריה באתר שלו... סרט החודש: וול-E שראיתי לראשונה רק אתמול
. חמוד! סרט החודש של טים אם היה: סיפורי דגים:] גם בגלל שראיתי אותו וגם בגלל שקניתי את הספר וגם קיבלתי עוד עותק שלו מתנה
ספר החודש: יומנו של מכשף דברים טובים שקרו החודש: אמא אמרה שלכבוד היומולדת שלי נטוס אני, היא ואחותי הגדולה לרומא! חוץ מזה חבר שלי היה ברגילה
דברים פחות טובים שקרו החודש: הקדימו לי את הגיוס וככה נהרס התכנון לטיול בגרמניה-הולנד
עוד משהו להוסיף?: לא... תמונה?: מירושלים לפני יומיים, מימין לשמאל: אחותי הקטנה, חבר שלי ואני:]

Snow fairy

New member
עוד 3 ימים 18! לא יומיים../images/Emo3.gif

[לחבר שלי תהיה עבודה כפולה, גם היומולדת שלי וגם ט"ו באב באותו יום!]

Oyster Girl

New member
בא לי חורף ../images/Emo10.gif ../images/Emo54.gif

שם: מיכל גיל: 19 עיסוק נוכחי: חיילת מקום מגורים נוכחי: כפר סבא דרכים ליצירת קשר: [email protected] |אמן החודש: אריק ברמן סרט החודש: למעלה סרט החודש של טים אם היה: המספריים של אדוארד ספר החודש: חודש הבא מבטיחה שיהיה לי אחד
! דברים טובים שקרו החודש: ההופעה של חמי בנתניה דברים פחות טובים שקרו החודש: היומולדת
וכל יום בערך בחודש... השיר שעשה לי את החודש : ג'וני
עוד משהו להוסיף?: מעניין מתי מרפי יחליט להרפות לי
תמונה?:

Learn To Fly

New member
אני גם רוצה D:

שם: חלי גיל: עוד חודש 18 עיסוק נוכחי: מעבירה את הזמן עד הגיוס בעבודה/שיעורי נהיגה/מכון כושר מקום מגורים נוכחי: הרצליה דרכים ליצירת קשר: מסן במסר D: אמן החודש: Nevermore סרט החודש: נער החידות ממומביי - חרא של סרט! :mad: כ"כ שונה מהספר סרט החודש של טים אם היה: אין ספר החודש: נער החידות ממומביי, התחלתי את דמדומים השני דברים טובים שקרו החודש: הופעה של נוורמור ובטוח היו עוד ששכחתי דברים פחות טובים שקרו החודש: עבודה >< אין לי כוח. וכל החברים מתגייסים עכשיו. עוד משהו להוסיף?: אני שונאת ג'וקים :mad: תמונה?: אין לי כוח

theEscapist

New member
מתפקדת!../images/Emo195.gif|הולנדי|../images/Emo3.gif

שם: ענבר גיל: 16 עיסוק נוכחי: הממ... תלמידה? ושוטפת כלים בפלאפליה מדי פעם... מקום מגורים נוכחי: תל אביב דרכים ליצירת קשר: מסר. מי שרוצה מייל- במסר:) אה, ויש לי פייסבוק
אמן החודש: דיליין. ות'ריון. סרט החודש: הארי פוטר 6, קורליין סרט החודש של טים אם היה: - ספר החודש: הטרילוגיה השלישית של רובין הוב דברים טובים שקרו החודש: סיימתי עם הבגרויות, ביליתי המון עם חברים, הרווחתי קצת כסף דברים פחות טובים שקרו החודש: אני עדיין מדחיקה את הפסיכומטריP: עוד משהו להוסיף?: לא תמונה?:

למעלה