חדר להשכיר
-מגורים בחדר עם אחים

../images/Emo41.gif חדר להשכיר../images/Emo82.gif-מגורים בחדר עם אחים ../images/Emo41.gif

אחים שחולקים חדר משותף בבית- האם לדעתכם כדאי לתת לאחים לגור באותו חדר או להפריד כבר מגיל צעיר בחדרים
עד איזה גיל אפשר ורצוי לתת לילדים להיות באותו חדר, אם בכלל
האם אתם ישנתם עם האחים שלכם

כשהייתי קטנה חלקתי חדר עם אחותי

הבעיה העיקרית הייתה שהיא הייתה מבלגנת, אבל הסתדרנו. כשהייתי בת 6 או 7 הופרדנו בחדרים וזכור לי שהיה לנו קשה להתנתק והמשכנו לישון ביחד - כל פעם בחדר אחר. היא גם בלגנה והרסה דברים בחדר שלי, אבל פחות. אני חושבת שזה משהו די אינדיבידואלי, יש לפעמים אילוצי מקום ויצא לי להכיר אח ואחות שחלקו חדר עד גיל לא הכי צעיר (האמת שניתק עם המשפחה הזאת הקשר כשהבת הגדולה הייתה בת 10, אין לי מושג מה היה אחרי וקשה לי להאמין שהם עברו דירה רק בגלל זה). בגיל ממש צעיר לא נראה לי שנדרשת הפרדה גם אם יש עוד חדרים בבית, ילדים בגיל צעיר נוטים לפחד לבד בלילה ונוכחות של אחד האחים עוזרת.

ואם הייתה לך האפשרות לחזור לגור ביחד-

שהיא תעבור לגור איתך באותה דירה, היית הולכת על זה? (מתוך היכרות איתה, מתוך הניסיון שלך איתה במגורים משותפים באותו חדר).

אני לא חושבת שיש מה להשוות

בין מגורים באותה דירה למגורים באותו חדר, הרי רוב חיינו גרנו באותו בית גם כשלא חלקנו חדר, מה ההבדל בעצם? והאמת שהייתי מאוד שמחה לגור איתה ואני מאוד אוהבת כשהיא מתארחת אצלי, אבל אנחנו לא מקרה מייצג. אני גם מקווה שהיא תגור כמה שיותר קרוב אלי בעתיד, התכנון שלי פחות או יותר הוא שהיא תגור בשכנות אלי או ביחידה נפרדת של הבית שאגור בו, אבל לא בטוח שזה יקרה.

למעלה