התפקדות

איף

New member
../images/Emo41.gifהתפקדות ../images/Emo41.gif

חברים, כנראה שזו ההזדמנות האחרונה שלכם להתפקד בפורום הזה. אז קדימה - להתפקד. גם קוראים סמויים....
שם: גיל: אזור/ עיר מגורים : שיר החודש שלכם (של מאיר) שיר החודש שלכם (לא של מאיר) תכנית טלויזיה אהובה הופעות שתרצו לראות בזמן הקרוב : מה אתם חושבים על סגירת הפורום בתפוז ? במידה וייפתח פורום באתר אחר - האם תמשיכו לבקר ? דברים מרגשים שקרו לכם לאחרונה : ציפיות / תקוות/ משאלות לזמן הקרוב: מסר לאומה: שבוע טוב!!!!

Growler

New member
הנה אני

שם: דויד גיל: 27 אזור/ עיר מגורים: גני יהודה שיר החודש שלכם (של מאיר): חלומות אחרים שיר החודש שלכם (לא של מאיר): כאב של לוחמים - עידן עמדי תכנית טלויזיה אהובה: חיים אחרים הופעות שתרצו לראות בזמן הקרוב: הופעת הלהקה בתיאטרון תמונע מה אתם חושבים על סגירת הפורום בתפוז? מיותר ולא במקום (אבל בינינו, תמיד שאלתי את עצמי למה לא מקימים את הפורום באתר של מאיר) במידה וייפתח פורום באתר אחר - האם תמשיכו לבקר? בוודאי, רק תגידו איפה
דברים מרגשים שקרו לכם לאחרונה: התחלתי ללמוד... לא כזה מרגש האמת, אבל מאוד מלחיץ ציפיות / תקוות/ משאלות לזמן הקרוב: שלום עולמי ואם יורשה לי, הצלחה בלימודים
מסר לאומה: אם אתה לא שומע את ההזדמנות דופקת, בנה לך דלת.

odery

New member
גמאני

שם: אודליה גיל: 27 אזור/ עיר מגורים : י-ם שיר החודש שלכם (של מאיר) : ירושלים שיר החודש שלכם (לא של מאיר): שיר אחד שאין לו שם עדיין ויצא רק עוד איזה חדש וחצי, אבל יש בו שאלה קיומית גדולה "איך לא ברחתי מעצמי בכל דקה" ואולי דוקא כן.... תכנית טלויזיה אהובה : לא רואה טלויזיה-אבל רואה סדרות-האוס 7,גריי 7,ניקיטה וזהו. הופעות שתרצו לראות בזמן הקרוב : אני משמ אכולה שלא ראיתי את פוליקר בי-ם. אחת מהפורום כאן |חמודה| הזמינה אותי לדניאל זמיר בראשון שעבר ברידינג והיה לי שבוע של אורות מההופעה. ביום רביעי הזה יש עמיר בניון ועוד חודש בפסטיבל הפסנתר (שנה שעברה הייתי בהופעה שלו שם) אביתר ועמיר 2 הופעות אחת אחרי השניה באותו אולם באותם כסאות-קיינד אוף טרוף. מה אתם חושבים על סגירת הפורום בתפוז ? (בשקט בשקט) אני אומרת שגם ככה לא כיף עם האיומים-אני מקווה שזו תהיה מקפצה למשו טוב בהרבה במידה וייפתח פורום באתר אחר - האם תמשיכו לבקר ? בארוררר דברים מרגשים שקרו לכם לאחרונה : ההופע השל זמיר שבוע שעבר,עזבתי את העבודה שלייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי, ציפיות / תקוות/ משאלות לזמן הקרוב: אני צעדים בודדים מסיום התואר בשעה טובה,אז בהעיקר לסיים אותו,למצא עבודה שאווה מלאת סיפוק ואתגר,וגם תשובה חד משמעית לנושא כבד שמתנדנד... מסר לאומה-תקדישו שעתים גג מזמנכם לקריאת "על הדברים החשובים באמת" של חיים שפירא-יש שם כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם בריכוז-קחו את הציטוט מתוך ציטוט שלי משם השבוע-"פסימיות היא עצלות מחשבתית",קולין וילסון.

עטרה18

New member
אני..

שם: עטרה גיל: 18 אזור/ עיר מגורים : ירושלים שיר החודש שלכם (של מאיר): אליה ->בגירסה האקוסטית שיר החודש שלכם (לא של מאיר): את פניך-יונתן רזאל תכנית טלויזיה אהובה: סרוגים הופעות שתרצו לראות בזמן הקרוב : כל הופעה של מאיר בירושלים. מה אתם חושבים על סגירת הפורום בתפוז ? מעציב ביותר אבל אני אופטימית. במידה וייפתח פורום באתר אחר - האם תמשיכו לבקר ? בוודאי-ללא ספק דברים מרגשים שקרו לכם לאחרונה : בר מצווה של אחי הקטן ציפיות / תקוות/ משאלות לזמן הקרוב: מקווה לעבור את המיונים של הצבא בהצלחה, בציפייה להיות מורה חיילת/מדריכה מסר לאומה: רק אהבה תביא אהבה.

מיטלס1

New member
יאללה

שם: מיטל גיל: כמעט 24 אזור/ עיר מגורים : באר שבע\שדרות שיר החודש שלכם (של מאיר): במקום שיר אני בוחרת באלבום - "לב סדוק" שיר החודש שלכם (לא של מאיר): טיפה של אור - אביתר בנאי תכנית טלויזיה אהובה : אין לי זמן לראות טלוויזיה הופעות שתרצו לראות בזמן הקרוב : מאיר\ אביתר בנאי מה אתם חושבים על סגירת הפורום בתפוז ? שממש חבל - עד שהתחלתי להיכנס לפה וכבר נסגר במידה וייפתח פורום באתר אחר - האם תמשיכו לבקר ? בוודאי! דברים מרגשים שקרו לכם לאחרונה : עבודה, לימודים, עבודה! ציפיות / תקוות/ משאלות לזמן הקרוב: מסר לאומה:

למעלה