ה ב ה ר ה

../images/Emo41.gif ה ב ה ר ה../images/Emo41.gif

חלק מהדברים שאכתוב כאן ידועים וברורים לרובינו ואפילו נמצאים בתקנון הפורום, אבל אחרי התגובות שהיו כאן ביומיים האחרונים החלטתי לכתוב ולנעוץ את ההודעה הזו כדי שלא תהיינה תלונות אחר כך. זהו פורום תמיכה להורים וגם לילדים שרוצים לשתף אותנו במה שעובר עליהם, בתהיות מחשבות חששות ואפילו ברגשות שלהם. הקמנו את הקהילה הזו על מנת שיהיה לילדים שלנו ולהורים שרק נחשפו לנטיות ילדיהם - מקום בו יוכלו להשמיע את אשר על ליבם, לקבל חיבוק וירטואלי או אפילו שיחת טלפון מרגיעה. הנושא בדמנו ולא אתן מהיום מקום לויכוחים, התלהמויות, קללות ו"ברכות" כמו שהיו כאן היום. מי שרוצה לפרוש את משנתו נגד הומואים ולסביות מוזמן לחפש לו מקום אחר. כאן אנחנו נמצאים כדי לתמוך במשפחות הלהט"בים. הודעות שאינן ברוח זו תמחקנה לאלתר וללא כל הסבר נוסף. המשך גלישה מהנה לכולכם.

Yuval Y

New member
הומופוביה היא אכן בעיה

אבל לפעמים דווקא טוב להאיר עליה ולהתמודד איתה

ברורה לי תגובתכ

כפי שהבהרתי לעיל, יש מספיק מקומות בהם אפשר לדון בהומופוביה . לא כאן!

ניסיתי סתו ידידי, באמת ניסיתי

אני דוגלת בחופש הביטוי גם כשהדיעות אינן תואמות את דיעותיי, אבל קראתי את מה שכתבו כאן החברים ואת המסרים הכואבים שקיבלתי לתיבת המסרים שלי והחלטתי לא לאפשר זאת יותר. יש מספיק מקומות בהם אפשר לנהל מלחמות - כאן לא ניתן לזה יד. שבת נפלאה לך ולמשפחתך

Master Stav

New member
מסכים איתך במאה אחוז ויותר

הפורם הזה אמור לשמש כבית להורים לילדים גאים לאנשים שמוכנים לומר יש לי ילד בעל זהות מינית אחרת ובכל זאת אני אוהב אותו כבני/ביתי לאנשים שפוחדים לספר להורים ואולי מפה תבוא הישועה בין ע בליווי שלנו ובין עם מתוך הפניה של ההורים לאנשים שמוכנים לתמוך באדם גם אם הוא שונה מהם בנטיתו המינית תוך כדי הכרה שזהו השוני היחידי אני מודה לך על החלטה האמיצה למחוק ולהפסיק את הדיון המכוער שהתפתח בפורום כמוך קיבלתי אל מעט מסרים מגולשים סמויים שמחזקים את ידי וכועסים על אותו דיון כך שהתודה שלהם .....היא עבורך .

אביבה יקירתי

הבעיה שאלו סוג של אנשים שלא מקבלים אותנו בתוך החברה והקהילה ההומו לסבית ובאמת כאלו צריכים לחפש במקומות אחרים שבת שלום

צופיה 18

New member
ביטול חברותי בפורום

על רקע פניותיי הקודמות אליכם שלא זכו בשום התייחסות ומענה, אבקש למחוק את שמי מרשימת חברי/ות הפורום

Master Stav

New member
שמש בדיזנגוף דום וירח בעמק האלכוהול

זה פורום רוצים נכנסים לא רוצים לא נכנסים ....זה לא מועדון חברים סגור .... ואם יש לך שאלות או פניות ילה תעלי בלי רגשי ...

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

מתגוררים ועובדים במדינה זרה? מהגרים לחוץ לארץ ומתכננים לעבוד שם? בפורום עבודה בחו"ל תקבלו את התשובות לכל השאלות בנושא: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=1322
הכוח ירושלים חוזרת בפעם השלישית למגרשים ואנחנו נשארים איתם גם אחרי הדקה ה-90! כל העדכונים, הרכילויות וההתפתחויות בפורום לטלנובלה הישראלית השווה ביותר - האלופה 3: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=1500

שמחתי לפגוש

'בדפדוף' האינטרנטי שמחתי לפגוש מחדש את הפורום... אחרי התקופה שיובל משך בחוטים ויישר כח על ההתמדה... ברוכה הבאה אביבה אז בסימן ההתחדשות להמשך ההתרחבות, הביטוי, היכולת להיות להכיל לקבל ולאהוב. לשנה נפלאה ממני יעל הרפז www.bavooa.co.il

ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

אסור לפרסם כאן ובכל זאת הפעם נתתי לזה לעבור מבלי למחוק. שנה טובה וחג שמח

למעלה