התפקדות חודש דצמבר + שרשור

בדנתמ

New member
../images/Emo41.gif התפקדות חודש דצמבר + שרשור ../images/Emo32.gif ../images/Emo70.gif

שם: גיל: מיקום: מנגן? על מה? אלבום החודש של פרל ג'אם: אלבום החודש לא של פרל ג'אם: שיר החודש של פרל ג'אם: שיר החודש לא של פרל ג'אם: סרטון מצחיק: תמונה
: יאללה, קחו את הדקה וחצי שלוקח לענות על זה, וכולנו נכיר אחד את השני טוב יותר

hitchhiker218

New member
דצמבר ארור.

שם:אביה גיל:16 ולא מספיק... מיקום:קרית אונו מנגן? על מה?- אלבום החודש של פרל ג'אם:ויטאלוג'י אלבום החודש לא של פרל ג'אם:Awake-Dream Theater שיר החודש של פרל ג'אם:רוב השירים מויטאלוג'י שיר החודש לא של פרל ג'אם:Harvest,Hope Leaves,The Grand Conjuration-Opeth סרטון מצחיק:-- תמונה :אין לי שלי לבד ואין לי כח לחתוך אחת...במחילה...

בדנתמ

New member
אין לי ברירה אלא להודות...

שכל השירים והאלבומים שכתבת שם הם מעולים
חוץ מthe grand conjuration, שאולי הוא ממש מעולה, אבל אני לא מכיר אותו

בדנתמ

New member
גם אני מְתַפקֵד!../images/Emo8.gif

שם: אהוד. גיל: 21. מיקום: מבשרת ציון - מעוז הגראנג' הישראלי
מנגן? על מה? גיטרה. יש לי שתי גיטרות סקסיות עם סאונד שאין שני לו
אני מרגיש כמו אב גאה
אלבום החודש של פרל ג'אם: TEN. שמעתי אותו היום אחרי הרבה מאוד זמן שלא עשיתי את זה. איזה תענוג... אלבום החודש לא של פרל ג'אם: הסלף-טייטלד של candlebox, שכולי תקווה שאני אמצא איפה לרכוש, וגם above המעולה של מאד סיזן. שיר החודש של פרל ג'אם: once, evenflow, alive, black... שיר החודש לא של פרל ג'אם: wake up / mad season , far behind / candlebox. סרטון מצחיק: אין לי אחד כרגע, אז קבלו לינק לקליפים של candlebox במקום: כדאי לכם להתחיל מfar behind, cover me, you. תמונה : זאת לא התמונה הכי מקורית או מצחיקה, אבל היא הכי עדכנית... וגם היא, למען האמת, לא עד כדי כך עדכנית

nothingman1

New member
12

שם: יאיר גיל: 18 מיקום: גבעת חביבה/גבעת שמואל מנגן? על מה? גיטרות למיניהן אלבום החודש של פרל ג'אם: No Code אלבום החודש לא של פרל ג'אם: Michael Brecker- Pilgrimage שיר החודש של פרל ג'אם: Smile שיר החודש לא של פרל ג'אם: Dissonant- Pale moment of this hour סרטון מצחיק: http://www.youtube.com/watch?v=546KjKMB9kw תמונה :

למעלה